ot

Hasiok.

Pełzanie. Pomocy

przez chlipek 29 cze 2014, 12:40
miałam fantazje w tym stylu, jak miałam 8 lat, serio :O :D

Cenzura na Forum.

przez wiejskifilozof 29 cze 2014, 14:24
Podobno paru osobom to przeszkadza,mi nie.Tu są różni ludzi,nie każdy jest taki beztroski jak ja.
Mamy tu ofiary gwałtów,osoby które utraciły dzieci w wyniku chorób.Osoby po próbach samobójczych.Jestem za cenzurą.

Graal

przez wiejskifilozof 29 cze 2014, 14:25
Czy Graal istnieje ? Gdzie może być ? Kto się tym interesuję ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pełzanie. Pomocy

przez Niepoprawny 30 cze 2014, 02:36
faza, naprawde, dobra ta Twoja faza. Dzizus, ale sie usmialem haha :D

Pełzanie. Pomocy

przez tahela 30 cze 2014, 03:01
hehe to ubierał worek i czołgaj sie ,czołgaj
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Pełzanie. Pomocy

przez Vitalia 30 cze 2014, 10:42
faza napisał(a):Pomożcie, mam od jakiegoś czasu fantazje, żeby wpełznąć w worku po kartoflach z wyciętą dziurą na genitalia do laski, zapukać głową i wczołgać sie do jej mieszkania i tam kontynuować całą akcje. Co o tym myslicie? Jestem chory?

Jesteś zupełnie zdrowy, wszyscy przechodzą takie fazy :D

Ps. oprócz dziury na genitalia zrób sobie jeszcze dziury na oczy, żeby potem przez pomyłkę nie zapukać w inne drzwi :D

Pełzanie. Pomocy

przez PonuraZniwiarka69 30 cze 2014, 11:00
Vitalia napisał(a):Ps. oprócz dziury na genitalia zrób sobie jeszcze dziury na oczy, żeby potem przez pomyłkę nie zapukać w inne drzwi :D

O tak... Obok mieszka Krystyna, lat 79... :hide:

P.S. Patrz ile chetnych... Masowa orgia w workach po ziemniakach!
PonuraZniwiarka69

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez ebonic 30 cze 2014, 13:32
Ciekawy temat :)

Ja osobiście nie zauważyłem takiej prawidłowości - albo autor tematu ma pecha do kobiet, albo ja jeszcze takich nie spotkałem na swojej drodze. Nie jestem specem w tym temacie, ale jedno wiem na pewno. To, że kobieta mówi Ci że jesteś "kurdupel" czy w ogóle ma do Ciebie jakiś problem związany z Twoim wyglądem i mówi Ci to w twarz, wcale to nie oznacza, że Tobą gardzi albo że jest wredna. Moim zdaniem jest to nic innego jak gra damsko-męska. Kobieta, której nie znasz, z którą jesteś na pierwszej randce czy ogólnie rozmawiasz z nią pierwszy raz, mówiąc takie rzeczy chce Cię sprowokować; sprawdzić jak zareagujesz. I na tej podstawie ocenić czy masz dystans do siebie czy pewność siebie. No i możesz się unieść, obrazić itp - wtedy laska już wie że należysz do wrażliwych facetów. Ale możesz też ją wyśmiać wprost, skoro ona mówi Ci taki "komplement" Ty odwzajemniasz się podobnym komentarzem. Założę sie, że wtedy mina jej zrzednie i straci maskę pewności siebie. Mówiąc inaczej może być to taki rodzaj flirtu - wyczucia z jakim typem faceta kobieta ma do czynienia.

Inna sprawa, że kobiety są różne, niektóre są naprawdę nieźle zakręcone i być może Ty na takie trafiałeś. Ale ogólnie jeśli ona jest tak jak mówisz "przeciętnego" wyglądu i zachowuje sie w ten sposób, to moim zdaniem, nie powinieneś sie przejmować bo przecież ona ma lustro w domu i wie że najpiękniejsza nie jest :) A takim zachowaniem stwarza pozory, że kolesie się o nią biją i że to ona (ta brzydka) może wybierać sobie facetów :)

przez Po prostu maciek 30 cze 2014, 18:00
Mi się wydaje, że jest wręcz odwrotnie. Im dziewczyna jest ładniejsza tym wredniejsza.
Wraz ze spadkiem powiedzmy wkaźnika urody poziom wredności się zmniejsza.
Są od tego wyjątki, ale taką prawidłowośc zaobserwowałem :mrgreen:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Zbychu 1977 30 cze 2014, 18:10
Czy między urodą danej dziewczyny a jej charakterem istnieje jakaś zależność? być może tak ale nie generalizował bym.
Zbychu 1977

Pełzanie. Pomocy

przez White Rabbit 30 cze 2014, 19:27
Vitalia napisał(a):
faza napisał(a):Pomożcie, mam od jakiegoś czasu fantazje, żeby wpełznąć w worku po kartoflach z wyciętą dziurą na genitalia do laski, zapukać głową i wczołgać sie do jej mieszkania i tam kontynuować całą akcje. Co o tym myslicie? Jestem chory?

Jesteś zupełnie zdrowy, wszyscy przechodzą takie fazy :D
Serio? Jakkolwiek miałam nieraz krzywe jazdy, jako osoba dawniej uzależniona od mast., nigdy nie roiłam o seksie w worku do kartofli :mrgreen: Choć ocieractwo jest mi bliskie :mrgreen:

Obawiam się, że po wspinaczce np. na 9 piętro do chętnej facet byłby już bezużyteczny ;)

przez Unikalny 30 cze 2014, 20:34
Zgadzam się z autorem tematu. Wydaje mi się, że bierze się to z ich kompleksów dlatego starają się jak najbardziej dojebać i wybrzydzać, dzięki temu mega przystojniakowi one się dowartościują na zewnątrz.
Unikalny

przez Bukowski 30 cze 2014, 21:41
A ja mam brzydkie koleżanki podłe i niepodłe.
Bukowski

przez palau 30 cze 2014, 21:44
Brzydkie dziewczyny są odbierane jako wredne, gdy są asertywne. Ładne są wredne, gdy rzeczywiście są wredne.
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

Sortuj wg