Poszukuje i nie proszę o odpowiedzi

Hasiok.

Bezpłatny Punkt Pomocy Online

przez 0Rh+ 14 lis 2013, 20:12
Gorąco zachęcam Was do skorzystania ze wsparcia zwłaszcza teraz gdy zbliżają się święta, za oknem jest szaro. Warto czasem o siebie zadbać ;)

...ale nie sugerujecie ,że nie dbam o siebie ;) Jeżeli podobnymi tekstami operujecie w rozmowach , to ja dziękuję . Zresztą u mnie za oknem jest już ciemno ,by nie powiedzieć czarno . ;)
Pozdrawiam.

przez Candy14 14 lis 2013, 20:45
Zresztą u mnie za oknem jest już ciemno ,by nie powiedzieć czarno . ;)

W czarnej dupie jestes 0Rh+, :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez qeve 14 lis 2013, 23:27
Jakie przywitanie "miłe" hehe... :)

Przy tym "o siebie zadbać" była ikonka przymróżenia oczka. Zapewne 0Rh+ wiesz co ona oznacza. :) Nie będę już się przyczepiać, że nigdzie nie napisałam, że ja biorę w tym czynny udział. Hehe

Candy14 Ja przekazuje tylko info dalej w Świat i tyle. Nie widzę w tym nic złego, a może komuś się przyda kto zamaist na forum będzie wolał wymienić kilka wiadomości. Sama znam pewne problemy od kuchni, więc podejrzewam co możesz mieć na myśli ;)

Ściskam Was! Chcecie to skorzystanie, nie to nie... Uważam, ze jak jest jakaś inicjatywa, z której można skorzystać to po prostu warto zwrócić na nią uwagę i tyle. ;)

Miłego! :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 0Rh+ 14 lis 2013, 23:42
qeve,
uwielbiam to imię ;)

przez Candy14 14 lis 2013, 23:45

Candy14 Ja przekazuje tylko info dalej w Świat i tyle. Nie widzę w tym nic złego,

Ja rowniez :) Ustosunkowalam sie tylko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Psycholog online bez wychodzenia z domu

przez Sinday 12 sty 2014, 20:26
Postanowiłam założyć ten wątek ponieważ w sieci coraz większą popularnością cieszą się porady psychologa przez internet. Parę tygodni temu trafiłam na jedną stronę psychologa online. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu poradnictwa bo przecież nawiązanie realnego kontaktu z kimś kto mieszka wiele kilometrów od Ciebie może być bardzo trudne. Pierwszego maila wysłałam dopiero po tygodniu od pierwszego wejścia na stronę (pomyślałam: raz kozie śmierć, najwyżej nie odezwę się więcej). Pochodzę z maleńkiej miejscowości pod Rzeszowem (2 tysiące mieszkańców, jeden kościół, jedna szkoła-wszyscy się tam znają) i wizyty u psychologa są u nas tematem tabu. Ludzie myślą, że jak ktoś do niego idzie to ma coś nie tak z głową. Chciałam oszczędzić sobie komentarzy znajomych i nie ukrywam trochę przyoszczędzić bo pani psycholog przyjmuje u nas prywatnie a jednorazowa wizyta kosztuje u niej 90zł. Na stroniexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx porada kosztowała 30zł (pomyślałam, że spróbuje-kasa była 3 razy mniejsza). Wymieniłam 4 maile i wiem, że jest mi lepiej, lżej. Cieszę się, że w internecie jest coraz więcej stron tego typu bo nie każdy ma odwagę wybrać się do psychologa na wizytę. Internet jest bardzo pomocy. Nie czuje bym wydała pieniądze w błoto. Polecam jeśli ktoś jest nieśmiały i szuka rozwiązania swojego problemu. Mój kolega Marcin również korzystał z takiej pomocy przez internet na stronie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ale wymienił tylko dwa e-maile bo punkt poradnictwa był darmowy i go zamknięto.

A WY czy korzystaliście z pomocy psychologa przez internet? Jeśli tak to jakie macie odczucia? Wrzucajcie linki do zaufanych stron! Może więcej osób skorzysta z porady psychologa, który nie oczekuje wizyty na swojej kozetce.

Anka
Ostatnio edytowano 12 sty 2014, 20:42 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunieto linki

przez Candy14 12 sty 2014, 20:33
Sinday, piekna reklama. ciekawe ile ci za to placa

przez Sinday 12 sty 2014, 20:53
Candy, jeśli nie chcesz wrzucić linku, który może się przydać innym to nie zaśmiecaj wątku (niby kto miałby mi płacić i w jaki sposób? to ja wydałam na konsultacje 4 x 30 zł)

Znalazłam też wiele innych stron psychologów online, czy ktoś korzystał z ich pomocy?

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
A może zna ktoś darmowy portal, który zajmuje się pomocą psychologiczną przez internet?
Ostatnio edytowano 12 sty 2014, 22:13 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto linki

przez Aneczak 12 sty 2014, 20:58
Przykro mi czytać takie coś, kasę chcą zarabiać w taki podły sposób. Mi sumienie nie pozwoliłoby na coś takiego.

przez TEUFEL 12 sty 2014, 21:01
HAAHAHAHAHAAHAHHAAHHA
TEUFEL

przez Candy14 12 sty 2014, 21:01
Sinday, alez tak..na pewno zarejestrowalas sie na forum tylko po to zeby pomoc i dlatego dwa Twoje posty to dwie reklamy. Zenada :roll:

przez renee.madison 12 sty 2014, 21:52
Ludzie naprawdę wstydu nie mają :shock:
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

Pomoc Online, Pomoc e-mail

przez tylko-dobre-rzeczy 14 kwi 2014, 12:28
Jeśli potrzebujesz pomocy, bezpiecznej rozmowy ...

Zapraszamy do skorzystania z pomocy w naszej Poradni Online.
Gdy potrzebujesz rozmowy, pomocy psychologicznej, bodźca albo inspiracji…
…a może chcesz przedyskutować z kimś swój problem, masz jakąś przejściową albo dłużej trwającą trudność, nie wiesz co robić dalej, gdzie się udać?

Zdarzają się w życiu każdego z nas takie chwile, że nie radzimy sobie z naszymi sprawami. Mamy obawy, że bliscy nas nie zrozumieją a do Gabinetu nie możemy się wybrać.

Wtedy kontakt online może być dobrym rozwiązaniem.
Nie wychodząc z domu, w dogodnym dla siebie czasie, bezpiecznie i szybko uzyskasz wsparcie.
Szczegóły kontaktu znajdują się na naszej stronie internetowej http://www.studioself.pl w Regulaminie.

Zapraszamy serdecznie
StudioSelf - PsychoPomoc Online
http://www.studioself.pl
https://www.facebook.com/psycho.pomoc.online

Pomoc Online, Pomoc e-mail

przez Rydz 30 kwi 2014, 18:59
Pomoc Online- pomoc e-mail, ale płać głupcze...

Sortuj wg