Czy biedny moze znalezc dziewczyne?

Hasiok.

przez TEUFEL 28 gru 2013, 15:18
Kalebx3 napisał(a):Nie mówię tu o wyzwolonych , sfeminizowanych lesbach w kolorze tęczy .

Takim to mówimy DOnieWIDZENIA :papa:
TEUFEL

przez wiejskifilozof 28 gru 2013, 15:37
Ja nie znam żadnej lesby, ani feministki.

-- 28 gru 2013, 15:39 --

light napisał(a):detektywmonk, Kobiety w tym kraju w większości są leniwe i przewidywalne niestety, to fakt

-- 28 gru 2013, 11:09 --

marti27, Nie popłynął za mocno, takie są fakty, nie raz się z tym spotkałem

Wszystkie co znam w realu to pracowite i zaradne.Jedna zakład fryzjerski, druga kwiaciarnia.Inna magister psychologii.

przez owocówka 28 gru 2013, 17:01
detektywmonk napisał(a):Ja nie znam żadnej lesby, ani feministki.

-- 28 gru 2013, 15:39 --

light napisał(a):detektywmonk, Kobiety w tym kraju w większości są leniwe i przewidywalne niestety, to fakt

-- 28 gru 2013, 11:09 --

marti27, Nie popłynął za mocno, takie są fakty, nie raz się z tym spotkałem

Wszystkie co znam w realu to pracowite i zaradne.Jedna zakład fryzjerski, druga kwiaciarnia.Inna magister psychologii.

uuu. 3 babki aż znasz :smile:
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 28 gru 2013, 20:02
Może znaleźć ale dużo mu trudniej niż bogatemu, który wręcz musi się odganiać od kobiet. Jak ktoś zarabia minimum i jest powyżej 30-tki marne szanse bo to oznacza brak zaradności życiowej i szanse u kobiet znikome, chyba że bogatych wdów i rozwódek po 50-ce. Jak tu kiedys jakas dziewczyna pisała że jej facet chyba między 25-30 lat zarabia minumum to prawie wszystkie forumowiczki kazały go rzucic w cholere bo to nie facet co tyle zarabia, a teraz pewnie będa wykręcac kota ogonem.
Największy Forumowy Maruda

przez alicja_31 28 gru 2013, 22:16
biedny niech nie szuka dziewczyny tylko roboty, by stać się bogatym :twisted: a nie tak - od dupy strony...

przez carlosbueno 29 gru 2013, 00:20
alicja_31 napisał(a):biedny niech nie szuka dziewczyny tylko roboty, by stać się bogatym :twisted: a nie tak - od dupy strony...

w końcu ktoś prawdę piszę. Szkoda tylko że nie każda robota gwarantuje bogactwo.

przez TEUFEL 29 gru 2013, 00:24
alicja_31 napisał(a):biedny niech nie szuka dziewczyny tylko roboty, by stać się bogatym :twisted: a nie tak - od dupy strony...

Bogatym to może od razu nie koniecznie, ale podrywanie bez grosza przy dupie to lekki przypał
TEUFEL

przez comatom 29 gru 2013, 00:30
Sorki ale popier... Pytanie,a moze czy /cenzura/ moze zostać świętą?czy mam lać swoją żonę? Itp
comatom

przez carlosbueno 29 gru 2013, 00:32
light, biedny a bez grosza przy duszy to różnica, ten rugi odpada od razu a tylko biedny tez na dłuższą metę bo nie zagwarantuje kobiecie poczucia pewności i potencjału reprodukcyjnego bo jak tu myśleć o rodzinie, dziecku gdy się zarabia 1,2 tys, albo o jakimś ciekawym spędzaniu czasu typu wycieczki zagraniczne, korzystanie z kina, teatru, aquapraku itp.

przez jetodik 29 gru 2013, 00:39
alicja_31, napisz wysokość wynagrodzenia poniżej którego w złym tonie byłoby zaprosić Cię na kawę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez aardvark3 29 gru 2013, 13:14
Jeszce taki "niuans" - co innego, jak ktos malo zarabia, bo innej pracy nie moze znalezc (ale probuje szukac jakichs opcji, nie liczy na innych tylko na siebie a tu moze byc roznie) a co innego jak ktos jest smierdzacym leniem i minimalista na zasadzie "jakiegos mnie, panie Boze stworzyl, takiego mnie masz". To samo mowi potencjalnym partnerom: no coz, taki/a juz jestem i kochaj albo rzuc.
Powyzsze dotyczy plci obojga.
Liczy sie postawa, efekty czasem sa nieadekwatne (wiem cos o tym z doswiadczenia).
Czasem czlowiek potrzebuje katalizatora, takiego mentalnego "kopa" zeby uruchomic potencjal.
Czesto dwoje nie tylko dzieli dobra ale i mnozy. Wtedy, kiedy maja wspolny cel i patrza w tym samym kierunku. Para koni jak ciagnie woz to zajedzie daleko ale obydwa musza pracowac rownie wydajnie. Albo mniej folklorystycznie: zasada naczyn polaczonych.
Nie patrz na to co ma ale na to jaki jest jego/jej stosunek do tego co ma, do tego co Ty masz. Ile wymaga od siebie a ile od innych i w jakich proporcjach.
Moze zdarzyc sie tak, ze jedna strona jest duzo zamozniejsza - a przy odpowiednim partnerze te dobra moga byc podstawa do pomnozenia owych dobr.
Moze tez byc bogaty a utracjusz, balowicz, hazardzista. I co wtedy po majatkach?

A jesli komus z Was przeszkadza, ze malo zarabiacie... Ruszcie glowe i dupe, moze gdzies za granice popracowac? Nie zna jezyka? Niech sie uczy. Dla chcacego nic trudnego.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez Lord Kapucyn 29 gru 2013, 13:45
Ale trolla nakarmiliście po świętach, normalnie taką wyżerkę miał, że hej. A to Anglicy podobno w jeden dzień świąt wsuwali 7000kcal.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg