[Mielec]

Hasiok.

[Mielec]

przez hania 23 lis 2006, 11:32
Czy jest tu ktoś z Mielca??
-hania

przez Antagonist 23 lis 2006, 23:41
Tak się składa, że ja jestem z Mielca. Chętnie cię poznam.
You see, I believe some darkness reached out to you. And I believe you told it yes.

Civil War !? Nah, honestly i just wanna stab somebody...

przez Maxim_85 24 lis 2006, 00:57
Ja również jestem z Mielca. Dołączyłem do forum dzisiaj.

Przedwczoraj pani doktor znalazła u mnie nerwicę lękową...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania 24 lis 2006, 12:04
Antagonist, chyba na razie jeszcze wolę pozostać anonimowa.................

Maxim_85, u kogo byłeś?

hania

przez Maxim_85 24 lis 2006, 16:47
narazie wole nie mówić u kogo byłem...

przez Antagonist 24 lis 2006, 17:30
Poznać się to anonimowo i tylko anonimowo.
You see, I believe some darkness reached out to you. And I believe you told it yes.

przez Maxim_85 25 lis 2006, 10:24
Czy leki da się wyleczyć?? Powiedzcie szczerze... Czy da się ominąć problemy w domu, problemy osobiste, stres w pracy na uczelni... Czy jest to możliwe... Tak ciężko jest przełknąć myśl o chorobie a jeszcze ciężej przełknąć PIXY...

przez hania 26 lis 2006, 14:30
Antagonist, skoro tak, oczywiście, jak najbardziej:)

Maxim_85, czy się da? nie wiem, mnie się jeszcze nie udało, a z nerwicą lękową walczę już trzeci rok. są różne okresy, raz jest lepiej, raz gorzej, raz na lekach, raz bez. ale to cholerstwo wciąż gdzieś tam głęboko siedzi............są na tym forum ludzie, którym się udało. mam nadzieję, że kiedyś też tak będę mogła powiedzieć. póki co zmagam się każdego dnia. i też mi jest ciężko, zwłaszcza poza domem, na ulicy, na uczelni............
hania

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 1:34 pm ]
a czy wiecie może gdzie i czy w ogóle jest gdzieś w Mielcu możliwość rozpoczęcia psychoterapii, tylko bezpłatnie oczywiście?

przez Antagonist 26 lis 2006, 16:52
hania napisał(a):a czy wiecie może gdzie i czy w ogóle jest gdzieś w Mielcu możliwość rozpoczęcia psychoterapii, tylko bezpłatnie oczywiście?

Nie mam zielonego pojęcia, a bezpłatnego to już wogóle...

przez Maxim_85 26 lis 2006, 17:48
W Rzeszowie w szpitalu specjalistycznym na ul. Chopina na oddziale Psychiatrycznym Dziennym... Zastanawiam się na takim leczeniem. Turnus prawdopodobnie zaczyna się w lutym.

przez l_edit 29 lis 2006, 21:37
też jestem z mielca
jeśli mogę to się przyłączę

przez hania 30 lis 2006, 21:42
też jestem z mielca
jeśli mogę to się przyłączę

co za pytanie, jasne, że możesz:)
witamy:)

[quote]W Rzeszowie w szpitalu specjalistycznym na ul. Chopina na oddziale Psychiatrycznym Dziennym... Zastanawiam się na takim leczeniem. Turnus prawdopodobnie zaczyna się w lutym.[quote]

Maxim, ja też często myślę, o takim leczeniu, w Mielcu to nawet szkoda gadać.................
Tylko jak się tam dostać??? Ile trwa taki turnus?? Do jakiego lekarza trzeba się zgłosić, żeby można było skorzystać?

przez l_edit 06 gru 2006, 15:41
Rodzice mnie dzis wysłali do wariatkowa ,mówili że zakną w zakładzie pod ścisłą ochroną, że jestem stuknięta,walnięta i popierdolona,że siedzę przed tym kompem tylko i mi sie w łebie jebie, że jak nie bede jeśc to walne łebem gdzieś o ulice i juz nie wstanę i lepiej by było gdyby to już bylo niż potem, że tylko bym spala i nic nie robiła...Już nawet płakać nie mam czym.Przynajmniej mogłam jakoś odreagować.

ma ktoś może takich kochających rodziców???
bo chciałabym sie z kimś podzielić cennymi uwagami na ten temat

PS nie jem i nie moge patrzeć nawet na jedzenie,nie śpie bo tylko w nocy jest taka cisza w domu,że w końcu moge przejśc się z pokoju do kuchni nie slysząc nic upokarzajacego na swój temat,siedze przed kompem bo czytam i zakuwam,śpie dużo żeby ich nie wiedzić,ich nie słyszeć,nie odzywam się jak coś mówią bo mam w gebie 4 zajady,język biały w chrostki czerwone i każde ruszenie językiem sprawia mi ogromny ból- zapalenie jamy ustnej
Może to jakas kara albo coś nie wiem juz jak to wszytsko interpretować.

przez kundelkowa 02 sty 2007, 22:06
witam z okolic mielca.ja juz 6 lat lykam leki innaczej bym nie dala rady wyjsc do pracy.chciałabym już nie brać ale niewiem jak sobie z tym poradzić!!

Sortuj wg