Jezdza za mna samochody

Hasiok.

Jezdza za mna samochody

przez rotten soul 24 lis 2013, 04:19
silence_sadness,
My mistake. Masz rację. Literówka, której nie zauważyłem.
rotten soul

Jezdza za mna samochody

przez Anna Maria 24 lis 2013, 13:00
Ahma, masz PTSD? Doświadczyłaś gwałtu, molestowania, wojny, zamachu terrorystycznego itp. To chyba nie ten dział .Jeźdżące samochody, nawet gdyby to była prawda, to nie PTSD.
Przepraszam, jestem wrażliwa na przypisywanie sobie efek których się nie ma, a zwłaszcza PTSD :bezradny:
Anna Maria

Jezdza za mna samochody

przez carlosbueno 24 lis 2013, 13:06
Ja to kiedyś przez chyba rok a może nawet ponad gdy widziałem gdzieś na ulicy czarnego Merca podobnego do auta szefa to ogarniał mnie lęk, pamiętam że nawet jak powróciłem do kraju to jeszcze przez parę miesięcy to miałem mimo że przecież to było niemożliwe żeby przyjechał do Polski.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jezdza za mna samochody

przez Anna Maria 24 lis 2013, 13:15
Fakt, nie trzeba mieć urojeń by się zamotać w rzeczywistości. Mój brat pojechał do Angli do pracy, a okazało się, że to Rumuńska mafia. Zabrali mu dokumenty, dali coś do podpisu itd. ale mniejsza z tym, bo to tylko w ramach wyjaśnień. Moja "bardzo mądra" siostra stwierdziła, że dopadną całą rodzinę i jak siostrzenice czarną bmw pytali coś po angielsku stwierdziła, że to ta mafia ich namierzyła. Moja siostrzenica ma inne nazwisko, w innym mieście mieszka :mrgreen: Naoglądali się W11 i ciągle im coś się w głowach miesza :lol:
Anna Maria

Jezdza za mna samochody

przez *Ai* 24 lis 2013, 13:23
W windzie jest naklejka z symbolem kamery i napisem "obiekt monitorowany", ale w windzie nie ma widocznej kamery. Jest za to duże lustro. Czy możliwe, żeby kamera była za lustrem, jak to jest w przypadku bankomatów? I czasem na parkingu pod domem stoi furgonetka z zasłoniętymi szybami...
*Ai*

Jezdza za mna samochody

przez Lusesita Dolores 24 lis 2013, 14:27
Z tymi windami to tez mam jazdy. Czai sie w nich zlo. W tych starych

-- 24 lis 2013, 14:27 --

Z tymi windami to tez mam jazdy. Czai sie w nich zlo. W tych starych
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Jezdza za mna samochody

przez *Ai* 24 lis 2013, 15:15
Ahma, czujesz się osaczona? U mnie jest nowa winda.
*Ai*

Jezdza za mna samochody

przez Masked_Man 24 lis 2013, 15:47
Super, ona zaklada temat, w ktorym po raz kolejny opisuje swoje urojenia a Wy ja jeszcze nakrecacie jakimis windami, czy mercedesami.
Masked_Man

Jezdza za mna samochody

przez Candy14 24 lis 2013, 16:02
Wszystkie tematy Ahmy powinny byc polaczone w watek zbiorczy. Ahma, strasznie ci wspolczuje tych jazd :? MUsza Cie wymeczac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Jezdza za mna samochody

przez *Ai* 24 lis 2013, 16:18
Masked_Man, Ahma napisała, że też ma jazdy z windami, czyli jest świadoma, że "ma jazdy" - moim zdaniem to wypowiedź z punktu widzenia obserwatora. Odbierasz mi prawo do podzielenia się moimi obawami?
*Ai*

Jezdza za mna samochody

przez karoll007 24 lis 2013, 16:19
jakies dwa lata temu tez mialam ciagle wrazenie sledzenia, wydawalo mi sie, ze sciga mnie albo mafia albo policja. Bylo to nie do wytrzymania. Pewnego dnia, pijac piwo ze znajomym, zwierzylam mu sie ze mnie ktos sledzi, ze to chyba policja ( a nie mialam w sumie nic na sumieniu). 15 sekund pozniej podszedl do nas facet przedstawil sie ze jest policjantem, przyjechal nieoznakowanym samochodem, wtedy to sie dopiero wystraszylam. I co bylo? mandat za picie w miejscu widocznym czy cos takiego. Po tym zdarzeniu lęk zniknął. ^^
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

Jezdza za mna samochody

przez *Ai* 24 lis 2013, 16:26
Candy14 napisał(a):Wszystkie tematy Ahmy powinny byc polaczone w watek zbiorczy. Ahma, strasznie ci wspolczuje tych jazd :? MUsza Cie wymeczac

Po gwałcie zaczęłam widzieć rzeczy, które nie istnieją i czułam się obserwowana/śledzona* - więc może to jednak właściwe miejsce na posty Ahmy?
* osaczona?
*Ai*

Jezdza za mna samochody

przez PJT 24 lis 2013, 16:30
Posty Ahmy robią zły PR działowi, chorobie, innym chorym i przede wszystkim nic nie wnoszą.
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Jezdza za mna samochody

przez *Ai* 24 lis 2013, 16:36
PJT, Twoje posty coś wnoszą?
*Ai*

Sortuj wg