Zagadki biblijnie.

Hasiok.

zdrada , czy wewnętrzna potrzeba odczucia Piękna ?

przez elo 07 kwi 2014, 21:50
kaleb propsy zajebista kampania rozsle ten tekst wsrod znajomych moze przestana tyle cpac :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Arhol 07 kwi 2014, 21:52
Jak to czytam,to widzę,taką jedną,wielką,bezkształtną masę bełkotu,albo gówna...nie...obu,zdecydowanie obu.

tak czy siak proszę bez wycieczek,bo rozdam bilety na wycieczki poza forowe.

Miłego wieczora.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bittersweet 07 kwi 2014, 22:23
Wytłumaczyłe-jej ( ale weż wytłumacz to kobiecie w wielkiej złości ) ,że zdjęcie To traktuje jako Na Chwałę Boga , który jest SAMYM PIĘKNEM i Źródłem wszelkiego Piękna . I ,że przejawia się w tej Kobiecie LINDZIE EWANGELIścIE( swoją drogą Nzwisko na wskroś religijne i apostolskie ) najpełniej boże piękno ukryte w Człowieku ( Kobiecie ),,, i że to tak samo jakbym powiesil na-ścianę najnowszy Model ekskluzywnego Mercedesa ,,, słowem co oko cieszy i napawa Pięknem .

Kaleb, na miejscu Twojej żony te powyższe dywagacje by mnie poirytowałay, nie ochota na ciupcianki z kims tam czy slinotok przy Lindzie E /bo to raczej naturalne odruchy/. Tylko po co oczy mydlic "cudami bożymi" ? lepiej postawic sprawe jasno, ze lubisz młode dupki, a nie jakieś farmazony o Św. Augustynie pociskac.
Na dodatek faux pas popełniłeś, na wspólnego /!/ kompa wrzucasz tapetę modelki z komentarzem, ze to najpiękniejsza kobieta dla Ciebie :hide: gdzie Twój instynkt samozachowawczy chłopie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 07 kwi 2014, 22:31
bk z tego ze on sam w to wierzy :angel:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez zmęczona_wszystkim 07 kwi 2014, 22:32
bittersweet napisał(a):[
Kaleb, na miejscu Twojej żony te powyższe dywagacje by mnie poirytowałay, nie ochota na ciupcianki z kims tam czy slinotok przy Lindzie E /bo to raczej naturalne odruchy/. Tylko po co oczy mydlic "cudami bożymi" ? lepiej postawic sprawe jasno, ze lubisz młode dupki, a nie jakieś farmazony o Św. Augustynie pociskac.
Na dodatek faux pas popełniłeś, na wspólnego /!/ kompa wrzucasz tapetę modelki z komentarzem, ze to najpiękniejsza kobieta dla Ciebie :hide: gdzie Twój instynkt samozachowawczy chłopie ?

O włąśnie, w tym masz rację. Tłumaczenia z d... wzięte, a potem jeszcze zdziwienie, ze kobieta tego nie kupuje. A usprawiedliwianie się religią w takiej sytuacji, to już jest żenujące, dlatego nie dziwie się reakcji żony.

przez macieywwa 08 kwi 2014, 11:34
ladywind napisał(a):macieywwa, ty jako czadowiec nie dziwisz mnie swoimi opiniami na temat luznych zwiazków, zdrad itp przez co jestescie osobami niezle rozwiązłymi :mrgreen: ale poglad niektórych tu osob niezle mnie zaskoczył ;)

Bardzo Cie proszę nie oceniaj mnie przez pryzmat chad, nie jestem facetem który zdradza partnerkę/ bo gdzieś wyczytałaś ze ponoć chadowcy sa rozwiązłymi ludźmi, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora /a ze moje poglądy na pewne sprawy odbiegają od ogólnie narzuconych odgórnie przez hooj wi kogo zasad, nie są wywołane w żaden sposób choroba. Zwyczajnie życie/nie choroba/ nauczyło mnie patrzeć na pewne sprawy z przymrużeniem oka i na lajcie :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez ladywind 08 kwi 2014, 13:21
Bardzo prosze, nie oceniam
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez entliczekpentliczek 11 kwi 2014, 11:48
Wydaje sie, ze niektorzy tu sa bliscy argumentacji w stylu ze "do buzi to nie zdrada", "minetka to nie zdrada" albo "paluszek to nie zdrada". Pojdzmy moze o krok dalej - stare chińskie przysłowie mówi, że "raz w pupę to nie pedał". Tak tak .. nie zrobił niczego złego .. jeszcze :silence:

To kurczowe trzymanie sie regułek "zdrady" jest leeko z czapy wziete, bo zwiazek czy malzenstwo to nie sala sądowa ani egzamin ze znajomosci prawa i definicji. Porazajace jak syntetycznie podchodzicie do pewnych spraw.

Powtarzanie na lewo i prawo jak mantre "ale przeciez to nie zdrada" brzmi jak tlumaczenie sie winnego. Nie wazne jak sie to nazywa, nie wazne czy to byly tylko puste slowa na forum - wazne ze przeczytala je żona i wazne jak sie poczula.. a koles na zlosc wrzuca jeszcze zdjecie innej laski z debilnym tekstem pod spodem.

Chlopie, odstaw te dragi bo Ci sieczke zrobil z glowy .. zamiast szukac pojednania i przeprosic Ty zaostrzasz konflikt. Ale rozumiem ze w/g Ciebie nie zrobiles nic zlego, a post na forum to tylko potrzeba przeczytania tego spod palcow innych osob. Wiec rob tak dalej
:brawo:

przez Kalebx3 11 kwi 2014, 12:11
Chlopie, odstaw te dragi bo Ci sieczke zrobil z glowy

,,, to prawda . Ta druga przygoda z MXE ( bardzo zanieczyszczonym ) po którym na trzeci dzień dostawałem silnych ataków paniki , a i po tygodniu prawie nie mogę wyjść , do dzisiaj z nasilonych depresji ( pomimo zwiekszonej baterii leków ) pokazala mi NAPRAWDĘ jak kończą się zabawy z RC. Co za syf ! Już nawet nie wnikam czy to zdrada , czy nie zdrada ,,,( nie teraz na to czas i głowa ) , bo nawet napisanie kilku zdań na Forum to dla mnie dzisiaj duży wysiłek . Ot stary i głupi .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez khaleesi 11 kwi 2014, 15:23
entliczekpentliczek napisał(a):Ale rozumiem ze w/g Ciebie nie zrobiles nic zlego, a post na forum to tylko potrzeba przeczytania tego spod palcow innych osob. Wiec rob tak dalej
:brawo:

Chyba trafiłeś/aś w sedno sprawy
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Kalebx3 11 kwi 2014, 15:30
Ale rozumiem ze w/g Ciebie nie zrobiles nic zlego

Tyle we mnie złego ,że przez swoje ućpanie i nieostrożnośc dałem się złapać ,,,ani nie poczyniłem zdrady , nawet jej cienia , ani specjalnie nie mam czego żałować ( tyle ,że swej nieostrożności ) ,,,a że żona tak to odebrała , no przykro mi , ale ja nie odpowiadam za to co Ona odczuwa .
Co ja bym poczuł na jej miejscu ,,, nie wiem i wiedzieć nie chcę ,,, mam nadzieję ,że mnie to z jej strony nie spotka .

przez khaleesi 11 kwi 2014, 15:33
Kalebx3 napisał(a):
Ale rozumiem ze w/g Ciebie nie zrobiles nic zlego

Tyle we mnie złego ,że przez swoje ućpanie i nieostrożnośc dałem się złapać ,,,ani nie poczyniłem zdrady , nawet jej cienia , ani specjalnie nie mam czego żałować ( tyle ,że swej nieostrożności ) ,,,a że żona tak to odebrała , no przykro mi , ale ja nie odpowiadam za to co Ona odczuwa .
Co ja bym poczuł na jej miejscu ,,, nie wiem i wiedzieć nie chcę ,,, mam nadzieję ,że mnie to z jej strony nie spotka .

powiększone czyli widzisz, że pewne rzeczy nie powinieneś robić. Zawsze trzeba umieść odnależć się po drugiej stronie. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. Ja na miejscu Twojej żony bym sie odegrała.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Kalebx3 11 kwi 2014, 15:38
Ja na miejscu Twojej żony bym sie odegrała bo mściwa jestem.

jakby takie odegranie mialo polegać mniej więcej na tym samym co ja uczyniłem ,,, niewiele by mnie to ruszyło . No chyba ,że masz na mysli cos poważniejszego ,,, ale pewnie nie masz , nawet jako to ,że jesteś mściwa .

przez khaleesi 11 kwi 2014, 15:41
Kalebx3 napisał(a):
Ja na miejscu Twojej żony bym sie odegrała.

jakby takie odegranie mialo polegać mniej więcej na tym samym co ja uczyniłem ,,, niewiele by mnie to ruszyło . .

jesteś pewny? bo ja doskonale rozumiem Twoją żonę i jestem w stanie wyobrazić sobie co czuje.

-- 11 kwi 2014, 15:44 --

Piszesz, że nie odpowiadasz za to co ona czuje? Jak to nie jak przez Ciebie się zle czuje. jestem po prostu w szoku. jest coś takiego jak empatia i chyba znasz swoją żonę i wiesz, że takie coś ją zaboli więc nie dziwie się zupełnie jej reakcji.
Mistrz Avatara

Sortuj wg