ot

Hasiok.

Mefedron i inne dopalacze

przez Kalebx3 24 sie 2014, 16:35
Skąd wiesz o tych delegalizacjach w przyszłym roku? Wiesz co zdelegalizują?

Tez o tym słyszałem . Ciekawe kto to rozpowszechnia , może sklepy , które to puszczają dla podwyższenia swoich obrotów i zysków .Po Tych gadach wszystkiego można sie spodziewać /
Dla mnie RC to ryzykowna zabawa , gdyby to jeszcze był czysty sort , ale jak wpierniczą gorszą jakościowo zupkę to wtedy zdychasz i modlisz się co najmniej przez tydzień ,,, jak ja po MXE co tyle mialo wspólnego z MXE co stara obleśna , pomarszczona ku-rwa z duzymi zarokami .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez depas 24 sie 2014, 16:50
Kalebx3, mam wątpliwości czy faktycznie będą RC delegalizować, bo nie mówi się o tym głośno, media nie szczują, więc nie widzę powodu żeby mieli się za to brać.
No masz rację że zabawa z RC jest ryzykowna, nie jest to jednak apteka kiedy zawsze wiesz czego i ile kupiłeś. Na szczęście są fora i można poczytać opinie ludzi czy dane sklep przycina itd.
U Ciebie to zdaje się było trochę więcej niż tylko MXE, pisałeś kiedyś że zamówiłeś kilka rzeczy a jeszcze inne dorzucili Ci w bonusie, także trochę tego miałeś, jak za bardzo pomieszałeś to nic dziwnego że Cię mocno wygięło.
PS Możesz mi na pw napisać z którego sklepu zamawiałeś?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Kalebx3 24 sie 2014, 16:51
OK .
Zaraz wysle Ci na PW.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 24 sie 2014, 17:37
Próbował ktoś pentedronu?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Pepsicola 24 sie 2014, 17:59
depas napisał(a):Próbował ktoś pentedronu?

Ja, całkiem niezłe gówno. Jak nie ma mefedronu ćpam pentedron.

-- 24 sie 2014, 18:03 --

depas napisał(a):Po paru dniach używania A-PVP nawala mi układ krążenia, boli serce i trudno oddychać. Nie wiem czy to coś ze mną nie tak czy ta substancja tak na mnie wpłynęła fatalnie, ale wcześniej przy tego typu używkach nie miałem takich akcji.

Piszesz jakbyś był świeży w tych sprawach, każdy stymulant na ciągu tak działa. Ja przy wszystkim tego typu miałam takie reakcje, tylko w przeciągu 2 tygodni lub 3.

przez depas 24 sie 2014, 18:11
Nie jestem świeży w tych sprawach, wierz mi. Ale takiej reakcji jak teraz nie doświadczyłem nigdy. Wiem co to zjazd po stymulantach, ale tutaj po małych ilościach wczoraj czułem się tak tragicznie, że prawie panikowałem że zaraz dostane zawału albo przynajmniej zemdleję. A niedawno obróciłem 5mg bufedronu w dwie doby i nic takiego się nie działo, był "tylko" normalny spidowy zjazd o którym mówisz. Mi drętwieją kończyny, tracę czucie w dłoniach, ledwie mogę złapać oddech, czuję jakby mi płuca miało rozsadzić i boli serce. Albo mój organizm nie toleruje akurat tej substancji, albo mam jakiś problem ze zdrowiem który dopiero teraz się ujawnia.

-- 24 sie 2014, 18:12 --

No ale oczywiście jak dojdę do siebie na pewno przetestuję pentedron skoro polecasz :D
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez Psychoanalepsja_SS 24 sie 2014, 18:48
Dużo substancji od nowego roku będzie zdelegalizowana

Jeżeli się nie mylę, to może wejść w życie w każdej chwili, a nie od nowego roku. Tak mi mówili, ale mogę się mylić.

Skąd wiesz o tych delegalizacjach w przyszłym roku? Wiesz co zdelegalizują?

http://hyperreal.info/talk/plan-delegal ... 41571.html
Zalinkowany plan widziałem, niestety teraz padła strona. Może w ogóle ten plan padł? To by była świetna wiadomość.

Próbował ktoś pentedronu?

Kumpel porównywał do bufedronu, mówiąc że ostrzejsze lecz krótsze działanie. Nie wiem, na ile to trafny opis, znam tylko bufka (i n-etylobufka) i to w niedużych strzałach, bo nie interesuje mnie ich działanie rekreacyjne.

przez Arhol 24 sie 2014, 18:58
Psze państwa,ćpuńskie dysputy co,na co i jak działa,urządzajcie sobie na pw albo innym forum.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Rashid 25 sie 2014, 11:25
Cóż mogę napisać, współczuje uzależnienia. Wpadłaś w syf i jedyna szansa, żeby z tego wyjść raz na zawsze to terapia wstrząsowa, zmiana trybu życia, odwyk.

Co do rodziców ja bym sam się przyznał, ale jednocześnie poprosiłbym ich, żeby na czas odwyku nie ufali mi i ciągle kontrolowali.

A jeśli jednak nie chcesz z tym zrywać, to proponuje od razu podszkolić się w tzw. "obciąganiu" . Im lepiej to zrobisz to większy napiwek, a jak wiadomo każda złotóweczka się przyda, bo przecież mewa nie rośnie na drzewach. Kilka lat praktyki i będziesz jak odkurzacz ;)
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez lucy1979 25 sie 2014, 11:32
Rashid napisał(a):Cóż mogę napisać, współczuje uzależnienia. Wpadłaś w syf i jedyna szansa, żeby z tego wyjść raz na zawsze to terapia wstrząsowa, zmiana trybu życia, odwyk.

Co do rodziców ja bym sam się przyznał, ale jednocześnie poprosiłbym ich, żeby na czas odwyku nie ufali mi i ciągle kontrolowali.

A jeśli jednak nie chcesz z tym zrywać, to proponuje od razu podszkolić się w tzw. "obciąganiu" . Im lepiej to zrobisz to większy napiwek, a jak wiadomo każda złotóweczka się przyda, bo przecież mewa nie rośnie na drzewach. Kilka lat praktyki i będziesz jak odkurzacz ;)

Co za durna odpowiedz, Rashid jesteś palantem. Może Ty podszkol się w obciąganiu, wiesz na pewno dodatkowa kasa się przyda :evil:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Rashid 25 sie 2014, 11:36
Co za durna odpowiedz, Rashid jesteś palantem. Może Ty podszkol się w obciąganiu, wiesz na pewno dodatkowa kasa się przyda :evil:

Durna, bo prawdziwa ? Albo się dziewczyna weźmie za siebie, albo nie, nie ma co mydlić oczu.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez deader 25 sie 2014, 11:50
lucy1979 napisał(a):Co za durna odpowiedz, Rashid jesteś palantem. Może Ty podszkol się w obciąganiu, wiesz na pewno dodatkowa kasa się przyda :evil:

Żadna durna tylko prawdziwa, czy to nie ty przypadkiem skarżyłaś się gdzieś indziej dzisiaj że cię facet z kasy na spida okrada? Trzeba ćpuna kopnąć w dupę a nie głaskać po główce. Czytałem dzisiaj jak ktoś pisał że ma ciężką sytuację bo partner kradnie kasę na amfetaminę. Noż kurde niedziwne skoro mu się pozwala. Gościu kradnie = dzwoni się na psy i nie ma problemu. Tutaj podobnie - gówniara ćpie = dzwoni się do taty i tata załatwi problem.

Rashid dałbym "łapkę w górę" jakby można było :) Z małym detalem - nie można poprosić rodziców o nieufność, bo to z miejsca rodzi myślenie "skoro prosi nas o nieufność, to można jej zaufać". Nie, na nieufność trzeba sobie zapracować.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez lucy1979 25 sie 2014, 11:54
deader napisał(a):
lucy1979 napisał(a):Co za durna odpowiedz, Rashid jesteś palantem. Może Ty podszkol się w obciąganiu, wiesz na pewno dodatkowa kasa się przyda :evil:

Żadna durna tylko prawdziwa, czy to nie ty przypadkiem skarżyłaś się gdzieś indziej dzisiaj że cię facet z kasy na spida okrada? Trzeba ćpuna kopnąć w dupę a nie głaskać po główce. Czytałem dzisiaj jak ktoś pisał że ma ciężką sytuację bo partner kradnie kasę na amfetaminę. Noż kurde niedziwne skoro mu się pozwala. Gościu kradnie = dzwoni się na psy i nie ma problemu. Tutaj podobnie - gówniara ćpie = dzwoni się do taty i tata załatwi problem.

Rashid dałbym "łapkę w górę" jakby można było :)

Raz mi ukradł i już z nim nie jestem!! Nie jestem jakimś frajerem, żeby na psy kapować. A Ty się nie mądrz skoro przeczytałeś jeden mój post i to niedokładnie. NIE OKRADA tylko RAZ OKRADL i zerwalm z nim. Więc jak nie wiesz to na /cenzura/ się odzywasz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Psychoanalepsja_SS 25 sie 2014, 12:22
lucy1979 napisał(a):Co za durna odpowiedz, Rashid jesteś palantem. Może Ty podszkol się w obciąganiu, wiesz na
pewno dodatkowa kasa się przyda :evil:

Odpowiedź moim zdaniem dobra, mimo, a może właśnie przez to, że ujęta w bezkompromisowość i szczerość. Jeżeli ma problem z używkami, to musi powiedzieć rodzicom. Nie chodzi o to, że zrozumieją bądź nie, ale o to, że będzie trudniej się w to bawić, będąc pod ich kontrolą. Najlepiej gdyby mogła rozwiązać problem magicznym pstryknięciem, bez skutków ubocznych, wstydu i ciągłych kontroli, ale tak się nie da - albo rybki albo akwarium.

Sortuj wg