ott

Hasiok.

ott

przez Inga_beta 04 lut 2014, 11:18
To jest wzorzec prawidłowej odpowiedzi do forumowicza:

EmInQu napisał(a):Cześć Buszmen :D Fajny nick :mrgreen: Troszkę za szybko się poddałeś. Świat bywa niesprawiedliwy i czasami trzeba dać mu kopa. Wejść oknem, gdy wyrzucą drzwiami. Społeczeństwo nie powinno stanowić dla Ciebie wyznacznika Twojej własnej wartości, bo samo jest ubogie w ideały :D Sam widzisz ile niekorzystnych efektów ciągnie się potem nieustannie mnożąc. Taka postawa działa jak lawina. Sam siebie ukarałeś właściwie za nic :D

A tak nie należy formułować swoich wypowiedzi:
"Odpisując na Twojego posta chciałam jedynie poznać bliżej virtualnie jakikolwiek element prawdziwej osobowości autorki(Ciebie), a nie wysterowany odpowiedziami na powszechne i nudne pytania w stylu " czy byłaś na terapii?" lub emotkowym głaskaniem, które można sobie w realnym życiu w d... wsadzić. "
To cytat z odpowiedzi tej pani do mnie.

Teraz już każdy powinien wiedzieć jak należy pisać na forum.

Cześć

przez EmInQu 04 lut 2014, 14:18
Inga_beta napisał(a):To jest wzorzec prawidłowej odpowiedzi do forumowicza:

EmInQu napisał(a):Cześć Buszmen :D Fajny nick :mrgreen: Troszkę za szybko się poddałeś. Świat bywa niesprawiedliwy i czasami trzeba dać mu kopa. Wejść oknem, gdy wyrzucą drzwiami. Społeczeństwo nie powinno stanowić dla Ciebie wyznacznika Twojej własnej wartości, bo samo jest ubogie w ideały :D Sam widzisz ile niekorzystnych efektów ciągnie się potem nieustannie mnożąc. Taka postawa działa jak lawina. Sam siebie ukarałeś właściwie za nic :D

A tak nie należy formułować swoich wypowiedzi:
"Odpisując na Twojego posta chciałam jedynie poznać bliżej virtualnie jakikolwiek element prawdziwej osobowości autorki(Ciebie), a nie wysterowany odpowiedziami na powszechne i nudne pytania w stylu " czy byłaś na terapii?" lub emotkowym głaskaniem, które można sobie w realnym życiu w d... wsadzić. "
To cytat z odpowiedzi tej pani do mnie.

Teraz już każdy powinien wiedzieć jak należy pisać na forum.

:mrgreen: Musisz skopiować to jeszcze ponad 1000 razy :mrgreen: Zazdrość chyba nie jest Ci obca ;) Zaśmiecasz czyjeś tematy swoją frustracją. Prawe to zachowanie 8)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

nie polecam psycholog Edyta Podłuska z Lublina

przez ktos100 05 lut 2014, 15:04
Witam! Jestem z Lublina. Cierpię na depresję od ponad roku z przerwami. Miało to związek z mobbingiem w pracy. Chodziłam do psycholog Edyty Podłuskiej z Psycho - Soma od stycznia do kwietnia zeszłego roku. Płaciłam za każdą wizytę. Nie polecam tej psycholog. Na koniec powiedziała mi, że ona nie widzi podstaw mojej depresji i że to moja wina, że nie chcę się wyleczyć. Najbardziej zainteresowana była gdy jej płaciłam. Później okazało się, że moi koledzy z pracy dotarli do niej i jej zapłacili za nagrywanie każdej rozmowy ze mną i to co mówiłam o nich. Następnie chodziłam do psycholog Prus z Warszawskiej (2 wizyty). Historia się powtórzyła. W ten sposób straciłam zaufanie do psychologów. Przez to wszystko chciałam popełnić samobójstwo, a mam 4letnią córeczkę. Na szczęście zaszłam w ciążę i dzięki tej małej istotce jeszcze chce mi się żyć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xanonymous 05 lut 2014, 17:44
Witaj. Mój znajomy chodzi na terapie na NFZ do jakiegoś księdza z Lublina, który jest psychologiem. Kto u Ciebie zdiagnozował depresję psycholog czy psychiatra, bierzesz jakieś leki?

przez Candy14 05 lut 2014, 17:53
ktos100, z depresja to do psychoterapeuty raczej niz psychloga
Następnie chodziłam do psycholog Prus z Warszawskiej (2 wizyty).

na dwoch wizytach to mozna wywiad zrobic co najwyzej.. i co znaczy ze historia sie powtorzyla?
. Później okazało się, że moi koledzy z pracy dotarli do niej i jej zapłacili za nagrywanie każdej rozmowy ze mną i to co mówiłam o nich

:shock: ale ze co? skad o tym wiesz? To powinnas zglosic.Pani zlamala etyke zawodowa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 05 lut 2014, 18:02
xanonymous napisał(a):Witaj. Mój znajomy chodzi na terapie na NFZ do jakiegoś księdza z Lublina, który jest psychologiem.

Daje gratis rozgrzeszenie?? :pirate:
TEUFEL

przez Kokojoko 05 lut 2014, 18:04
TEUFEL napisał(a):
xanonymous napisał(a):Witaj. Mój znajomy chodzi na terapie na NFZ do jakiegoś księdza z Lublina, który jest psychologiem.

Daje gratis rozgrzeszenie?? :pirate:

Raczej zbiera na tace przy okazji...
Kokojoko

przez essprit 05 lut 2014, 19:37
ale fajne urojenia ;)))

Odp: Re: nie polecam psycholog Edyta Podłuska z Lublina

przez Aneczak 05 lut 2014, 20:01
essprit napisał(a):ale fajne urojenia ;)))

Niestety też mi się tak wydaje.

przez ktos100 12 lut 2014, 11:14
Witam!
Może faktycznie z tym, że moi koledzy dotarli do pani psycholog i jej zapłacili za nagrywanie rozmów ze mną to były urojenia. Przepraszam panią psycholog Edytę Podłuską za to i wycofuję to co napisałam w tej materii powyżej, bo nie mam ku temu podstaw i dowodów. Przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam. Ale reszta jest prawdą.

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

przez khaleesi 03 mar 2014, 17:59
Tak masz dziewczyne którą do mnie obgadywałeś. Niezła hipokryzja :yeah:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez magnolia84 03 mar 2014, 18:18
:shock:
magnolia84

przez Arhol 03 mar 2014, 18:29
Mmm,forumowe ploty,ploteczki i intrygi Obrazek

Weźcie zachowajcie szczegóły na pw,tak dla własnej godności,poszanowania,coby nie robić cyrku i wywlekać tego na "plac publiczny"

Choć jeszcze nic powiedziane nie zostało,ale jak mniemam w takowym kierunku może się to rozwinąć D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Variable 03 mar 2014, 18:35
Lepiej niz na pudelku
Variable

Sortuj wg