Zagadki biblijnie.

Hasiok.

zdrada , czy wewnętrzna potrzeba odczucia Piękna ?

przez Kalebx3 15 kwi 2014, 13:20
To jakbyś Pawełku był ateistą jak ja, to byś nie miał żadnych zahamowań przed cudzołożeniem, bo nie było by tej ręki boskiej

-byłoby łatwiej o wiele . Jednak na szczęście jestem żarliwym katolem i słucham bardziej tego co mówi Bóg , niż Świat z jego próżnym myśleniem i co róz zmieniającymi sie modami .
Mówię Ci Kasiu ,że najwiekszą karierę zrobię jako Chrześcijanin ,,, nawet jak mnie już Tu nie będzie ;) :lol:
Chyba nie jest przypadkiem ,że najmniej rozwodów jest wśród gorliwie wierzących ( nawet nie w pełni udanych psychicznie , jak ja )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 13:21
ladywind napisał(a):
Sądzę, że napewno, jednak jakieś różnice są wskazane:)

chociaż to też pewnie zależy od charakteru. Sa takie parki, które tylko ze sobą, niemal 24/7 na dobę, te same zainteresowania, te same poglądy, ci sami znajomi. Ja bym nie wytrzymała. Przytakiwanie we wszystkim by mnie znudziło, brak jakichkolwiek odmiennych zainteresowań, które pozwolą pobyć w samotności albo z innymi ludźmi - toż to nuda. ale możliwe, ze ktoś tak lubi :D

-- 15 kwi 2014, 13:23 --

deader napisał(a):Stereotypy nie biorą się z powietrza. A słuchać Szczuki nie ma po co, wszak jest feministką.

Mam nadzieję, ze to tylko ironia, albo popisy. Jeśli nie, to jak dla mnie kwintesencja polskiego buractwa. Nienawiść do tego, czego się nawet nie zna. Żal i żenada.

Może źle to ujęłam wcześniej, miało być: wielu ludzi... - stąd może nieporozumienie.

przez ladywind 15 kwi 2014, 13:32
Szczuka to jest mega mądrą kobita, żeby wszystkie kobiety były takie jak ona, to by świat był piekniejszy i nie byłoby takich pustych lal :105:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 15 kwi 2014, 13:37
Szczuka to jest mega mądrą kobita, żeby wszystkie kobiety były takie jak ona

:shock: :why: :silence: :hide: :time: :comone:
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez ladywind 15 kwi 2014, 13:40
marwil napisał(a):
Szczuka to jest mega mądrą kobita, żeby wszystkie kobiety były takie jak ona

:shock: :why: :silence: :hide: :time: :comone:

tak tak, a ci którzy jej nie lubią są męskimi szowinistami! :D :smile:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 13:40
ladywind napisał(a):Szczuka to jest mega mądrą kobita, żeby wszystkie kobiety były takie jak ona, to by świat był piekniejszy i nie byłoby takich pustych lal :105:

Popieram. Nie we wszystkim się z nią zgadzam, ale doceniam też to, ze próbuje rozmawiać ze swoimi przeciwnikami, uzasadniać to, co mówi, a nie rzucać wyzwiskami, nabijać się z wady wymowy, wyglądu (jakby jej przeciwnicy byli Adonisami ze wspaniałą dykcją), itp.

przez marwil 15 kwi 2014, 13:42
Szczuka jest gorsza niz skrzyzowanie Macierewicza z Niesiołowskim
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez *Monika* 15 kwi 2014, 13:45
Kalebx3, Nie znam Waszych relacji w związku.
Pierwsze co mi się nasunęło na myśl... napiszę... może gdyby żona czuła się dostatecznie spełniona w związku nie reagowałaby tak impulsywnie? A może Ty czujesz się w związku niespełniony?
Jeśli nie rozmawiacie dostatecznie wiele na różne tematy, w tym o atrakcyjności innych, a przecież to normalne, że podobają nam się inni, obcy mężczyźni i kobiety... to w sumie w odpowiedzi na Twoje działanie-wypowiedź na forum, a potem wstawienie tapety żona mogła tak zareagować.

Wiadomo, że odrobina zazdrości o partnera nie jest zła... nawet musi być troszkę zazdrości :D

A gdyby tak odwrócić sytuację..., gdyby Twoja Połowica zachowała się podobnie do Ciebie..., jak Ty zareagowałbyś? Tylko szczerze....
Obrazek
Główny Moderator

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 13:45
marwil napisał(a):Szczuka jest gorsza niz skrzyzowanie Macierewicza z Niesiołowskim

Powaliła mnie merytoryczność Twojej argumentacji.

przez Ferdynand k 15 kwi 2014, 13:46
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
marwil napisał(a):Szczuka jest gorsza niz skrzyzowanie Macierewicza z Niesiołowskim
Naczelny Użyszkodnik

przez deader 15 kwi 2014, 13:47
zmęczona_wszystkim napisał(a):Mam nadzieję, ze to tylko ironia, albo popisy. Jeśli nie, to jak dla mnie kwintesencja polskiego buractwa. Nienawiść do tego, czego się nawet nie zna. Żal i żenada.

Kwintesencją buractwa (nie tylko polskiego) to jest zakładanie że każdy kto czegoś nie toleruje / nie trawi / nienawidzi - nie zna się na obiekcie swoich negatywnych odczuć, nie ma o nim żadnej wiedzy. Ty mylisz nietolerancję z zacofanym ciemnogrodzkim uprzedzeniem. Dlatego tak nie znoszę określenia islamofobia nawiasem mówiąc, czy homofobia - "fobia" sugeruje lęk, nieuzasadniony strach. Nijak się to ma do postaw antyislamskich chociażby, czy antygejowskich. Ale to dygresja. Faktem niezaprzeczalnym jest że Szczuka jest inteligentną istotą, ale kobietą to ona nie może być, obojętne co ma między nogami - bo jest feministką. Jej miejsce jest niestety w cyrku obok kobiety z brodą - to ci dopiero symbol równouprawnienia ;)

Moja postawa i opinia w temacie są jak najbardziej przemyślane, własne, oparte na zebranych przeze mnie informacjach. Jak dla ciebie to jest nadal pospolite buractwo, to znaczy że nie pomyliłem się w porównaniu do Kazimieły.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Ferdynand k 15 kwi 2014, 13:50
zmęczona_wszystkim napisał(a):

Powaliła mnie merytoryczność Twojej argumentacji.

chyba chodzi o to że nie ważne czy jesteś lewakiem czy moherem uważasz że jesteś dyskryminowany a sam dyskryminujesz i uważasz to za swoje prawo do wolności
ludzie to straszne skur........ w większości
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 15 kwi 2014, 13:51
Faktem niezaprzeczalnym jest że Szczuka jest inteligentną istotą, ale kobietą to ona nie może być, obojętne co ma między nogami - bo jest feministką.
mógłbys rozwinąć, wszak nie wiem dlaczego feministka nie moze byc kobietą :D To tak jakby prawiczek nie mógł byc mezczyzną albo cnotka kobietą, pieprzenie o szopenie :mrgreen:

przez Ferdynand k 15 kwi 2014, 13:53
a wracając do tematu Kaleba "W sporach z żoną, ona sędzią jest i stroną" -znajdź sobie autora cytatu ;) :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg