Szepty

Hasiok.

Szepty

przez PJT 08 lis 2013, 22:19
takie substancje noszą nazwę psychozomimetyki

-- 08 lis 2013, 22:28 --

Mental Cat, a co nudno CI na realu? Chciałbyś na drugą stronę lustra ? WIesz jakie urojenie to jest być Bogiem ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Szepty

przez Mental Cat 08 lis 2013, 22:42
PJT napisał(a):takie substancje noszą nazwę psychozomimetyki

Mental Cat, a co nudno CI na realu? Chciałbyś na drugą stronę lustra ? WIesz jakie urojenie to jest być Bogiem ?

Hej no coś w ten deseń, tak, niewiele z tego pamiętam, coś jak sen z którego pozostały tylko wspomnienia jakiś silnych emocji.
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

Szepty

przez User357 05 lip 2014, 23:42
Ahma napisał(a):sami jestescie chorzy
ciekawe jak leki ktore przyjmuje maja wplynac na innych ludzi zeby przestali szeptac, bardzo ciekawe

dokładnie

-- 05 lip 2014, 22:43 --

Ahma napisał(a):Czy macie wrazenie ze ludzie szepcza cos o Was wszedzie?

Bo o mnie szepcza , z reguly cos obrazliwego

dawniej tak miałem intensywnie, teraz całe szczęście zelżało

-- 05 lip 2014, 22:54 --

Anna Maria napisał(a):Ahma, sama zakładasz wątki z urojemniami a potem zaprzeczasz.

-- 03 lis 2013, 13:40 --

anna.anakaia, rozmawiam telepatycznie z pewną dziewczyną, ona zmarła miała wypadek i rozmawia czasem ze mną jako dusza, że jest w czyśćcu

To są ewidentne urojenia

o coś podobnego pytałem w innym wątku, odnośnie zagadnien paranormalnych, dziś
czy jeżeli się uda nawiązać kontakt ze zmarłym - nie ważne czy telepatycznie, czy za pomocą specjalnego rytuału magicznego- czy to jest już choroba

-- 05 lip 2014, 23:21 --

Anna Maria napisał(a):Ahma, :hide: moja lekarka z całym szacunkiem by mnie za drzwi wywaliła, za takie dyktowanie. Owszem mozna coś zasugerować, ale nie dyktować co ma lekarz zapisać i w jakiej dawce.

ja zawsze mam przygotowaną listę nowych leków które ma mi zapisać i o tym mówię, ale ona nigdy się na to nie zgadza, ale to już inna sprawa hahaha :D

-- 05 lip 2014, 23:42 --

PJT napisał(a):takie substancje noszą nazwę psychozomimetyki

oo to jest bardzo ciekawe, dzięki za wzmiankę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szepty

przez lonsdale 24 lip 2014, 15:53
ej jak byłem na obserwacji w szpitalu to widziałem na palarni schizofrenika paranoidalnego "podczas głosów", wtykał palec do ucha (wydaje mi sie że nie chciał słyszeć tych głosów) i krzyczał do siebie "wywąchaj gówna z kibla, wyjadaj gówna z kibla" na początku poczułem się tak nieswojo że szok myśle że to dopiero musi być jebnięty wariat, ale w sumie żal mi tego człowieka że takie "mądrości" mu mówią te głosy...
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

Sortuj wg