Jak sobie dalej radzic?

Hasiok.

chce zdechnąć

przez zima 17 lis 2013, 23:48
kazde slowo narzekania bede okraszac wielkim zdjeciem roznorakiego gówna!!!! ostrzegam!!! bo zobaczycie gowno na wlasne oczy!!!

kobiety tez sraja, jakbyscie nie wiedzieli i ich gowno nie jest pachnace!!!! jest jeszcze bardziej cuchnace niz wasze!!!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

chce zdechnąć

przez Reiben 17 lis 2013, 23:50
w takim razie nigdy nie zamieszkam z kobietą
Reiben

chce zdechnąć

przez ladywind 17 lis 2013, 23:50
zima napisał(a):ladywind,
Napewno ateistom jest zdecydowanie gorzej żyć ze swoimi przypadlosciami

o /cenzura/, odbeknij to! jest lepiej bo sobie nie zawracam dupy bajkami.
w cierpieniu nie ma sensu, chyba ze ktos jest masochista!!!
wy sobie Bogiem tlumaczycie cale dno ktore Was spotyka, a przeciez macie wolną wolę. nie jestescie jak swiadkowie jechowy- cierpiacy- przeganiani z domu do domu. zamiast wziac dupe w troki to siedzicie i czekacie na lepsze czasy albo upajacie sie cierpieniem- pielegnujecie zaburzenie, bo Bog tak chcial.
ja /cenzura/.

Tee ale ja jestem ateistka więc o co common ,oj zima zima 8) Zima mrozna , zima zła . My nie chcemy Pani zimy , bo się bardzo jej boimy ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chce zdechnąć

przez zima 17 lis 2013, 23:51
Reiben, nie rob tego, bo przezyjesz to co Emily Rose.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

chce zdechnąć

przez Arhol 17 lis 2013, 23:52
Obrazek
Uprzedzę.
I jak będzie tu tworzyć się tego więcej, w sensie w treści postów,to ja rozdam co innego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

chce zdechnąć

przez ladywind 17 lis 2013, 23:54
zima, dziewczyno nie chcę Cię martwić ale chyba masz ostrą fazę maniakalna chadu :/
Niech ktoś mądry z forum borykajacy się z tą chorobą pomoże koleżance bo może się to dla niej źle skończyć .
Bynajmniej wcześniej na forum pisała zupełnie inaczej .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

chce zdechnąć

przez -ista 17 lis 2013, 23:58
Kestrel, Sieją ferment :P Nie jesteś w stanie zatrzymać tej spamerskiej nawałnicy :D

Patrzcie na tego chojraka :D Ledwo co Smark odrósł od ziemi, dopiero co objął stanowisko Moda i już będzie hejterów po kątach rozstawiał ;)
Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 23:59 przez -ista, łącznie edytowano 1 raz

chce zdechnąć

przez NieznanySprawca 17 lis 2013, 23:59
ladywind, niee, to tylko niegroźny socjopatyczny borderline. zima, tylko udaje taką zimną, w rzeczywistości jest spragniona prawdziwej czułości, stąd fala krystalicznego gówna.
Kestrel, no i zamordowałeś radosną ekspresję zimowego hejtu. :-|
NieznanySprawca

chce zdechnąć

przez ladywind 18 lis 2013, 00:13
NieznanySprawca, nie sądzę by to bylo borderline . Czy chad czy nie , nie wygląda to dobrze i ktoś bardziej obcykany z czadem powinien jej pomóc a nie czekać na kolejny slowotok dla swojej rozkoszy :twisted:

chce zdechnąć

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 00:20
ladywind ale przez forum nikt nie będzie potrafił pomóc.
anna.anakaia

chce zdechnąć

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 00:23
ladywind, jak zwał tak zwał, ja tam przywykłem do impulsywnego neurotyzmu mroźnej koleżanky. :mrgreen:
NieznanySprawca

chce zdechnąć

przez ladywind 18 lis 2013, 00:26
anna.anakaia, będzie ciężko , jedyne co można zrobić to jej to na bieżąco uświadamiać.

Zima sądzę że powinnas jednak skoczyć do lekarza po inne leki choć pewnie ciężko będzie Cie przekonać gdyż pewnie podoba Ci się ten trazodonowy stan

chce zdechnąć

przez -ista 18 lis 2013, 00:31
NieznanySprawca, A bo z Ciebie pewnie trochę taki Kai rodem z baśni Hansa Christiana Andersena jest :D Jarają Cię mentalne Królowe Śniegu ;) Synek, wyciągnij se z oka ten okruch lodu, co to Ci w nim siedzi, uwiera i rzeczywistość zniekształca, bo jeszcze źle skończysz :P

chce zdechnąć

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 00:37
ladywind, no można próbować, choć z autopsji wiem, że takie uświadamianie niewiele daje w ostrej manii (o ile to mania w ogóle).
anna.anakaia

Sortuj wg