ot

Hasiok.

Czy mężczyźni nie szanują kobiet?

przez nieboszczyk 10 sie 2014, 14:18
[quote="( Dean )^2"]Hahahahaha co ty palisz ziom :pirate: :pirate:

bo to jest lepsze niż najlepsze polskie dowcipy.z męskiej głupoty często łzy lecą ciurkiem pól dnia a twarz boli od ustawicznego napięcia mięśni.najgorsze jest to iż wiele bab jest równie głupie jak oni.i błędne koło się zamyka,rodzą się sieroty a przytułki mają gumowe ściany.smutne 80% społeczeństwa zabija za tabliczkę czekolady bo akurat w tej chwili ma smaka.płaci za to oczywiście dziecko.jeśli wskoczy baba na prv i z tematu seksu zejdziesz na temat broni czy lotnictwa to baba zaraz urywa rozmowe i to jest głupie.nikt nie chce gadać normalnie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Mefedron i inne dopalacze

przez Pepsicola 10 sie 2014, 15:15
Hej, mam 17 lat (za pół roku oczekiwana osiemnastka).
Od dłuższego czasu przeglądam internet szukając jakiejś sensownej pomocy. Nie chcę wybierać się do żadnego lekarza ani niczym z tym związanym. Do końca nie wiem jak zacząć, ale może postaram się od początku:

-w wieku około 11 lat zaczęłam palić, na początku było to dla mnie czymś nowym, odkryciem które ciągnie się do teraz.
-12 lat zaczęłam pić, teraz się to zdarza ale w mniejszych ilościach
-14 lat, postanowiłam poeksperymentować z lekami. Pierwsze co spróbowałam było DXM (słynny acodin), potem kodeina i Dimenhydrinatum.
-około pół roku temu zaczęłam brać mefedron przeplatany z amfetaminą, byłam w ciągu 3 miesięcznym. Przestałam na 2 tygodnie, bo moje serce już nie wytrzymywało. Potem znowu zaczęłam. Aktualnie dobrze nie pamiętam, ale biorę w ciągu z miesiąc. Próbowałam do tego jeszcze pentedronu, alfy-pvp.

Moje kontakty z ludźmi strasznie się popsuły. Sama czuję nawet niechęć żeby się z nimi spotykać. Moja psychika powoli wysiada.
Nie lubię strasznie kiedy ktoś mnie poucza, ale zaczynam sobie zdawać sprawę, że nie radzę sobie z tym co myślę do tej pory kiedy się naćpam, że mi pomaga. Jestem młoda i niektórzy mogą powiedzieć też, że głupia. Mam chęć niekiedy przestać, ale przychodzą takie sytuacje, chwile, że każdy moment jest dobry żeby znowu zacząć brać. Nie czuję już kompletnie nic.

Może ktoś zrozumie.

przez Maggda92 10 sie 2014, 16:00
Pepsicola, Cześć. Wszystko rozumiem, tylko zastanawiam się nad jednym. Jak mamy Ci pomóc skoro nie chcesz iść do lekarza i podjąć leczenia?
Jasne, możemy sobie pogadać ale obawiam się, że to Ci nie pomoże.
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pepsicola 10 sie 2014, 16:03
Bo nie jestem w stanie jak na razie się do niego wybrać. Szczególnie nie powiem rodzicom na wejściu, że mam z tym problem, bo i tak tego nie zrozumieją. Chcę znaleźć jakiś inny sposób. Starałam się już kilka razy przestać, ale każda negatywna sytuacja była dobra, żeby znowu zacząć.

przez PJT 10 sie 2014, 16:16
skad bierzesz pieniadze ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Kontrast 10 sie 2014, 16:16
Ciężka sprawa, ja też miałem pierwsze ogarnięcie gdzieś w tym wieku, ale ogarnąłem sam po 20-stce dopiero, więc jak nie chcesz z tym tyle walczyć (lub dłużej, przeniesienie nałogu itp) to na jakąś terapie idź po urodzinach, bo dalsza część życia po tym wieku, to jeden wielki powód żeby ćpać.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Maggda92 10 sie 2014, 16:19
Pepsicola napisał(a):Bo nie jestem w stanie jak na razie się do niego wybrać. Szczególnie nie powiem rodzicom na wejściu, że mam z tym problem, bo i tak tego nie zrozumieją. Chcę znaleźć jakiś inny sposób. Starałam się już kilka razy przestać, ale każda negatywna sytuacja była dobra, żeby znowu zacząć.

Bo samej będzie Ci ciężko z tego wyjść.
Z tego co przeczytałam za chwilę będziesz pełnoletnia?
Myślę,że nie musisz się spowiadać rodzicom, jeśli nie chcesz.
Gdybyś poszukała mogłabyś znaleźć lekarza do którego możesz iść sama.
Ja jak miałam rocznikowo 18 lat, mogłam chodzić sobie sama do lekarza i nic nie mówił.
Wcześniej był problem, musiałam iść z rodzicem, to fakt.
Rozumiem też wszystkie inne obawy ale w takiej sytuacji to myślę,że jednak bez specjalisty się nie da.
Pozdrawiam
Maggda92

przez Pepsicola 10 sie 2014, 16:24
PJT napisał(a):skad bierzesz pieniadze ?

Zawsze się znajdą, dostaję jak tylko potrzebuję.

No trudno jest z tym zerwać. Weszło mi to już w życie codzienne, że to jest i dziwnie by mi było nie czuć tego. Nawet nie wiem kiedy się tak wciągnęłam, myślałam że nie mam z tym problemu.

przez ( Dean )^2 11 sie 2014, 01:10
E stary ogarnij się ;D

80% społeczeństwa jednak zachowuje się w miarę przyzwoicie,takie akcje o których piszesz,to patologia.Mało kto tak robi.

.jeśli wskoczy baba na prv i z tematu seksu zejdziesz na temat broni czy lotnictwa to baba zaraz urywa rozmowe i to jest głupie.nikt nie chce gadać normalnie.

Bo większość bab na czatach,to przebierańcy.Robią to samo co ty,podają się za laskę i napuszczają napalonych kolesi.Weź już nie siedź tyle na tych czatach,realne dziewczyny na necie to tylko na fejsie są i na sympatii :P
Najgorszy jest wiatr.

przez GITS 11 sie 2014, 02:44
O czym w skrócie jest ten wątek? Bo patrze na tytuł, a w środku LOL i pytanie WTF?

przez dar 11 sie 2014, 03:09
GITS, chyba lepiej nie wiedzieć
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

plan dnia

przez KirtLorenz 11 sie 2014, 08:55
Planowanie sobie dnia to dobry pomysł.Tak jak dobrym pomysłem jest wyjazd i odpoczynek na łonie natury np.w górach.

Problem z oddychaniem

przez KirtLorenz 11 sie 2014, 09:09
Wyjedź na jakiś czas nad morze albo w góry i pooddychaj powietrzem bez zanieczyszczeeń.

przez huf 11 sie 2014, 15:02
jesteś uzależniona na 100%. musisz iść na leczenie dla narkomanów
huf

Sortuj wg