Pożegnanie

Hasiok.

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 21:19
IMHO, jeśli ktoś chce odejść, powinno się uszanować jego decyzję, a nie traktować jak dziecko, które nie potrafi o sobie decydować.
*Ai*

Pożegnanie

przez Hans 21 gru 2013, 21:46
Dziecko rzuca się na podłogę, krzyczy i wali o nią pięściami, a ludzie się zbiegli i łapią się za głowy... Ja jestem kiepskim psychologiem, nie znam się, ale takie mam wrażenie, że tym tematem szukasz z kimś rozpaczliwie kontaktu, nawet może o tym nie wiesz lub chcesz wzbudzić jakieś zainetersowanie, nie litość czy pomoc, ale zainteresowanie. Nie wiem czy chodzisz na terapię i bierzesz leki, ale powinnaś, powinnaś znaleźć sobie zajęcie, pierdolić społeczeństwo, jeśli nigdy z Tobą w jednym szeregu nie szło, chodzi jedynie o to, żeby z czegoś potem żyć, a czy Cię lubią? Jeśli nie pracujesz w handlu to kogo to obchodzi? To do końca studiów jeśli idą zgodnie z planem masz dwa lata, chyba, że zakończysz po licencjacie, przerwanie to byłby wielki manifest, ale najbardziej odbije się on na Tobie, może rodzice się tym przejmą, nie znam Twojej sytuacji w domu. Powinnaś zacząć od małych kroków, powinnaś może nawet dać czasem komuś w ryj, ale nie możemy się nad Tobą użalać, bo Ty to sama robisz za dziesięciu, zmień to, bo w tym utoniesz.

Pisałem to w dużej mierze opierając się na moim przypadku, bo widzę pewną zbieżność.
Feed your head
Feed your head

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 21:51
czy posty o planowanym samobojstwie nie sa karane banem? Chociaz jak sadze mod doszedl do wniosku ze to nastepna proba zwrocenia na siebie uwagi i odpuscil
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pożegnanie

przez Kokojoko 21 gru 2013, 21:51
Aurora92, bo pojadę na pomorze i osobiście kopnę Cię z zadek za takie teksty! To, że teraz jest ujowo, nie znaczy, że bedzie tak zawsze!
Kokojoko

Pożegnanie

przez Relatywista2 21 gru 2013, 21:53
Candy14, zamknij pizdę ;) - to tak a propos tego sugerowanego przez Ciebie bana :D Oczywiście mówię to najczulej jak tylko potrafię ;)

BTW. Jebani ORMOwcy :D
Ostatnio edytowano 21 gru 2013, 21:56 przez Relatywista2, łącznie edytowano 2 razy

Pożegnanie

przez Zupapomidorowa 21 gru 2013, 21:54
Hans, :brawo:
Dawniej Luktar

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 21:56
Relatywista2, nie sugeruje bana tylko pytam czy taki temat nie lamie regulaminu :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Pożegnanie

przez Relatywista2 21 gru 2013, 21:58
Candy14, dobra, dobra :P Znam Cię nie od dziś, służbistko ;)

Pożegnanie

przez jetodik 21 gru 2013, 22:02
Hans, na serio tak łatwo pogodziłeś się z tym, że ludzie Cie nie lubią?

jak dla mnie temat jest chęcią podzielenia się bólem z powodu odrzucenia.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 22:04
Aurora92 napisał(a):Nie chcę tego zrobić tylko przez niego... Ale ogólnie przez samotność. Mam dosyć i jej, i ciągłego bycia odrzucaną... Chciałam tylko rozmowy i zrozumienia, trochę ciepła, a skoro nawet tego nie dostałam, to moje istnienie nie ma już sensu...

Potrzebę rozmowy i zrozumienia możesz zaspokoić w gabinecie psychologa. Może osoby z Twojego otoczenia nie potrafią, a nie nie chcą ci pomóc?
*Ai*

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 22:04
z powodu odrzucenia.

wiec moze dobrze byloby sie przyjrzec swojemu zachowaniu tym bardziej ze ludzie na forum nie raz pisali dlaczego nie maja ochoty z Aurora rozmawiac i co ich odrzuca. Zadnych wnioskow niestety

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 22:06
Relatywista2 napisał(a):Candy14, zamknij pizdę ;) - to tak a propos tego sugerowanego przez Ciebie bana :D Oczywiście mówię to najczulej jak tylko potrafię ;)

BTW. Jebani ORMOwcy :D

obrażając użytkowników forum nie zagrzejesz tu miejsca
*Ai*

Pożegnanie

przez Pieprz 21 gru 2013, 22:07
magnolia84 napisał(a):Aurora92, ten facet to ktoś z forum, prawda?

Robi sie ciekawie 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg