OT

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:20
light, wiesz, po mnie malo widac jak wypije z 5 piw. Problem jest w tym, ze to wcale nie daje mi "kopa smialosci" jak w przypadku innych facetow.
Masked_Man

przez TEUFEL 19 lis 2013, 01:20
Masked_Man napisał(a):light, nie bede o to pytal.
Po 1. Zadna by sie nie umowila chociazby ze wzgledu na moj ryj albo zbyt mlody wiek (wiekszosc Pan jest tutaj w wieku 20+)

No ale tego nie wiesz, bo nie zadałeś takiego pytania.

Masked_Man napisał(a):Po 2. Nie ma sensu pytac o takie rzeczy w necie.
[/quote]

Czemu? Bo wstyd? :D Czyli wrzucanie sobie od gówien i zer nie jest dla Ciebie wstydem na to wychodzi :mrgreen:
Ostatnio edytowano 19 lis 2013, 01:21 przez TEUFEL, łącznie edytowano 1 raz
TEUFEL

przez Candy14 19 lis 2013, 01:21
Candy14, no coz. Nie bardzo daje wiary temu, bo jak juz pisalem, piszecie, ze moj ryj jest okej wtedy, kiedy zaczynam krzyczec jak male dziecko, ze jest szpetny :P.

Bo skoro jest ok to po co o tym pisac :P

Kobiety rzadko kiedy, potrafią mówić komplementy innym kobietom...

aq ja nie wiem dlaczego? Jest pare dziewczyn na forum ktore wedlug mnie sa bardzo ladne albo maja nietuzinkowa urode ( i nie, to wcale nie znaczy ze sa brzydkie i nie wiadomo jak je okreslic. Po prostu nie sa lalkowato ladne ale w sposob interesujacy) Sama nie mam kompleksow wiec nie mam tez problemu zeby skomplementowac inna kobiete
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 19 lis 2013, 01:21
Kokojoko napisał(a):Kobiety rzadko kiedy, potrafią mówić komplementy innym kobietom...

Mężczyźni mężczyznom jeszcze rzadziej :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez anna.anakaia 19 lis 2013, 01:21
Ewentualnie jak ona też jest najebana, ale to bardziej cyrk a nie podrywanie wtedy 8)

Nawalony facet + nawalona babka + "podryw" to albo kompletna kaplica, albo wyro i potem kaplica.
anna.anakaia

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:21
Co prawda dzis pogadalem sobie z kolezanka, ale to tylko zwykla kolezenska rozmowa, zadna bajera, wiec sie nie liczy.
Masked_Man

przez Pieprz 19 lis 2013, 01:23
Masked_Man, ja w Twoim wieku w ogóle nie miałem koleżanek (pierwszą miałem w połowie studiów).
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TEUFEL 19 lis 2013, 01:24
Masked_Man napisał(a):Co prawda dzis pogadalem sobie z kolezanka, ale to tylko zwykla kolezenska rozmowa, zadna bajera, wiec sie nie liczy.

Wszystko sie liczy. Tylko musisz spróbować się "od eunuchować", bo będziesz miał przybitą w końcu etykiete męskiej cioty ;) Ryja masz normalnego, nie fazuj się, jest okej
TEUFEL

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:24
Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P
Masked_Man

przez TEUFEL 19 lis 2013, 01:25
Masked_Man napisał(a):Candy14, po co pisac jak jest ok? Hmm do dzis pamietam, jak pisalas, ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie. Coz...nigdy mojej nie skomentowano. Przypadek? Nie sadze :P

Bo masz przeciętnego ryja, Nie zachwyca ani nie odrzuca
TEUFEL

przez anna.anakaia 19 lis 2013, 01:26
ze jesli ktos jest brzydki, to po prostu nikt nie komentuje jego fot w tym temacie

Trochę bym to zmodyfikowała - raczej komentuje się foty tych osób, które w jakiś sposób zwróciły naszą uwagę (i to niekoniecznie musi być uroda). Przynajmniej ja tak mam.
anna.anakaia

przez Candy14 19 lis 2013, 01:27
Masked_Man, Tu mnie masz :mrgreen: ale nie sadze zeby w Twoim przypadku to sie sprawdzilo. Pozytywne komentarze zbieraja tu osoby ktorych ja bym nie skomentowala ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 19 lis 2013, 01:28
Candy14 napisał(a):
Bez urazy ale piszesz jak lesba :P

dlaczego? Czy kobieta nie moze docenic urody innej kobiety? Mnie sie ta fota bardzo podoba i nie widze powodu dla ktorego nie mialabym tego napisac

Wszystko rozumiem , poprostu niekiedy za bardzo to wyrazasz ,ale jak masz skłonności bii to ja to rozumiem ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Masked_Man 19 lis 2013, 01:29
Candy14, zaprzeczasz sama sobie. "tu mnie masz...ale jednak nie". Coz, nie potrzebuje litosci. Potrzebuje odrobine szczerosci. Niech ktos powie w koncu, ze mam szkaradny ryj bez udawania, ze jest ok :P
light, ja sadze, ze jest brzydki. Ale nic nie zrobie, bo geby nie wymienie.
Masked_Man

Sortuj wg