szybka tolerancja

Hasiok.

szybka tolerancja

przez angtek 19 mar 2014, 05:46
Witam forumowicz,
jestem załamana. Od lat lubię łykać benzodiazepiny i za każdym razem, kiedy dostaję od lekarza opakowanie benzo różnego rodzaju jestem wniebowzięta. To nie jest tak, że biorę, gdy tylko mi zabraknie, ale jak się "nadarzy okazja". Ostatnio udało mi się zdobyć od lekarza leki stilnox, oraz 2 opakowania clonazpamu i o dziwo po jednej nocy żadnego efektu. Czuję się strasznieopustoszała, efekt taki jak po czterech tabletkach hydroksyzyny. Wcześniej tak było, dużo dużo wcześniej, albowiem wystarczyło 5 tabletek xannaxu i czułam się świetnie. Teraz, czuję się pozbawiona srodków, które mi naprawdę pomagały przetrwać to jałowe życia (mimo studiów, pasji, etc.). A teraz 60 tabletek clonu i 20 tabletek stilnoxu za jednym razem to jak wypicie szkl;anki mleka. To pierwszy. Dlaczego tak się dzieje? Niemożliwe, żeby w tak krótkim czasoe organizm zdołał się przyzwyczaić. A może polecacie inne specyfiki? xanax?

szybka tolerancja

przez hania33 19 mar 2014, 11:17
angtek, Witaj , 60 tabletek clonu i 20 stilnoxu ? Za jednym razem? :shock:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

szybka tolerancja

przez angtek 19 mar 2014, 21:41
no niestety tak, a teraz mi tylko został cloranxen w najniższej dawce i imovane. nie wiem jak z tym walczyć. W tej chhili nic mi nie sprawia radości, a jak miałam takie zapasy to nie mogłam posiąść się z radości. Teraz jestem tylko trochę zamulona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

szybka tolerancja

przez buka 19 mar 2014, 21:45
A teraz 60 tabletek clonu i 20 tabletek stilnoxu za jednym razem to jak wypicie szkl;anki mleka.

ktoś cię wkręcił,to były tik-taki

szybka tolerancja

przez angtek 20 mar 2014, 04:07
a słyszał ktoś o xanax sr? Proszę, jeśli ktoś miał podobny problem to podzielcie się doświadczeniami. Nie wiem, gdzie udać się po pomoc./ Terminy do psychiatrów szkoda gadać. Może ktoś poleci psychiatrę na nfz?

szybka tolerancja

przez *Wiola* 20 mar 2014, 05:12
Chyba pomyliłaś fora. tu się nie doradza czym się najlepiej naćpać, a jak z tego wyjść KOSZ
Moderator

Sortuj wg