ot

Hasiok.

Cala prawda o facetach

przez Arhol 31 lip 2014, 20:35
chyba koledze coś post nie pyknął.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez Kalebx3 02 sie 2014, 22:22
ja to bym z całą pasją w sercu wykonywal zawód rakarza , a potem w świetle prawa mógłbym uśmiercać niechciane psy . Tak tych jeba-ńców nie lubię . Dziś rotwailer strasznie pogryzł małe dziecko , a tak lubial podobno dzieci .Ten zawód mógłbym wykonywac za przysłowiową złotówkę i bylbym spełniony zawodowo, a nawet nerwica moja by się pewnie zmniejszyła .
Ja to bym mu rozgrzany pogrzebacz wsadził w dupę i zakręcil h-ujem dookoła .( tym rotwailerem )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez Arhol 03 sie 2014, 14:29
Kalebx3 napisał(a):ja to bym z całą pasją w sercu wykonywal zawód rakarza , a potem w świetle prawa mógłbym uśmiercać niechciane psy . Tak tych jeba-ńców nie lubię . Dziś rotwailer strasznie pogryzł małe dziecko , a tak lubial podobno dzieci .Ten zawód mógłbym wykonywac za przysłowiową złotówkę i bylbym spełniony zawodowo, a nawet nerwica moja by się pewnie zmniejszyła .
Ja to bym mu rozgrzany pogrzebacz wsadził w dupę i zakręcil h-ujem dookoła .( tym rotwailerem )

Zaiste pasjonujące.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień Dobry Wszystkim:)

przez nieboszczyk 05 sie 2014, 19:21
BardzoKochającaŻona, śmieszny nick
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Chciałaem/am wyjaśnić koflikt z użytkownikiem X

przez GITS 07 sie 2014, 03:42
Niejasności, pomówienia za plecami, zbieranie haków, antypatii, nastawianie jednych na drugich itp, itd.
Ponieważ uczono nas na terapii aby rozwiązywać owe konflikty konstrukcyjnie, więc może taki temat nie byłby zły.
Nie chodzi tu o bluzganie ( choć sama mam na to ochotę) ale o rozmowę o uczuciach jakie dana osoba w nas powoduje i dlaczego.
Nie zakładam tego tematu tylko w swoim imieniu ale powiedzmy, że jestem ja zniosę bluzgi bo forum to tylko jakiś tam mój mały wycinek z życia
Pytania? Chęć usunięcia tematu? Wasza wola.

Obrazek

przez buka 07 sie 2014, 03:48
Ja chciałbym wyjaśnić koflikt z użytkownikiem hooain alias alina

przez GITS 07 sie 2014, 03:54
zaczynam myśleć, że to był zły pomysł i chyba nie zda egzaminu :?

przez Reiben 07 sie 2014, 04:00
wieczorem sparing buka, ponapierdalamy sie troszke
Reiben

przez GITS 07 sie 2014, 04:25
To tak na koniec...tak naprawde nikt tu o mnie nic nie wie, nawet osoba ktora dostała cos ode mnie. Podszywałam sie pod przypadkowe osoby,nie ze złości ale dlatego, żę wiem jak to działa. ajaeśli udzialełam rad to szczerze, o sobie...niekoniecznie. Nic wiecej nie napisze, tez mialam tu swoich informatorów. Znikam bo pomocy tu i wsparcia nie dostaje się jeśli nie jestes w klubie VIP.
:)

przez elo 07 sie 2014, 04:27
albo jest za pozno albo jestem za glupia zeby was ogarnac
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez GITS 07 sie 2014, 04:39
elo napisał(a):albo jest za pozno albo jestem za glupia zeby was ogarnac

Temat zamkniety i zaraz idzie do kosza. Takze nie ma co tam pisac

Nienawiść do siebie

przez zima 07 sie 2014, 20:55
mjp, konkret to konkret, faktyczne sytuacje bez wtretów emo.

nie widze jakichkolwiek zabiegów autoki zeby probowala cokolwiek zrobic z tym, ze czuje sie niedoceniona przez otoczenie i to jest dla mnie przyczynkiem do tego ze jej pasi taki stan rzeczy.

Za duzo mam lat zeby tlumaczyc jakiejs nastolatce ze uroda nie ma zadnego znaczenia.

Nie widze u niej zadnej pasji,niczego co dawaloby mi sadzic ze jej nie chodzi tylko o to zeby zryc , srac i kopulowac.
Jeszcze polowe biedy zeby interesowala sie uroda, kosmetykami, czytala na ten temat.

Wy tak wszystko czytacie wprost. Jaak ktos sie ukorzy przed wami,zrobi z siebie ofiarkę to tulicie i pocieszacie a jak ktos krzyczy nienawidze was to bierzecie to do siebie i nie patrzycie glebiej, nie zobaczycie wiec ze ktos moze byc na granicy.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

co to za gówno?!

przez nieboszczyk 07 sie 2014, 21:40
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-1-sty ... isty/n04q1
rok temu właśnie wymieniłem swój dowód osobisty na nowy bo kończyła się ważność.udało mi sie to załatwić zdalnie bez jechania 1000km do rodzinnego miasta.a teraz kretynom z rządu coś się uroiło z nudów i po kiego grzyba mam wymieniać swój ważny 9 lat dowód osobisty?bo w dowodach wprowadzą kolejną pieriestrojkę i zamiast podpisu posiadacza będzie w nim scan siatkówki?odciski palców?zapach pochwowy?i co? mam zapierdalać 1000km bo popierdoleńców z nudów olśniło?nawet jeśli wymienię to z miesiąc pojawi się kolejny nagłówek że wszyscy musimy wymienić dowody osobiste na podskórne chipy takie jakie mają pieski i kotki?czemu psychiatria nie wezmie się za tych popierdoleńców z rządu???
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

co to za gówno?!

przez estera1 07 sie 2014, 21:49
Czy tobie aby sie nie nudzi?drugi ten sam post ;)

Sortuj wg