Depresja luki w pamięci i otępienie. Proszę o pomoc

Hasiok.

Depresja luki w pamięci i otępienie. Proszę o pomoc

przez SzymekWCH 04 sty 2014, 17:39
Witam.
Mam 19 lat i od czasu śmierci mojego ojca gdy miałem 17 lat zaczeło dziać się ze mną coś złego więc zacznę od początku.
W tą samą noc gdy zmarł ój ojciec zaczełem odczuwać silne bóle serca i jego kołatanie do tego straszna tęsknota za ojcem i strach przed śmiercią matki ponieważ mama miesiąc poźniej dostała zawału ale dodam że ojciec umarł podczas ósmego zawału więc leczył się na serce od 13 lat i było tylko gorzej, moje teraźniejsze obiawy to:
Od dłuższego czasu odczuwam takie jak to nazwać fachowo hmm otępienie, czyli pustkę w głowie, bezradność, brak koncentracji, pamięci,
czasami problemy z płynnością mowy, podrażnienie, nerwowość, niechęć do wszystkiego, duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi,
brak kreatywnego myślenia, wrodzonej inteligencji, taki wewnętrzny niepokój.
Wizyte u psychiatry mam dopiero na 30 stycznia narazie od wczoraj biore Fluoksetyne 10 mg i Hydroxyzyne na uspokojenie dodam że chodziłem już do psychiatry ale on tylko leki mi dawał i nic więcej nawet mi nie powiedział konkretnie co mi jest może wy mi powiecie co mi jest. Czekam na wasze odpowiedzi
Pozdrwiam