ot

Hasiok.

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

przez lunatic 31 mar 2014, 15:06
freda,
Nie bede spokojny jak ktos kto w dziale lekowym pierniczy o ogrodku,pogodzie i jakichc ptaszyskach a mi bedzie juz drugi raz zarzucal smecenie czy zasmiecanie watku,nie ja zaczalem

przez arek_177 31 mar 2014, 15:43
wystraszyłem sie i nie wziełem wenli , schodze z paro najpierw z 50 jestem juz na 40 schodze po 5 co 3-4dni i niewiem czy nie zbyt agresywnie
jak wy schodziliście?
:105:

przez elo 31 mar 2014, 15:54
arek ja normalnie biore 60 i na 3 tygodnie z dnia na dzien przestalam i nic sie nie dzialo zadnych ubokow tylko troche sie wrazliwsza zrobilam :mrgreen:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 19:34
lunatic napisał(a):freda,
Nie bede spokojny jak ktos kto w dziale lekowym pierniczy o ogrodku,pogodzie i jakichc ptaszyskach a mi bedzie juz drugi raz zarzucal smecenie czy zasmiecanie watku,nie ja zaczalem

Możesz się uspokoić, bo likwiduję konto na tym forum, także użalaj się dalej. Najbardziej boli Cię to, że ktoś może mieć normalne życie. Może, ale niczego nie dostaje się za darmo, bez starań i walki o lepsze jutro.
Ty pozostań dalej takim zgorzkniałym, smutnym człowiekiem. Możesz się dalej łudzić, że jakaś tabletka cudownie odmieni Twoje życie, ale tak się nie stanie, bo Ty nic nie zrobisz, żeby to życie zmienić. Dalej sobie uważaj, że to wszyscy dokoła są źli, a Ty jeden biedny masz wiecznego pecha. Dziewczyna rzuciła, rodzice ciągle trują dupę, leki nie działają, albo jak działają to uczulają, lekarze niekompetentni. Wszystko dookoła jest przeciwko Tobie.

To mój ostatni post na tym forum. Szkoda mojego zdrowia i nerwów na wieczne użeranie się ze smutasami.
Pozdrawiam magnolia84, Tojaaa, nova2013 (jeśli kiedyś tu jeszcze zajrzysz). Z Wami zżyłem się najbardziej i Was będzie mi brakować. Ale skoro się rzekło, to nie ma odwrotu.
Luki_Nerwusik

przez forfiter 31 mar 2014, 19:36
juz koniec wytykania sobie slabosci? szkoda, przylaczylbym sie :-D
Paroksetyna 20mg

przez magnolia84 31 mar 2014, 19:39
Luki_Nerwusik napisał(a): Najbardziej boli Cię to, że ktoś może mieć normalne życie. Może, ale niczego nie dostaje się za darmo, bez starań i walki o lepsze jutro.
Ty pozostań dalej takim zgorzkniałym, smutnym człowiekiem. Możesz się dalej łudzić, że jakaś tabletka cudownie odmieni Twoje życie, ale tak się nie stanie, bo Ty nic nie zrobisz, żeby to życie zmienić. Dalej sobie uważaj, że to wszyscy dokoła są źli, a Ty jeden biedny masz wiecznego pecha. Dziewczyna rzuciła, rodzice ciągle trują dupę, leki nie działają, albo jak działają to uczulają, lekarze niekompetentni. Wszystko dookoła jest przeciwko Tobie.

Lepiej nie mogłeś tego określić :)
magnolia84

przez lunatic 31 mar 2014, 19:56
Wzialbym to na powaznie gdybys choc troche mnie znal,a tak to piszesz o czyms o czym nie masz pojecia,albo wydaje Ci sie ze masz bo poczytales pare moich postow i juz wszystko wiesz najlepiej co ja robie a czego nie robie,a wykorzystywanie faktu ze gdzies napisalem o rozstaniu z dziewczyna do robienia sobie drwin i dogryzaniu z tego powodu swiadczy o Tobie,nie o mnie

przez magnolia84 31 mar 2014, 19:57
lunatic, gdyby problemem była tylko dziewczyna
magnolia84

przez lunatic 31 mar 2014, 20:23
magnolia84,
Nie jest,ale jak widac mimo ze to jest forum o takiej tematyce to jak sie okazuje to jest zle miejsce zeby cos pisac o sobie czy problemach,bo zaraz wyskakuja tacy co maja na wszystko recepte a jak sie do niej nie zastosujesz to jestes ten zly co tylko same zle rzeczy pisze i sie zaczyna dogryzanie i pouczanie,jestes taki i taki,robisz tak i tak i to jest zle,bo masz robic inaczej

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 20:28
lunatic
Żyj sobie jak chcesz, nie będę wyskakiwał z żadnymi złotymi radami, bo mnie tu już nie ma. Sam się przekonasz, że za kilka godz. mnie już tu nie będzie mistrzu. Pisz dalej sto pierwszy raz to samo i przeżywaj swoje życie.
Luki_Nerwusik

przez magnolia84 31 mar 2014, 20:30
lunatic, interpretujesz to w nieodpowiedni sposób
magnolia84

przez lunatic 31 mar 2014, 20:34
Luki_Nerwusik,
Rozejrzyj sie na temacie esci na ktorym pisales kto pisze co chwile to samo,bo jak narazie masz wyjatkowo wybiorcze spojrzenie na to

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 20:36
trelemorele, sorry ale Ciebie nie da się słuchać. Na pewno nie będę szukał, co gdzie pisałeś, mam lepsze zajęcia.
Luki_Nerwusik

przez lunatic 31 mar 2014, 20:41
Heh,ja nie mowie o sobie,ale jezeli juz tak krytykujesz negatywne podejscie,uzalanie sie,narzekanie to badz konsekwentny i stosuj to tez do innych ktorzy tak robia i to z o wiele wieksza intensywnoscia niz ja,no ale tak,jak przychodzi do konkretow to juz tylko masz trelemorele do powiedzenia

Sortuj wg