ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez lucy1979 18 paź 2014, 22:19
tropiciel napisał(a):
anna_222 napisał(a):to ty niczego nie rozumiesz,piszę o atrakcyjnych osobach tj ja,które mają problemy z facetami

napisalem ci, moze intelektualnie odstajesz, jestes nudna, meczaca, irytujaca, moze nie jestes pociagajaca seksualnie itp

A Ty wyjmij palec z nosa, do cholery i w ogole po co się wypowiadasz w tym temacie skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Arasha 18 paź 2014, 23:03
noszila napisał(a):A wiecie jak to jest? Jak ktoś sobie zakłada, że nikogo nie będzie miał, to często (CHOĆ NIE ZAWSZE!) wynika to z faktu, że to raczej nikt nie chce jego/jej i po prostu żeby było łatwiej samemu znieść to uczucie zrzuca się winę na swoje rzekome postanowienie i brak drugiej połówki uzasadnia się po prostu swoim jawnym, przemyślanym wyborem.
Tak tak wiem, sama tez tak pewnie mam ;)

U mnie tak nie było. Ja sobie mniej więcej w wieku 14 lat założyłam, że chcę być całe życie dziewicą i nie chcę żadnego chłopaka, bo wydawało mi się krępujące pokazać się z kimś publicznie. Pewnie gdyby można się było zaszyć z tą drugą osobą w piwnicy, to może bym się zdecydowała na jakieś relacje. Ale ja generalnie długo dojrzewam, chociaż dobiegam 30 :mrgreen: Gdyby nie to forum, pewnie dalej miałabym takie postrzeganie tych spraw :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Łapa 18 paź 2014, 23:09
Do usunięcia, nie mam nic ciekawego do powiedzenia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 18 paź 2014, 23:39
Jak ktoś sobie zakłada, że nikogo nie będzie miał, to często (CHOĆ NIE ZAWSZE!) wynika to z faktu, że to raczej nikt nie chce jego/jej i po prostu żeby było łatwiej samemu znieść to uczucie zrzuca się winę na swoje rzekome postanowienie i brak drugiej połówki uzasadnia się po prostu swoim jawnym, przemyślanym wyborem.

Aaaalbo bardzo boi się odrzucenia (może był/a wiele razy odrzucany/a, albo może nie wierzy w siebie) i dlatego woli wyprzedzić to uczucie zawodu.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez noszila 18 paź 2014, 23:42
Pieprz napisał(a):
Jak ktoś sobie zakłada, że nikogo nie będzie miał, to często (CHOĆ NIE ZAWSZE!) wynika to z faktu, że to raczej nikt nie chce jego/jej i po prostu żeby było łatwiej samemu znieść to uczucie zrzuca się winę na swoje rzekome postanowienie i brak drugiej połówki uzasadnia się po prostu swoim jawnym, przemyślanym wyborem.

Aaaalbo bardzo boi się odrzucenia (może był/a wiele razy odrzucany/a, albo może nie wierzy w siebie) i dlatego woli wyprzedzić to uczucie zawodu.

A owszem, słusznie, również trudno się nie zgodzić z taką możliwością.

-- 18 paź 2014, 23:46 --

Arasha napisał(a):
noszila napisał(a): Pewnie gdyby można się było zaszyć z tą drugą osobą w piwnicy, to może bym się zdecydowała na jakieś relacje. Ale ja generalnie długo dojrzewam, chociaż dobiegam 30 :mrgreen: Gdyby nie to forum, pewnie dalej miałabym takie postrzeganie tych spraw :?

Po prostu się nie starzejesz, tylko odliczasz do kolejnej 18-stki ;) bo z tym dojrzewaniem to jest różnie, każdy ma swoje tempo i dojrzewać można czasem bardzo długo, może nawet przez całe życie? Bo przecież ciągle się czegoś uczymy, zbieramy nowe doświadczenia, więc wciąż dojrzewamy chyba? Może dojrzewanie to tak naprawdę proces nieskończony? Bo można przecież być np. dojrzałym do związku, ale nie do posiadania dziecka itd. itp.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

przez tropiciel 19 paź 2014, 00:35
Wyidealizowany jakis tam Przemek, madry, dorosly i rozumiejacy. Na pewno zapewni poczucie bezpieczenstwa i doceni kim jestes. Wniesie energie w Twoje zycie i dostarczy emocji, jakich nigdy nie doswiadczylas choc o nich marzylas.
Niestety, rzeczywistosc jest brudna - on chce chce Cie tylko wyrucha**.
tropiciel

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

przez tropiciel 19 paź 2014, 01:31
Arasha napisał(a):Koleś nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz zielonego pojęcia i nie oceniaj ludzi, o których nic nie wiesz :pirate: Tu jest zgrana ekipa i nie psuj nam tego !!! Dziękuję za uwagę.

zgrana, kolezenska ekipa, na tygodnie a moze nawet na miesiace
czymam kcioki

-- 19 paź 2014, 01:32 --

Przemek_44 napisał(a):Jestem żonaty, dzieciaty, cierpię na agorafobie (problem z wychodzeniem na zewnątrz) i tylko czekam, żeby wsiąść w zatłoczony PKS i jechać do koleżanki bodajże do Krakowa (4 -5 godz jazdy) żeby ją zaliczyć, a to wszystko w konspiracji przed żoną z którą mieszkam, która na pewno niczego nie zauważy

dokladnie tak
tropiciel

przez planB 19 paź 2014, 11:24
Ja mam wrażenie że we mnie jest dziecko ,ktoś w średnim wieku i mędrzec po 100tce ........ :idea:
Naradzam się i umieram ...tak przez ost. kilkanaście lat.......
Oby tym razem już skrzydła rozwinąć zamiast skakać ze skały bo fajne uczucie full adrenalina ..a potem psycha woła lina lina.....
I Dare, readY

przez noszila 19 paź 2014, 12:27
monooso napisał(a):Nigdy żadna dziewczyna do mnie do podszedla, nie zagadała, nie gapiła się na mnie itd. Zawsze byłem dla nich jak powietrze.

monooso, wpadł mi dzisiaj w oko cytat, który postanowiłam Ci zadedykować, z przymrużeniem oka, na poprawę nastroju, tak dla oderwania się od powagi sprawy ;)

"Kiedy wydaje Ci się, że nikt Cię nie kocha,
Nikomu nie zależy na Tobie,
Wszyscy Cię ignorują,
a ludzie są o Ciebie zazdrośni,
Należy zadać sobie pytanie...

Jestem ZBYT seksowny?
" :D

To taka pozytywna myśl na dzisiaj ;)
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez monooso 19 paź 2014, 13:03
noszila napisał(a):A tak serio. Skoro nie chcesz mieć dziewczyny to trochę nie rozumiem Twojego nieco hmm smutnego? tonu kiedy piszesz że żadna nigdy się Tobą nie interesowała? To w końcu chcesz czy nie?

Nie wiem.

A wiecie jak to jest? Jak ktoś sobie zakłada, że nikogo nie będzie miał, to często (CHOĆ NIE ZAWSZE!) wynika to z faktu, że to raczej nikt nie chce jego/jej i po prostu żeby było łatwiej samemu znieść to uczucie zrzuca się winę na swoje rzekome postanowienie i brak drugiej połówki uzasadnia się po prostu swoim jawnym, przemyślanym wyborem.

Dokładnie.
monooso

Szansa na seks jest.

przez wiejskifilozof 19 paź 2014, 13:24
Ostatnio z Magdą lat 36,coraz czyściej rozmawiam o seksie.Może,nie wprost,ale ona wie o co chodzi.
Powiedziała,mi że zobaczymy.Czyli,dała mi nadzieję.Szansa na bzykanko jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szansa na seks jest.

przez Psychoanalepsja_SS 19 paź 2014, 13:27
Gratuluję!!

Szansa na seks jest.

przez wiejskifilozof 19 paź 2014, 13:29
Dzięki,ale zachowam zdrowy rozsądek.Obiecanki,cacanki a durnemu radość.

Szansa na seks jest.

przez hucpa 19 paź 2014, 13:30
No to graty chłopie! Wiesz już co i jak?
hucpa

Sortuj wg