ot

Hasiok.

widzimy się znowu

przez Psychoanalepsja_SS 18 sie 2014, 22:22
Fizli, nie masz na to wpływu, kompletnie się tym nie przejmuj :). Zaraz ktoś wyczyści ten temat i powróci spokój,

widzimy się znowu

przez White Rabbit 18 sie 2014, 22:24
A mnie cieszy, że ludzie reagują i koleś nie ma posiłków. Powinien dostać permbana. Wyszlam z domu przemocy facet->kobieta i dla mnie ważna jest przytomność ludzi.

Rozerwało worek z frustratami.

Fizli, na żarty mi się zebrało, wyluzuj, ludzie nie są przeciwko Tobie :smile:

widzimy się znowu c.d.

przez turcotte 18 sie 2014, 22:29
pluszowy pedał w kosmosie napisał(a):turcotte, odejdź w pokoju, mizoginu. Znam takich jak ty, pierwszy byś przyklęknął do mojego miecza.

W twoich snach niedojebany homosiu!
Tak ci tatuś mówił? klękaj do mojego miecza? i co, dobrze się ssało? jak to jest jak ci tatuś każe ssać swojego wacka?
podziel się z nami pedale swoimi przeżyciami :D
och, jak ty mnie bawisz cwaniaczku
takie pizdy jak ty to ja "jem na śniadanie", więc mi tu nie fikaj, tylko grzecznie idź ssać tatusiowego fiutka!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

widzimy się znowu c.d.

przez Arhol 18 sie 2014, 22:31
Jak widzę,nie da się po ludzku.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brak życia towarzyskiego,

przez Kamiru 18 sie 2014, 23:56
Nie jesteś sama, też nie mam do kogo się odezwać w chwili kiedy potrzebuję. Jak wszyscy mogą sie odwrócić nagle, straszne to jest. A ilu jest fałszywych ludzi, przekonałem się ostatnio i przekonuję cały czas. Jak coś to zawsze chętnie pogadam. Pozdrawiam

Mefedron i inne dopalacze

przez eura28 19 sie 2014, 10:39
A ja nadrabiam obsesją na punkcie jedzenia i wagi.

przez Olmici 19 sie 2014, 10:51
Dużo osób chce pogadać a potem się okazuje jednak, że nie umieją utrzymać znajomości, nudzą się albo szukają nie wiadomo czego mam dużo przykładów niestety z autopsji, a tego nie znajdą. Szczęście jest przede wszystkim w nas, trzeba je szukać i odnaleźć. Nie można polegać na drugiej osobie, musimy w sobie mieć ten ładunek, energie.

Trochę zamieszałem, nie umiem jakoś w prost prosto tego na szybko odpisać a się spieszę niestety ...
Szukaj światła w morzu cieni ...

przez tmlody 19 sie 2014, 14:52
Witam i zgadzam się z osobami powyżej. Widzę, że teraz człowiek goni za pieniądzem, karierą itd. zapominając o innych. Osoby niepełnosprawne też mają problem z nawiązaniem czy podtrzymaniem dobrych relacji i częstych kontaktów z koleżankami i kolegami. Faktycznie najlepiej polegać na sobie - takie czasy...
wiem, że firma matysart oferuje dobrej jakości usługi przy konkurencyjnych cenach

przez bornindecember 19 sie 2014, 15:31
Poznać kogoś nie jest aż tak trudno, trudniej chyba tę relację utrzymać. Moje "przyjaźnie" wszystkie blakły z upływem czasu, aż zupełnie zaniknęły. Moja wina, że za mało o nie dbałam, ale przecież to obie strony muszą tego chcieć.

Fb- kto ma, konkurs ;)

przez betii 20 sie 2014, 04:16
Bardzoooooooooo Was prosze o kliknięcie pod zdjęciem pieska,,lubię to''.
Proszę o polubienie pieska, bierze on udział w konkursie. jest ono tutaj https://www.facebook.com/15153287020220 ... =3&theater
wystarczy kliknąć ,,lubię to''. dziękuję /dziękujemy.
To nie ma str, nie znam kilku osob co dodały głos, nie interesuja mnie nazwiska, wiec spokojnie mozecie klikać, będę wdzięczna ;)

przez Olmici 20 sie 2014, 10:55
Właśnie obie ;) ale często jest to gonienie "sami nie wiedzą za czym". Niestety to nie jest takie proste. Ale i tak nie warto swojego szczęścia uzależniać od kogoś. Trzeba po prostu się otworzyć i zobaczyć co los nam przyniesie, nie zamykać się!
Szukaj światła w morzu cieni ...

przez karolmeduza 20 sie 2014, 11:36
Warto szukać osób podzielających nasze pasje czy zainteresowania, wspólny mianownik to coś, co często wyręcza nas z konieczności pielęgnowania znajomości :D

______
wesele lublin

przez pies wojny 20 sie 2014, 23:27
Mam ten sam problem. Nie potrafię poznawać ludzi, uda je mi się to w ograniczonym zakresie, głównie tam gdzie jako DDA się pewniej czuje - w pracy np. a tak jak pobudką która znęca ludzi w jedno miejsce nie jest chęć pracy/zarobku/rozwoju kariery/nauki tylko np. rozrywka - jak lokalny festyn to ludzie przemykają bawią się a ja czuje się samotny.

ona1993: Odezwij się jeszcze na forum kiedyś ;)
Całą bezkształtną masę kruszców drogocennych,
Które zaległy piersi mej głąb nieodgadłą,
Jak wulkan z swych otchłani wyrzucam bezdennych
I ciskam ją na twarde, stalowe kowadło.
Grzmotem młota w nią walę w radosnej otusze,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,

przez eura28 21 sie 2014, 01:04
Też się melduję, ale ja już się do tego przyzwyczaiłam na tyle, że coraz mniej mi to przeszkadza. Takie życie samemu ze sobą wbrew pozorom zaczyna być wygodne po jakimś czasie (co nie znaczy, że do końca mi odpowiada taki stan rzeczy) :yeah:

Sortuj wg