Pożegnanie

Hasiok.

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 21:19
IMHO, jeśli ktoś chce odejść, powinno się uszanować jego decyzję, a nie traktować jak dziecko, które nie potrafi o sobie decydować.
*Ai*

Pożegnanie

przez Hans 21 gru 2013, 21:46
Dziecko rzuca się na podłogę, krzyczy i wali o nią pięściami, a ludzie się zbiegli i łapią się za głowy... Ja jestem kiepskim psychologiem, nie znam się, ale takie mam wrażenie, że tym tematem szukasz z kimś rozpaczliwie kontaktu, nawet może o tym nie wiesz lub chcesz wzbudzić jakieś zainetersowanie, nie litość czy pomoc, ale zainteresowanie. Nie wiem czy chodzisz na terapię i bierzesz leki, ale powinnaś, powinnaś znaleźć sobie zajęcie, pierdolić społeczeństwo, jeśli nigdy z Tobą w jednym szeregu nie szło, chodzi jedynie o to, żeby z czegoś potem żyć, a czy Cię lubią? Jeśli nie pracujesz w handlu to kogo to obchodzi? To do końca studiów jeśli idą zgodnie z planem masz dwa lata, chyba, że zakończysz po licencjacie, przerwanie to byłby wielki manifest, ale najbardziej odbije się on na Tobie, może rodzice się tym przejmą, nie znam Twojej sytuacji w domu. Powinnaś zacząć od małych kroków, powinnaś może nawet dać czasem komuś w ryj, ale nie możemy się nad Tobą użalać, bo Ty to sama robisz za dziesięciu, zmień to, bo w tym utoniesz.

Pisałem to w dużej mierze opierając się na moim przypadku, bo widzę pewną zbieżność.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 21:51
czy posty o planowanym samobojstwie nie sa karane banem? Chociaz jak sadze mod doszedl do wniosku ze to nastepna proba zwrocenia na siebie uwagi i odpuscil
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pożegnanie

przez Kokojoko 21 gru 2013, 21:51
Aurora92, bo pojadę na pomorze i osobiście kopnę Cię z zadek za takie teksty! To, że teraz jest ujowo, nie znaczy, że bedzie tak zawsze!
Kokojoko

Pożegnanie

przez Relatywista2 21 gru 2013, 21:53
Candy14, zamknij pizdę ;) - to tak a propos tego sugerowanego przez Ciebie bana :D Oczywiście mówię to najczulej jak tylko potrafię ;)

BTW. Jebani ORMOwcy :D
Ostatnio edytowano 21 gru 2013, 21:56 przez Relatywista2, łącznie edytowano 2 razy

Pożegnanie

przez Zupapomidorowa 21 gru 2013, 21:54
Hans, :brawo:
Dawniej Luktar

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 21:56
Relatywista2, nie sugeruje bana tylko pytam czy taki temat nie lamie regulaminu :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Pożegnanie

przez Relatywista2 21 gru 2013, 21:58
Candy14, dobra, dobra :P Znam Cię nie od dziś, służbistko ;)

Pożegnanie

przez jetodik 21 gru 2013, 22:02
Hans, na serio tak łatwo pogodziłeś się z tym, że ludzie Cie nie lubią?

jak dla mnie temat jest chęcią podzielenia się bólem z powodu odrzucenia.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 22:04
Aurora92 napisał(a):Nie chcę tego zrobić tylko przez niego... Ale ogólnie przez samotność. Mam dosyć i jej, i ciągłego bycia odrzucaną... Chciałam tylko rozmowy i zrozumienia, trochę ciepła, a skoro nawet tego nie dostałam, to moje istnienie nie ma już sensu...

Potrzebę rozmowy i zrozumienia możesz zaspokoić w gabinecie psychologa. Może osoby z Twojego otoczenia nie potrafią, a nie nie chcą ci pomóc?
*Ai*

Pożegnanie

przez Candy14 21 gru 2013, 22:04
z powodu odrzucenia.

wiec moze dobrze byloby sie przyjrzec swojemu zachowaniu tym bardziej ze ludzie na forum nie raz pisali dlaczego nie maja ochoty z Aurora rozmawiac i co ich odrzuca. Zadnych wnioskow niestety

Pożegnanie

przez *Ai* 21 gru 2013, 22:06
Relatywista2 napisał(a):Candy14, zamknij pizdę ;) - to tak a propos tego sugerowanego przez Ciebie bana :D Oczywiście mówię to najczulej jak tylko potrafię ;)

BTW. Jebani ORMOwcy :D

obrażając użytkowników forum nie zagrzejesz tu miejsca
*Ai*

Pożegnanie

przez Pieprz 21 gru 2013, 22:07
magnolia84 napisał(a):Aurora92, ten facet to ktoś z forum, prawda?

Robi sie ciekawie 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg