ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez beladin 20 paź 2014, 16:50
anna_222, Rozumiem, że mężczyźni z którymi próbowałaś stworzyć trwały związek nie potrafili spełnić tych podstawowych wymagań?
beladin

jest nowy czat

przez planB 20 paź 2014, 16:55
co zaaaa.... a ja właśnie hasz popalam :idea:
I Dare, readY

przez anna_222 20 paź 2014, 16:55
było tak z samego początku,potem wiadomo,po pewnym czasie każdy pokazuje jaki jest naprawdę.Szczerze,mnie nigdy nie interesowaly przelotne znajomośći,i już mi się nie chce tak jak kiedyś spotykać,umawiać się z facetami.Brak mi już nadzieji...
anna_222

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jest nowy czat

przez Popiol 20 paź 2014, 17:00
jak nowy jak już od dawna jest.
Popiol

jest nowy czat

przez Depakiniarz 20 paź 2014, 17:03
Wiesław tylko podbija tematy bo bieda na chacie jest.

przez beladin 20 paź 2014, 17:30
anna_222, Jeśli te osoby pokazały w ten sposób, że im nie zależy to raczej niewiele można w takiej sytuacji zrobić. Wiesz.. trudno jest osądzić co, kto i dlaczego jest tak a nie inaczej, opierając swoją opinię wyłącznie na paru zdaniach napisanych na forum. Cały czas odnoszę wrażenie, że przeżywasz jedno konkretne niepowodzenie, związek w który naprawdę się zaangażowałaś, a reszta to tylko echo tamtego rozczarowania..
beladin

przez noszila 20 paź 2014, 19:30
beladin napisał(a): Cały czas odnoszę wrażenie, że przeżywasz jedno konkretne niepowodzenie, związek w który naprawdę się zaangażowałaś, a reszta to tylko echo tamtego rozczarowania..

Może tak być, ale może też anna_222 rozczarowała się kilkukrotnie i stąd ta niechęć i rozgoryczenie, kiedy widzi wokół szczęśliwe związki lub związki nie do końca szczere, w których widzi wykorzystanie drugiej osoby.

anna_222 piszesz " już mi się nie chce tak jak kiedyś spotykać,umawiać się z facetami.Brak mi już nadzieji..."
Też nie chce mi się już tego robić. Wystarczyłoby wejść na pierwszy lepszy portal randkowy i nie ma problemu znaleźć chętnych na spotkanie, ale właśnie brak tych chęci bo też np. z mojej strony jest niepokój, strach wręcz, że przeżyte historie będą się powtarzać, że nie pojawi się nikt, kto przełamie nurt fałszywych znajomości, że będą tylko tacy, którzy potwierdzą przykre doznania i dorzucą kolejne.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez lucy1979 20 paź 2014, 19:39
anna_222 napisał(a):tym,że ktoś wykorzystuje kogoś dla pieniędzy,oszukuje kogoś,a potem niech się tylko komuś noga podwinie,i już zostaje sam.a co nie znacie takich przypadków?

Ja myslę, ze kobiety potrafią się zakochać w brzydkim facecie, gdyż dajemy się oczarować charakterem, urokiem osobistym, elokwencją itp. faceta. Tak więc nie jest powiedziane, ze jak facet nieatrakcyjny to kobieta jest z nim dla kasy tylko.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

jest nowy czat

przez nieboszczyk 20 paź 2014, 20:05
ten czat to jakiś szajs.niema tam nikogo z forum i jest dużo botów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

jest nowy czat

przez Aranjani 20 paź 2014, 20:07
nieboszczyk, chyba nie trafiles na ten czat co powinienes;)
Aranjani

chat zamknięty, więc zrobiliśmy alternatywę na IRCu

przez Luluu 20 paź 2014, 20:16
piti_88, DO tej facebookowej grupy to chyba tylko VIPy mają dostęp...

chat zamknięty, więc zrobiliśmy alternatywę na IRCu

przez Depakiniarz 20 paź 2014, 20:20
Ja mam a nie jestem VIP :)

jest nowy czat

przez nieboszczyk 20 paź 2014, 20:24
Aranjani, to jakiś czat dla haszowców i tych co rzucili hasz.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Łapa 20 paź 2014, 20:29
lucy1979 napisał(a):Ja myslę, ze kobiety potrafią się zakochać w brzydkim facecie, gdyż dajemy się oczarować charakterem, urokiem osobistym, elokwencją itp. faceta. Tak więc nie jest powiedziane, ze jak facet nieatrakcyjny to kobieta jest z nim dla kasy tylko.

Dokładnie Lucy :D Jako brzydal potwierdzam, charakter przede wszystkim!
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg