Zagadki biblijnie.

Hasiok.

Zagadki biblijnie.

przez wiejskifilozof 06 kwi 2014, 18:00
Kto mi pomorze rozwikłać dwie zagadki.Męczy mnie to już od paru...godzin.
Pierwsze :
-Adam i Ewa mieli dwóch synów Abel I Kain.Kiedy został zamordowany Abel,narodził się Set.Dlaczego,tak mało o nim się piszę i mówi.
I skąd on wzięli żony ? skoro byli jedynymi ludzi na świecie ?

Drugie :
-Szatan został strącany z Nieba do Piekła ? No właśnie to już wtedy było Piekło ?
Cały czas o tym myślę :?

Zagadki biblijnie.

przez jetodik 06 kwi 2014, 18:10
detektywmonk,

1. bo nie zrobił nic ciekawego
2. było

zaznaczam, że to tylko moja spekulacja, jeśli prześledzimy w jaki sposób kształtowała się myśl teologiczna, od czasów starożytnych aż do czasów współczesnych, to z pewnością spostrzeżemy, że wybitni myśliciele zarówno z kręgów chrześcijańskich jak i heretyckich w bardzo różny sposób podchodzili do tego problemu, który jeszcze do końca nie został rozwiązany.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Zagadki biblijnie.

przez macieywwa 06 kwi 2014, 18:16
Łoo kurva jego mać.. za bardzo skomplikowana dla mnie ta zagadkaObrazek
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zagadki biblijnie.

przez wiejskifilozof 06 kwi 2014, 18:29
Ee,to mnie mało zadowala.Coś może więcej.

zdrada , czy wewnętrzna potrzeba odczucia Piękna ?

przez Kalebx3 07 kwi 2014, 12:07
Witam, a napiszę ( głownie do Kobiet, ale nie tylko ) co byście zrobili na miejscu mojej Kochanej Żony gybyście ,,,
no właśnie. Nie należy Ona do osób zazrosnych ( zresztą nie daje jej powodów do tego ), a i w tym Zapiżdziewie nie ma specjalnie wiekszych pokus cielesno-seksualnych.
Wyobrażcie sobie ,że jakieś trzy tygodnie temu napisałem na Forum Posta ( zaraz go przytoczę ) , i zapomniałem się z Forum ,komputera wylogować ( paliłem trawę tego dnia i stąd to przeoczenie ), a tam był na wierzchu ten Post , i kiedy przyszla Żona z pracy zjadła obiad i chciała wejśc na kompa od razu jak na otwartej dłoni z czystej ciekawości przeczyta go ;
A to ten post z 13 marca:
<<<mam ochotę na Annę U. , moja pierwszą dziewczynę z którą , no właśnie ,,,nie straciłem cnoty , a tak powinno być ,że wszedłwszy by w nią swoim kawałkiem ciała , poczuł to ciepło i tarcia czar. Nie stało się jednak tak ,,, wtedy >
Anka z Połczyna Zdrój , pamietasz mnie ? Pamiętasz dobrze , bo dawałem CI takie orgazmy językiem swym mieląc rozkosze i pożądań MAX!!! Ogień sie pali w głowie się pali ogień<<<>>>>>
Jak to wtedy przeczytała z lekka mocno się wkurwiła i jakieś tam chore teksty od czasu do czasu przez trzy dni " idż do swojej Ani "i etc. , co oczywiście zlewałem i wcale mnie to nie ruszało . Powiedziałem tylko ,że gdzieś głęboko w środku ( a ja to mam ) siedzą we mnie fantazje seksualne , ale są to tylko fantazje,-(żadne zdrady) i nic poza tym . No dobra odpuścila na jakiś czas ,,, do wczoraj --- kiedy to tak bez jej wiedzy ( każdy ma u nas takie prawo ) zmieniłem tapetę w komputerze ( a męczyłem się ponad dwie godziny z tym ) ,bo chiałem by było na cacy i najlepsze . I oto na Tapetę wspólnego komputera wkleiłem zdjęcie najpiękniejszej kobiety jaką było mi oglądać w Zyciu z pewnym cytatem świętego Augustyna :

piękno cudu zbżego ..amen,ameno. ... (3).jpg

Jak to zobaczyła i ,że tyle czasu nad tym siedziałem to taką ją kurwica zazdrosna wzięła ,że doszło do wilekiej kłótni z niepotrzebnymi słowami . Powiedziała mi ,że to prawie tak jakbym ją zdradził ,że nie pociągam jej już , a nad innymi kontempluję . Wytłumaczyłe-jej ( ale weż wytłumacz to kobiecie w wielkiej złości ) ,że zdjęcie To traktuje jako Na Chwałę Boga , który jest SAMYM PIĘKNEM i Źródłem wszelkiego Piękna . I ,że przejawia się w tej Kobiecie LINDZIE EWANGELIścIE( swoją drogą Nzwisko na wskroś religijne i apostolskie ) najpełniej boże piękno ukryte w Człowieku ( Kobiecie ),,, i że to tak samo jakbym powiesil na-ścianę najnowszy Model ekskluzywnego Mercedesa ,,, słowem co oko cieszy i napawa Pięknem . Ona zaraz znowu ,że niedługo będę wywieszał gołe baby podczas stosunku płciowego ,bo to też Bóg stworzył i tego typu chore teksty jeszcze gadała w zlości . Więc ja jej na koniec odpowiedzialem ,że lepiej będzie jak sobie dzisiejszą rozmowę odpuścimy ( bo dziecko słyszy i się denerwuje ) oraz nic z niej dobrego nie będzie ,,, no i niestety jeśli ma tak ciasny umysł i na tyle jest ograniczona ,że nie może tego pojąć to sorry .
Dzisiaj , przed pracą jeszcze napisała mi list z bredniami do mmnie ,że w ten sposób ją upokarzam ,że Jej dostatecznie nie pociągam ,że mi się nie podoba i tego typu babskie , nielogiczne- nieprawdziwe emocjonalne bzdety . Oczywiście,że Ją kocham( choc nie jest piękna jak L. Evangelista) i szzanuje jako matkę i żonę i przede wszystkim żywego człowieka a którym dzielę -radości- i -smutki-życia ,,, ale także jestem estetą i wszystko co Prawdziwie Piękne, to cieszy moją Duszę , Ciało i Psychikę,,, a jeszcze szczególnie jak jest to na papierku lub ze zdjęcia z komputera to ma to dla mnie jeszcze mniejsze znaczenie poczucia atrakcyjności i boskiego czaru !Amen .
Co o jej postępowaniu myślicie ?
Pozdro.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez marwil 07 kwi 2014, 12:24

;)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez ladywind 07 kwi 2014, 12:35
Kalebx3, jakby mój facet tak zrobił, to byłoby krótko i na temat: wypier...j ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Lenka30 07 kwi 2014, 12:38
Kalebx3 napisał(a):
Co o jej postępowaniu myślicie ?
Pozdro.

Proponuję najpierw zastanowić się nad swoim :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez chester 07 kwi 2014, 12:39
Kalebx3, To normalne, ze się wkurwiła. Myślę, że i tak masz łagodną małżonkę. Są takie co, by nie odpuściły. Uwierz mi :evil:

przez Kalebx3 07 kwi 2014, 12:41
ciekawe co powiedzą ( jeśli powiedzą ) inne Kobiety i Faceci,,, tylko-szczerze -i do -bólu!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 07 kwi 2014, 12:42
stosunkowo za łagodna hehe

-- 07 kwi 2014, 11:43 --

Kalebx3, szczerze i do bólu to mogłabym Ci pupe złoić :twisted: ;)
Ostatnio edytowano 07 kwi 2014, 12:46 przez ladywind, łącznie edytowano 1 raz
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ellwe 07 kwi 2014, 12:44
Ja praktycznie w ogóle nie jestem zazdrosna o mojego męża, ale gdyby zachował się w taki sposób jak ty to wkurwiłabym się strasznie. Sama często komentuję fajnych facetów i się za nimi oglądam i mój mąż robi tak samo, ale wszystko powinno mieć swoje granice. Zastanów się jak ty byś się poczuł na miejscu żony?
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez magnolia84 07 kwi 2014, 12:44
Kalebx3, Twoje combo dragowe bańkę Ci ryje :D
magnolia84

przez na_leśnik 07 kwi 2014, 12:47
Też sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Ta tapeta to pół biedy, ale numer z tym postem na forum to już przegięcie pały i nie dziwie się, że żonka się zbulwersowała.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg