Myslenie dziewczyn.

Hasiok.

Myslenie dziewczyn.

przez ladywind 12 kwi 2014, 19:28
Kalebx3 napisał(a):Myślenie dziewczyn zawsze będzie jednokolorowo emocjonalne, dla mężczyzny gładkie i pomocne będą kobiety , one zaś stworzone do cierpienia , jak powiedział jeden Święty . Pozdrawiam .

prosze mi tu nie generalizowac :P :nono:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myslenie dziewczyn.

przez hooain 12 kwi 2014, 19:33
sory za dygresje, ale manbearpig dobry av.
co do tematu, tytuł wątku to oksymoron
ତ୍କୃ

Myslenie dziewczyn.

przez ladywind 12 kwi 2014, 19:35
hooain, bo ten avek przedstawia pierwsze wcielenia samca alfa :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myslenie dziewczyn.

przez zmęczona_wszystkim 12 kwi 2014, 19:38
hooain napisał(a):co do tematu, tytuł wątku to oksymoron

Zakładam, że mówisz o sobie. Jesli nie, to sorka, ale głupi wpis. Kolejny z serii - poniżajmy baby, bo na to zasługują.

Myslenie dziewczyn.

przez hooain 12 kwi 2014, 19:42
ladywind, na samca alfa wystarczyłaby jedynie świnia
ତ୍କୃ

Myslenie dziewczyn.

przez ladywind 12 kwi 2014, 19:45
zmęczona_wszystkim napisał(a):
hooain napisał(a):co do tematu, tytuł wątku to oksymoron

Zakładam, że mówisz o sobie. Jesli nie, to sorka, ale głupi wpis. Kolejny z serii - poniżajmy baby, bo na to zasługują.

Ja to nie wiem zmeczona, ale baby lubia siebie ponizac, by przypodobac sie facetom, juz nie raz nie dwa widziałam to w szkole, na studiach,wsród znajomych, czasem to miałam ochote palnac takiej na opamietanie, ale po co sie denerwowac, niech się poniża jesli jej to pomaga w zdobyciu tego jedynego hehe:mrgreen:

Myslenie dziewczyn.

przez hooain 12 kwi 2014, 19:48
zmęczona_wszystkim, nie oszukujmy się błagam, wmawiając sobie średniej jakości yntelygencje. generalizuje, bo mam oczęta. generalizuje, bo często jest mi wstyd
ତ୍କୃ

Myslenie dziewczyn.

przez zmęczona_wszystkim 12 kwi 2014, 19:48
ladywind napisał(a):Ja to nie wiem zmeczona, ale baby lubia siebie ponizac, by przypodobac sie facetom, juz nie raz nie dwa widziałam to w szkole, na studiach,wsród znajomych, czasem to miałam ochote palnac takiej na opamietanie, ale po co sie denerwowac, niech się poniża jesli jej to pomaga w zdobyciu tego jedynego hehe:mrgreen:

Oj, są takie gatunki. Ale wkurza mnie, jeśli ktoś, czy facet, czy kobieta, pisze takie głupie komentarze i wszczyna kolejne głupie słowne przepychanki na poziomie onetu. Spotkałam się już dziś z kilkoma takimi wpisami i nie wiem, czy to tendencja zwyżkowa i poziomem dorównamy typowym portalom?

-- 12 kwi 2014, 19:49 --

hooain napisał(a):zmęczona_wszystkim, nie oszukujmy się błagam, wmawiając sobie średniej jakości yntelygencje. generalizuje, bo mam oczęta. generalizuje, bo często jest mi wstyd

A jaki sens ma pisac takie głupoty? Myślenie nie jest domeną wielu osób zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. A pisanie, że to oksymoron w przypadku kobiet akurat to zwykły seksizm i denerwuje mnie, jeśli robi coś takiego kobieta. Masz złe dni? Może pobiegaj?

Myslenie dziewczyn.

przez ladywind 12 kwi 2014, 19:49
hooain napisał(a):ladywind, na samca alfa wystarczyłaby jedynie świnia

ano :)

-- 12 kwi 2014, 18:52 --

zmęczona_wszystkim, sądze jednak że hooain bo troche znam ją z wpisów nie nalezy do tych kobiet które ponizaja swoja płec, mysle ze ten wpis był przewrotny u niej ;)

Myslenie dziewczyn.

przez zmęczona_wszystkim 12 kwi 2014, 19:56
ladywind napisał(a):zmęczona_wszystkim, sądze jednak że hooain bo troche znam ją z wpisów nie nalezy do tych kobiet które ponizaja swoja płec, mysle ze ten wpis był przewrotny u niej ;)

Nie wiem, ale widze z innych wpisów, ze ma dziś chyba dzien czepiania się. Można negatywną energię wykorzystać w inny sposób, niż wzniecając takie "dyskusje". Dla jednych to ironia, a dla innych woda na młyn.
Ostatnio edytowano 12 kwi 2014, 19:57 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

Myslenie dziewczyn.

przez hooain 12 kwi 2014, 19:56
zmęczona_wszystkim, tak, popełniam kurevski błąd znając i ujawniając nasze słabości w ujęciu superniepoważnie stereotypowym. żeby zbalansować poziom napisze: mężczyźni - jesteście gupcy tak samo
ତ୍କୃ

Myslenie dziewczyn.

przez zmęczona_wszystkim 12 kwi 2014, 19:57
hooain napisał(a):zmęczona_wszystkim, tak, popełniam kurevski błąd znając i ujawniając nasze słabości w ujęciu superniepoważnie stereotypowym. żeby zbalansować poziom napisze: mężczyźni - jesteście gupcy tak samo

A się namnożyło ludzi, którzy mówią w imieniu wszystkich. Zamiast "nasze" mów "moje". Może wystarczy po prostu zacząć od siebie?

Myslenie dziewczyn.

przez hooain 12 kwi 2014, 20:04
dobra, słabości wszystkich oprócz zmęczona_wszystkim. palec pod budke te, które chcą być jeszcze na liście mądrych, yntelygencją nasączonych lasek razem ze zmęczoną
ତ୍କୃ

Myslenie dziewczyn.

przez macieywwa 12 kwi 2014, 21:04
hooain, nie sadziłem ze kiedykolwiek nadejdzie dzien i to się zdarzy..ale dzisiaj muszę przyznać Ci racje i i stanąć po Twojej stronie w tej dyskusji :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg