Jezdza za mna samochody

Hasiok.

Jezdza za mna samochody

przez White Rabbit 19 kwi 2014, 23:59
kumam Cie, też tak pomyslalam na poczatku. Pierwsze wrazenie Ahmy to - umyka w chorobe, stosuje wlasny kod jezykowy, lubi swoja schize.
Troll nie, doswiadczylam tez zatarcia granicy miedzy wyobrazeniem o objawie a objawem. Gdzieś kiedys przeczytalam, a to jest bardzo intymne wspomnienie, zdanie "nie j.estem samotny, mam schizofrenie.". Zaburzenie nie musi byc wygodne, ale moze przytulne.

Schizofrenicy często symulują symptomy. To integralny element schizofrenii.

Jezdza za mna samochody

przez User357 05 lip 2014, 20:20
true napisał(a):ostatnio byl temat o tym , ze obserwuja kamery , dekodery itp ....

niedawno u mnie w wiadomosciach mowili , ze hakerzy sami odpalaja kamerki w kompach i w urzedach ludzie zaczynaja zaklejac karteczkami :D .. ale numer ;)

jeżeli jest kamera fizycznie, to zawsze będzie mozna programowo zabezpieczenia obejjść. to tylko kwestia umiejetnosci, wiedzy
niestety jestesmy i bedziemy coraz bardziej obserwowani. no ale to nie choroba tylko takie czasy.

-- 05 lip 2014, 19:22 --

*Ai* napisał(a):W windzie jest naklejka z symbolem kamery i napisem "obiekt monitorowany", ale w windzie nie ma widocznej kamery. Jest za to duże lustro. Czy możliwe, żeby kamera była za lustrem, jak to jest w przypadku bankomatów? I czasem na parkingu pod domem stoi furgonetka z zasłoniętymi szybami...

co do furgonetki to moze byc tam kamera ale nie musi. raczej niech się obawiają ci co mają coś do ukrycia ;-)
co do kamery za szybą - technicznie mozliwe
aha. ja tu nie chce nikogo straszyc czy nakręcać. po prostu trzeba zdawać sobie sprawę z obecnych technologii i zagrożeń. oczywiście nie musi tak być, ale może

Jezdza za mna samochody

przez seaw 19 sie 2014, 18:05
W czasie ataku choroby myślałem że jeżdżą za mną czarne samochody i coś chcą. Porwać albo obserwować. Wyszło jednak nie miałem nerwicy tylko f20. Na końskiej dawce Rispoleptu (6mg) wiem już, że to było nie prawdą... A przed kuracją neuroleptykiem było to takie realne...
Klozapol 300 mg docelowo 600 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg