ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez noszila 20 paź 2014, 13:37
anna_222 napisał(a):przyjaciel przyjacielem,ale chciałąbym mieć faceta z którym będę żyć na codzień

Idealnym byłby związek, w którym (jak przedstawiają piękne wzniosłe cytaty w sieci) mąż, kochanek i przyjaciel to jedna i ta sama osoba. I pogratulować tym, którzy taką relację zbudowali, bo na pewno włożyli w nią niemało pracy i ciągle ją doskonalą. Ale życzę Ci znalezienia takiej osoby.

Ale w większości przypadków to utopia. Zbyt często wydaje nam się, że samo zakochanie wystarczy na całe życie, na niezapłacone rachunki, wysoki czynsz, spłaty rat, chorowite dzieci, dokuczliwą teściową, wiecznie zmęczonego małżonka.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez beladin 20 paź 2014, 13:41
anna_222, Zastanawia mnie dlaczego powiązałaś swoje problemy z relacjami ze swoją atrakcyjnością. Uważasz, że atrakcyjność fizyczna jest jedynym warunkiem by stworzyć trwałą relację?
beladin

przez anna_222 20 paź 2014, 13:56
może żle to powiązałam...ale wiadomo że pierwsze co to wygląd jest ważny.Nie wiem jak ktoś może podejść do brzydkiej,zaniedbałej kobiety.A nie oszukujmy się,wiemy jak takie osoby są traktowane.Ja sobie to przeanalizowałam.a jeśli chodzi o takie przypadki,że np facet jest brzydki jak noc,i ma kobiete to wiadomo w jakim celu się z nim związała!Bo ma kase,i tyle.Znam takie przypadki z doświadczenia....A jej tłumaczeniem dla ludzi,jest to że jest inteligentny,mądry i nie wiadomo jaki
anna_222

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez noszila 20 paź 2014, 14:06
anna_222 napisał(a):może żle to powiązałam...ale wiadomo że pierwsze co to wygląd jest ważny.Nie wiem jak ktoś może podejść do brzydkiej,zaniedbałej kobiety.

A nie oszukujmy się,wiemy jak takie osoby są traktowane.Ja sobie to przeanalizowałam.a jeśli chodzi o takie przypadki,że np facet jest brzydki jak noc,i ma kobiete to wiadomo w jakim celu się z nim związała!Bo ma kase,i tyle.Znam takie przypadki z doświadczenia....A jej tłumaczeniem dla ludzi,jest to że jest inteligentny,mądry i nie wiadomo jaki

Mówi się "przyciągnij wyglądem, zatrzymaj charakterem", ale czasem właśnie w różnych sytuacjach poznajesz czyjś charakter i dopiero wtedy nagle zakochujesz się i wygląd nabiera barw też, wiem po sobie :105: a podobno nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane heh więc trzeba je oddzielić od siebie ;) inni twierdzą też, że kobiety dzielą się na "dobrze ubrane" oraz "dobrze, ŻE ubrane" :mrgreen:

A co do drugiej części Twojej wypowiedzi (specjalnie ją oddzieliłam), to wybacz, ale jeśli Ty tak poddajesz analizie ludzi, z góry posądzasz ich o złe intencje i poddajesz ocenie ludzi typu "facet brzydki jak noc" to uważam, że masz problem z zawyżoną samooceną. Nie wygląda to też ładnie, jeśli uważasz, że ludzie którzy jednocześnie mają powiedzmy przeciętny typ urody ale są majętni, pozyskali partnera tylko i wyłącznie dzięki swoimi materialnym zasobom. Odbierasz tym ludziom z góry szansę na posiadanie jakichkolwiek ciekawych cech charakteru!
Mam nawet odczucie, że przemawia przez Ciebie swego rodzaju zawiść i zazdrość w stosunku do kobiet, które związały się z dobrze sytuowanymi mężczyznami. Mylę się?
Esci10
Kweta25

przez anna_222 20 paź 2014, 14:14
zazdrość?nieee,mylisz się.To jest poprostu żałosne.Wiesz,nie musze się tlumaczyć,ale gdybym chciała to dawno juz bym siedziała z bogatym facetem.Ale kasa nie jest dla mnie najważniejsza.
anna_222

przez noszila 20 paź 2014, 14:20
anna_222 napisał(a):zazdrość?nieee,mylisz się.To jest poprostu żałosne.Wiesz,nie musze się tlumaczyć,ale gdybym chciała to dawno juz bym siedziała z bogatym facetem.Ale kasa nie jest dla mnie najważniejsza.

No ale w czym Ci przeszkadza czyjeś bycie (w Twojej ocenie) żałosnym?
Esci10
Kweta25

przez anna_222 20 paź 2014, 14:23
tym,że ktoś wykorzystuje kogoś dla pieniędzy,oszukuje kogoś,a potem niech się tylko komuś noga podwinie,i już zostaje sam.a co nie znacie takich przypadków?
anna_222

przez beladin 20 paź 2014, 14:29
anna_222, Co jest dla Ciebie ważne? Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, którego będziesz w stanie zaakceptować?
beladin

jest nowy czat

przez wieslawpas 20 paź 2014, 16:17
witam, jest nowy czat wystarczy wpisac http://pirc.pl/bramka/ -po haszu wpisujemy zaburzeni a pod spodem nick z forum

jest nowy czat

przez tosia_j 20 paź 2014, 16:30
to ten aranjanki?
outsider

jest nowy czat

przez Arhol 20 paź 2014, 16:33
tak
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

jest nowy czat

przez tosia_j 20 paź 2014, 16:35
aha
outsider

jest nowy czat

przez Depakiniarz 20 paź 2014, 16:36
wieslawpas napisał(a):witam, jest nowy czat wystarczy wpisac http://pirc.pl/bramka/ -po haszu(...)

Podbijam i mówię że haszu nie palę :)

przez anna_222 20 paź 2014, 16:44
musi być zdecydowany,okazywać zrozumienie,musi być przede wszystkim pomocny,w takim sensie że zawsze będe mogła na niego liczyć.Ja potrafię okazywać uczucia drugiej osobie,i też chcę żeby okazywał je w stosunku do mnie.Poprostu żeby pokazał że kocha i mu zależy.Nie znoszę obojętności,niezrozumienia,przemilczenia spraw które sa dla mnie ważne.
anna_222

Sortuj wg