ot

Hasiok.

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

przez mangiferaindica 23 lip 2014, 14:59
Davin, spoko, przeżyję bez tej wiedzy ;) fąfle z nosa czasem wychodzą ludziom.

przez Aranjani 23 lip 2014, 15:00
variable, prosilam Cie kiedys o cos
Aranjani

przez variable 23 lip 2014, 15:02
Aranjani, a ja cie prosze zebys odwalila sie ode mnie i tyle. Babo masz 31 lat, a w głowie nic. Straszysz mnie ostem? Sorry, ale troche głupie. Koncze z toba dyskusje i spadam z tąd, szkoda was czytać
variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Davin 23 lip 2014, 15:05
variable napisał(a):Aranjani, a ja cie prosze zebys odwalila sie ode mnie i tyle. Babo masz 31 lat, a w głowie nic. Straszysz mnie ostem? Sorry, ale troche głupie. Koncze z toba dyskusje i spadam z tąd, szkoda was czytać

Jak coś to stąd. ;)
Davin

ot

przez Aranjani 23 lip 2014, 15:09
variable, ale jakbys nie zauwazyla to Ty sie do nas przyczepiasz. Ja nie odnosze sie do Twoich postow i prosilam Cie zebys robila to samo. Ale jak widac nie potrafisz. Juz niejednokrotnie pisalam Ci ze jest taka opcja "ignoruj".
Jesli zalezy Ci na wywolaniu klotni czy tak shitstormu to zle trafilas...
Po raz kolejny prosze Cie zebys sie od nas odwaliła... wejdz na nasz profil... kliknij ignoruj i po sprawie.
Aranjani

Oferuję pomoc.

przez madufo 23 lip 2014, 15:20
Witam wszystkich.
Temat trochę dziwny, biorąc pod uwagę dość długą moją nieaktywność na forum.
Dawno temu forum bardzo mi pomogło przez co znalazłem w sobię motywację oraz pracę, która daję mi możliwości spokojnego życia i nie czekania do tzn 1szego.
Jesteśmy na dość specyficzny forum więc zacznę od tego, że nie mam depresji maniakalnej i nie wpadłem na szalony pomysł oddawania pieniędzy i rozrzucania ich na ulicy :) Aktualnie został mi niedobitek w postaci nerwicy po zszarganych nerwach leczonej Ataraxem.
Po prostu wiem, że kiedyś potrzebowałem pomocy i taką samą pomoc otrzymałem od innej osoby dlatego też chciałbym ową pomoc zaoferować komuś z forum. Dobra do nas wraca.
Nie mówimy tu o kwocie takiej, że ktoś poleci do salonu i kupi nowego Lexa, ale taka która starczy np na nowego Iphona już tak :)
Postaram się rozpisać parę rzecz w punktach.
1. Nie - to nie jest żart
2. Dana osoba musi być z województwa Mazowieckie, Łódzkiego bądź Wielkopolskiego (Bywam chociaż raz w tygodniu w tych miejscach)
"Nagroda" zostanie przekazana osobiście po czym zapraszam na jakąś szamę/rozmowę/cokolwiek (wypadało by nie ?)
3. Osoba pisząca do mnie musi podać powód i mieć maksymalnie 25 lat (przepraszam ale w mojej opinii młodsze osoby mają gorzej w kraju Donalda.
4. Nie interesuje mnie płeć danej osoby - pomoc to pomoc.
5. Prosiłbym aby ktoś zainteresowany napisał do mnie PW wraz z powodem dlaczego akurat on/ona powinna dostać ów nagrodę, podać powód.
6. Proszę ze zdjęciem (wiecie potem się z kimś spotkam a tu podpucha ! :D
7. Osoba do mnie pisząca musi mieć minimalnie 4 miesiące na forum, bo zaraz się zbierze tutaj pół polski. A wkońcu są tu osoby potrzebujące pieniędzy na leki, terapie i ważniejsze rzeczy, a nie wbije dzieciak z kwejka bo chce na Airmaxy.
8. Mam nadzieję, że admini tego nie wyrzucą do śmieci, proszę o traktowanie tego poważnie.
Hej

Oferuję pomoc.

przez monk.2000 23 lip 2014, 15:45
Heh. Sam się zastanawiam, czy jak kiedyś będę zarabiał więcej pieniędzy. Jakieś 5k zł np. to czy zostanie we mnie chęć by wspierać innych. Na razie chciałbym np. tacie zasponsorować jakiś komputer, ale mnie nie stać. Siedzi dużo w domu, bo jest chory na schizofrenię i takie wsparcie chociaż trochę przywróciłoby go do życia.

Pomysł fajny, tylko trzeba pamiętać o zasadzie wędki i ryby. Fajnie kogoś jednorazowo wesprzeć, ale jeszcze lepiej, żeby zmiana była stała.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Oferuję pomoc.

przez madufo 23 lip 2014, 15:48
Z mojego doświadczenia dobro do nas wraca.
Co ktoś zrobi z pieniędzmi i w jaki sposób jes zainwestuje pozostaje w jego kwestii.
Ja mogę mu dać prezent, wzkazać drogę, a jak on będzie nią podąrzał/a to już inna bajka.
Sam wychowałem się w blokach komunalnych gdzie czasami latałem głodny na osiedlu, to że teraz mój status materialny jest inny nie oznacza, że zapomnialem to kim byłem kiedyś.
Więcej odwagi dzieciaczki ;)

Oferuję pomoc.

przez monk.2000 23 lip 2014, 15:54
Sądzę, że jak ktoś rzeczywiście ma problemy materialne to skorzysta. Sam mam wizję bezdomności, gdyby choroba się zaostrzyła a ZUS się wypiął na mnie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Oferuję pomoc.

przez Zupapomidorowa 23 lip 2014, 16:01
Co to za żenada - list ze zdjęciem, poniżej 25 lat, kasa starczy na iphone... jakiś wujek pedofil czy zramolały sponsor szuka potencjalnych słabych psychicznie ofiar? Apeluję do admina forum (Kestrel) żeby kasował takie posty bo to forum psychologiczne a nie agencja towarzyska. Normalny człowiek, który chce komuś pomóc wyjdzie na ulicę, rozejrzy się wokoło i znajdzie kogoś bardzo prędko kto potrzebuje pomocy a nie oferuje kasę za zdjęcie. Pierniczone zboki.
Dawniej Luktar

Oferuję pomoc.

przez madufo 23 lip 2014, 16:06
Hahahahaha.
Ubaw luktar mam po pachy :)
Mam 24 lata więc o pedofilię daleko.
Jestem 100% hetero i napisałem, że nie interesuje mnie płeć.
Więc jeżeli masz z tym problem, albo potrzebujesz się wyżalic wybierz inny dział na forum.
Zaznaczam po raz kolejny, że "NICZEGO" nie oczekuje w zamian.
Gdybym chciał to bym poszedl do agencji towarzyskiej.
Cyganowi na ulicy, albo menelowi który wyda to na wódkę nie mam zamiaru dawać.
Stwierdzenie kasa starczy na iphone miało być określeniem wartości sumy. Za dużo się Galerianek naoglądałeś bo widzę wyobraźnia działa.

-- 23 lip 2014, 16:09 --

A odnośnie szukania "Słabych psychicznie" ofiar. Proponuje zajrzeć w historię moich postów gdzie ponad 2 lata temu miałem ogromny problem ze sobą i udzielałem się na forum.
Admin chcę zamknąć - proszę bardzo. Zgłoszę się do jakiejś fundacji>
Pozdrawiam.

Oferuję pomoc.

przez Zupapomidorowa 23 lip 2014, 16:17
madufo, w internecie można napisać wszystko. Ja np. mogę podawać się za Kleopatrę albo królowe angielską. Weź lepiej stąd swoje zabawki i nie prowokuj. A jak jesteś taki wspaniałomyślny to lepiej poszukaj rozumu w głowie i zgłoś się do fundacji jak pisałeś.
Dawniej Luktar

Oferuję pomoc.

przez madufo 23 lip 2014, 16:20
Mhm, w takim razie musiałby to być plan z uprzedzeniem 2 lata wstecz. Bo nawet udawałem myśli samobójcze w postach 2 lata temu ?
NIe po prostu chcę komuś pomóc, przy okazji unikając oszustów.
Napisałem na głownym do Moderatora/Administratora.
Od niego zależy jak się do tego ustosunkuje.
Jak usunię - akcje uważam za zakończoną i nie było tematu.
Pzdr.

Oferuję pomoc.

przez Zupapomidorowa 23 lip 2014, 16:31
madufo, słuszny krok. Pozdrawiam.
Dawniej Luktar

Sortuj wg