OT

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Kokojoko 19 lis 2013, 01:29
Candy14 napisał(a): aq ja nie wiem dlaczego? Jest pare dziewczyn na forum ktore wedlug mnie sa bardzo ladne albo maja nietuzinkowa urode ( i nie, to wcale nie znaczy ze sa brzydkie i nie wiadomo jak je okreslic. Po prostu nie sa lalkowato ladne ale w sposob interesujacy) Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete

Dziewczyny są po prostu zazdrosne... Większość woli "obrobić" komuś tyłek, niż powiedzieć komplement...
Ja kilka kompleksów mam, ale umiem powiedzieć innej kobiecie coś miłego na temat jej wyglądu.
Kokojoko

przez anna.anakaia 19 lis 2013, 01:32
ladywind jak można za bardzo wyrażać, że czyjeś zdjęcie nam się podoba? :shock: Chyba nie określeniem, że "chce się na nią patrzeć i patrzeć"?
anna.anakaia

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 01:32
Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)

Nie napisała przecież, że chce lizać jej cipkę, czy coś. nie kleje o co cho :bezradny:
A gdy facet ocenia wygląd drugiego faceta, to jest dopiero jazda, mnie już koleżanka zapytała, czy jestem geyem, hhhhaha dziwne tabu
Ostatnio edytowano 19 lis 2013, 01:32 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 19 lis 2013, 01:32
Masked_Man, Gapisz sie na niego 18 czy 19 lat, ma prawo obrzydnąć :mrgreen: Sugeruj sie tym, co mówi świat na temat tego, wiadomo z racji tego że masz przeciętnego, normalnego fejsa dużo dup nie zrobi ŁAAAAAAAAAAAAŁ bo za duży mają wybór laski w polsce już (turasy, murzyni, arabowie itp) i na nich się slinią, ale Tobie chyba zależy na jednej dupie w której się zabujasz a ona w Tobie, a nie robieniu z siebie bożyszcza nastolatek? :P
TEUFEL

przez Pieprz 19 lis 2013, 01:32
Masked_Man napisał(a):Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P

Ja to przynajmniej mam ten plus że na zdjęciach wyglądam beznadziejnie ale na żywo już jest okej. Nie przypominam sobie żeby ktoś kiedyś mi powiedział że na zdjęciu jestem przystojny a na żywo to słyszałem :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:37
light, no nie wiem stary. Mam krzywizne na mordzie i w dodatku smietnik w glowie. Niezle combo. Watpie, zeby jakakolwiek mogla sie we mnie zabujac. Moze lepiej jakbym byl sam :P
Mushroom, "przystojny" slyszalem tylko od rodzicow i dziadkow, a tak to nigdy tego nie slyszalem. Za to slyszalem, ze jestem brzydki/paskudny, whatever, i to od obu plci. Chlopakow to rozumiem, bo to ten wiek jeszcze jak jeden drugiemu cisnie, ale dziewczyny...no coz. Widac jakie maja zdanie o mnie.
Masked_Man

przez Pieprz 19 lis 2013, 01:39
Mushroom, "przystojny" slyszalem tylko od rodzicow i dziadkow,

ta, ja też, zawsze mnie to śmieszyło (i dołowało)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:41
Mushroom, no to gdzies Ty slyszal oprocz rodzicow i dziadkow? Coz, ja w koncu powiedzialem swoim rodzicom, ze wcale tak nie uwazam jak oni mowia, ze mam paskudny ryj, ze zadna mnie nie chce. Przestali mi to mowic (chyba) 8)
Masked_Man

przez Candy14 19 lis 2013, 01:41
Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)

za bardzo? Napisanie komus ze podoba mi sie jej uroda jest podejrzane? :shock: Jestem zapewne w mniejszowsci bo nie mam sklonnosci bi ale nie przeszkadza mi to dostrzegac piekna innych osob :D a moj zachwyt jest czysto estetyczny. Lubie patrzec na ladne rzeczy. ładnych ludzi.
I jak juz pisalam
Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete

Candy14, zaprzeczasz sama sobie. "tu mnie masz...ale jednak nie".

oj tam zaprzeczam. Tu mnie masz no rzeczywiscie to pisalam ale jak widac troche uogolnilam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:44
Candy14, coz. Kiedy to napisalas to mi wszystko uswiadomilo. Sam uwazam, ze mam brzydka facjate, a komentarzy do fotek nie ma. Wiec Twoja teza okazala sie byc trafna. Nie musisz sie z niej teraz wycofywac ;)
Masked_Man

przez Candy14 19 lis 2013, 01:46
Masked_Man, marudzisz :D Przyjdzie czas ze bedziesz dla kogos najpiekniejszy na swiecie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kokojoko 19 lis 2013, 01:47
Masked_Man, ale przecież wygląd to nie wszystko (nie widziałam Twojego zdjęcia) kiedy poznajemy drugiego człowieka. Można zakochać się w kimś kto pozornie w ogóle nie jest w naszym typie, bo ma po prostu "to coś". Z resztą "każda potwora znajdzie swojego amatora" - mam kolegę, który obiektywnie jest mało urodziwy, nigdy nie miał powodzenia a w zeszłym miesiącu wziął ślub. Dla swojej żony jest najprzystojniejszy na świecie :D
Kokojoko

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 01:49
ok, podsumujmy, co udało się ustalic podczas tej dyskusji:
a) Masked_Man, jest brzydki.
b) Mushroom, jest niefotogeniczny.
c) Candy14, nie jest bi.

Aurora jest neurotyczką pragnąca zainteresowania, anna.ankaia to anna.ankaia, ladywind ma duże zahamowania w pewnych sferach.
coś przeoczyłem?
aa NieznanySprawca jest pojebany :bezradny:
idę spać. :zzz:
NieznanySprawca

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:51
Candy14, wyjatkowo niesmaczny zart 8) . Juz mi nawet nie zalezy na zadnej Pannie, bo sie godze ze swoim losem :P
Kokojoko, problem jest w tym, ze ja urodziwy nie jestem, a smietnik w glowie mam. Z reguly ci nieurodziwi nadrabiaja charakterem. Coz, a ja? A ja jestem w czarnej dupie :P. Nie dosc, ze morda niewyjsciowa, charakter pokrecony, to jeszcze NN. piekny pakiet. Moge byc z siebie dumny :P 8)
Masked_Man

Sortuj wg