Jezdza za mna samochody

Hasiok.

Jezdza za mna samochody

przez Candy14 21 sty 2014, 15:13
Przestańcie wypisywać takie głupoty w wątku chorej na schizofrenię i cierpiącej osoby! Jesteście niepoważni! Mam już powoli dość tego forum jak widzę jak inni ludzie niszczą już i tak chore osoby.

Luktar, dokladnie. Nie ma to jak utwierdzac kogos w urojeniach :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Jezdza za mna samochody

przez Zupapomidorowa 21 sty 2014, 15:33
Kalebx3 napisał(a):
a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.

ja też jestem bardzo chory, w dodatku chory psychicznie, alkoholik , narkoman , Nerwicowiec , ADHD-owiec , zaburzenia osobowości ,adaptacyjne i schizotypizdyczne i wiele , wiele innych przez 25 lat kuracji najprzeróżniejszymi lekami . I co , chociaż w tym wszystkim zachowałem poczucie humoru i cos tam jeszcze .

To nie poczucie humoru tylko brak empatii. I głupota.
Dawniej Luktar

Jezdza za mna samochody

przez zaczarowana 21 sty 2014, 15:59
Luktar napisał(a):
zaczarowana napisał(a):ale z kamerkami to naprawdę prawda :!: Mogą zaglądać kiedy chcą, a my o tym nic nie wiemy, nawet nie mamy jak tego sprawdzić :roll:

Załóż sobie dział w którym będziesz pisać o swoich urojeniach a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.
Czy Ty rozumiesz jak w strasznym stanie ona jest? Twoje gadanie może pogłębić jej obsesje, strach? Czy sama jesteś chora lub może zwyczajnie głupia?

-- 21 sty 2014, 14:49 --

Kalebx3, Ciebie nawet nie skomentuje.

To nie są urojenia, tylko prawda. Jak chcesz być podglądana, bez Twojej wiedzy, to już Twój problem.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jezdza za mna samochody

przez Zupapomidorowa 21 sty 2014, 16:07
zaczarowana, mam to gdzieś czy jestem podglądana i jaki Ty masz z tym problem. Chodzi mi o zdrowie Ahmy, czy jesteś niemyśląca czy tylko udajesz, że nie rozumiesz?
Dawniej Luktar

Jezdza za mna samochody

przez Kalebx3 21 sty 2014, 16:30
Chodzi mi o zdrowie Ahmy,

Luktar , Ty masz taki wplyw na zdrowie Achmy jak ja na zeszłoroczny śnieg.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Jezdza za mna samochody

przez Lord Kapucyn 21 sty 2014, 16:30
Jeżeli ktoś ma problem z powstrzymaniem się od prześmiewczych, złośliwych komentarzy to jest na to prosta rada= omijać dział schizofrenia szerokim łukiem. Takie posty w wątku osoby chorej na schizofrenię paranoidalną są nie na miejscu. Czy Wy naprawdę nie potraficie zrozumieć, że nieważne czy chorujecie na depresję, nerwicę czy coś innego- jesteście przynajmniej o tyle w lepszym położeniu od osoby chorej na schizofrenię, że posiadacie wgląd i krytycyzm wobec własnego zaburzenia/choroby-czyli tłumacząc na ludzki język zdajecie sobie sprawę z jego/jej istnienia. Osoba w zaostrzeniu psychozy takiego wglądu/krytycyzmu nie posiada= czyli wszystkie objawy pozytywne/wytwórcze wynikające z niewłaściwej aktywności układu dopaminergicznego na szlaku mezolimbicznym(wg. wiodącej teorii), tj. halucynacje i urojenia traktuje jako PRAWDĘ. Jakbyście się czuli gdybyście byli chorzy na chorobę psychiczną, z której istnienia w ogóle byście nie zdawali sobie sprawy, nie rozumielibyście ludzi wokół Was, a ludzie wokół nie rozumieli by Was i przysparzało by to Wam mnóstwo cierpienia i ciągłego poczucia strachu/zagrożenia? Na pewno "cudownie". Tak samo gdyby jakiś cymbał wlazł w Wasz wątek o depresji i napisał, że to nie zaburzenie psychiczne tylko zwykła fanaberia i lenistwo, albo nerwica to sztuczne doszukiwanie się problemów i macie wypier.dalać do roboty.

zaczarowana, Upominam Cię, żebyś zaprzestała tego typu szkodliwych komentarzy. Są tu osoby, które znają Ahmę w realu, choruje ona na F20(zdiagnozowane) i to jak najbardziej SĄ urojenia. A swoje prywatne opinie na temat "stanu polskiej psychiatrii" i zasadności diagnozy:schizofrenia zachowaj dla siebie, albo wyrażaj je w innych wątkach, a nie w temacie osoby naprawdę CHOREJ.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Jezdza za mna samochody

przez Zupapomidorowa 21 sty 2014, 16:43
Dark Passenger, :brawo: dzięki dobry Moderatorze, może Ciebie posłuchają.
Dawniej Luktar

Jezdza za mna samochody

przez Kokojoko 21 sty 2014, 16:58
Dark Passenger, :brawo:
Kokojoko

Jezdza za mna samochody

przez Kalebx3 21 sty 2014, 17:29
Dark Passenger, :brawo:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Jezdza za mna samochody

przez zaczarowana 21 sty 2014, 18:13
wątek, taki, czy inny nie ważne. Ja w nim wyraziłam swój pogląd w danej kwestii i moim celem nie było się wyśmiewanie z innych. Ja po prostu uważam, że to co pisałam o kamerach to prawda i tyle
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Jezdza za mna samochody

przez jolantka 21 sty 2014, 18:48
Dark Passenger napisał(a):Tak samo gdyby jakiś cymbał wlazł w Wasz wątek o depresji i napisał, że to nie zaburzenie psychiczne tylko zwykła fanaberia i lenistwo, albo nerwica to sztuczne doszukiwanie się problemów i macie wypier.dalać do roboty.

Eh, tego nie trzeba czytać w wątku o depresji, to się słyszy od 'życzliwych' na codzień... Ale okay, ja ze swojej strony przepraszam za swój idiotyczny komentarz, to faktycznie nie na miejscu.
jolantka

Jezdza za mna samochody

przez Zupapomidorowa 21 sty 2014, 18:55
zaczarowana, jednak masz niskie IQ.
Dawniej Luktar

Jezdza za mna samochody

przez true 21 sty 2014, 19:14
ale ja tez powaznie pisalam o tych kamerach :O zadnych jaj nie robie :nono: a zaczarowana podpisala sie pod moim postem i nie wiem po co te jazdy na nia , nikt tu sie z nikogo nie nasmiewa , tylko uswiadamiam , ze to co sie niektorym wydaje moze okazac sie zwykla norma.

Jezdza za mna samochody

przez Candy14 21 sty 2014, 19:22
true, ale o tym mozesz sobie podyskutowac z ludzmi ktorzy nie maja urojen
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg