ot

Hasiok.

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

przez lunatic 31 mar 2014, 13:48
magnolia84,
jedyne z czym moge się zgodzić to ze jestem na różnych lekach i faktycznie być moze odpowiadam komuś o tym samym w kółko, ale na pewno nie moge sie zgodzic z czyms takim ze wchodze i pierwsze co robie to pisze dzis kolejny dzien na ubokach tego i tego leku i tak codziennie to samo az uboki miną
co mam pisać o pogodze w dziale lekowym jak inni? o tym co jadłem na obiad jak inni? o tym jak spędziłęm dzien mam pisac w dziele lekowym jak inni? o tym co robie w pracy, kto mnie w niej wkurzył a kto nie wkurzył jak inni? dział lekowy to sie pisze o lekach, czemu nie czepiasz sie osób które piszą zupełnie nie na temat?

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 13:49
Lepiej pisać o pogodzie niż smęcić jak Ty lunatic.
Luki_Nerwusik

przez lunatic 31 mar 2014, 13:53
Luki_Nerwusik,
no to sobie pisz dalej o pogodzie, mnie to nie interesuje co wypisujesz bo nie po to wchodze do dzialu lekowego zeby dowiedziec sie jaka jest pogoda w jakims miejscu, ale mi to jakos szczegolnie nie przeszkadza a jak Tobie przeszkadza to sobie włącz na moim nicku opcje ignor a nie praw złośliwości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 31 mar 2014, 13:56
lunatic, poruszyliśmy temat jęczenia więc napisałam gdzie widzę to jęczenie i nie miałam na myśli jedynie Ciebie.
Czy ja Ci bronię pisać co jadłeś i czy się załatwiłeś w wątkach do tego przeznaczonych?
Ktoś w wątku o Trazodonie napisał, że boi się, że kiedy otworzy lodówkę, wyskoczy z niej Wiesław (odnośnie obecności Wiesława w dziale Leki i tego co pisze) Ja podobne wrażenie odnoszę w stosunku do Twojej osoby.
magnolia84

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 13:57
A ja mam dość czytania ciągłych smętów człowieka, którego 3 lata temu rzuciła dziewczyna i teraz uważa, że cały świat ma przeciw sobie, w tym nierozgarniętych lekarzy, rodziców, wszystkich. Gorzej niż stara baba. Masz rację, biorę Cię do ignorowanych, bo przez takich typów mam dość tego forum. A Ty weź do ignorowanych mnie.
Luki_Nerwusik

przez magnolia84 31 mar 2014, 14:01
Co do użytkownika macieywwa to próbkę jego jakże świecącej przykładem postawy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś czas temu w jednym z wątków i taki ktoś nie będzie mi robił osobistych przytyków, kiedy sam odwala dziecinadę.
magnolia84

przez Dark Knight 31 mar 2014, 14:03
Luki cipko odwal sie od niego moze sobie pisac o ubokach w tym dziale 24\7 po to jest dzial leki a jak chcesz pierd#lic o pogodzie to jakis portal meteo polecam

przez magnolia84 31 mar 2014, 14:04
Luki_Nerwusik, podobnie jest z macieywwa, który jakiś czas temu rozstał się z dziewczyną i teraz zgrywa pokrzywdzonego ogiera, który liczy na współczucie i gorącą znajomość ;)
magnolia84

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 14:06
Dark Knight napisał(a):Luki cipko odwal sie od niego moze sobie pisac o ubokach w tym dziale 24\7 po to jest dzial leki a jak chcesz pierd#lic o pogodzie to jakis portal meteo polecam

Cipki żeś na oczy nie widział, więc nie pier.dol.
Już wiesz co będziesz łykał, czy nadal dylematy? Może w chmurach sobie wywróżysz.
Ostatnio edytowano 31 mar 2014, 14:08 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 2 razy
Luki_Nerwusik

przez magnolia84 31 mar 2014, 14:08
Luki_Nerwusik napisał(a):
Dark Knight napisał(a):Luki cipko odwal sie od niego moze sobie pisac o ubokach w tym dziale 24\7 po to jest dzial leki a jak chcesz pierd#lic o pogodzie to jakis portal meteo polecam

Cipki żeś na oczy nie widział, więc nie per.dol.
Już wiesz co będziesz łykał, czy nadal dylematy? Może w chmurach sobie wywróżysz.

:lol: :lol: :lol: :lol:
magnolia84

ot

przez lunatic 31 mar 2014, 14:08
magnolia84 napisał(a):lunatic
Ktoś w wątku o Trazodonie napisał, że boi się, że kiedy otworzy lodówkę, wyskoczy z niej Wiesław (odnośnie obecności Wiesława w dziale Leki i tego co pisze) Ja podobne wrażenie odnoszę w stosunku do Twojej osoby.

Tak, masz racje, bo nie radze sobie z niczym od wielu lat i traktuje to jako odskocznie od tego, zadowolona?
W sumie to się cieszę, bo jestem teraz wściekły jak to czytam, wreszcie coś czuje
A Ty Luki_Nerwusik jak masz problem z tym co ktos pisze to sie wybierz do okulisty i zobacz jaki jest tytuł tego forum i nie narzucaj innym co maja pisac bo Tobie sie to nie podoba, a forum nie ma tytulu optymisci.pl

przez macieywwa 31 mar 2014, 14:13
magnolia84 napisał(a):Luki_Nerwusik, podobnie jest z macieywwa, który jakiś czas temu rozstał się z dziewczyną i teraz zgrywa pokrzywdzonego ogiera, który liczy na współczucie i gorącą znajomość ;)

W takich sytuacjach wybucham głośnym śmiechem i odpowiadam Nie schlebiaj tak sobie.
Kolejna pragmatyczna laska z rozdwojeniem jaźni jak większość. Jesteś naprawdę fajną dupą z wygladu, ale nudną jak sam skurwysyn. Bij dalej piane :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez magnolia84 31 mar 2014, 14:18
macieywwa, rozdwojenie jaźni? :lol: Ty wiesz o tym najlepiej. Masz rację, w porównaniu do Ciebie i Twoich cudownych historyjek jestem nudna jak sam skurwysyn :yeah:
magnolia84

przez freda 31 mar 2014, 14:52
macieywwa, lunatic, spokojnie,fajne z Was chłopaki :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Sortuj wg