złe samopoczucie

Hasiok.

złe samopoczucie

przez Piotr_1978 20 lis 2006, 19:56
Boże jak ja sie żle czuje po Clonazepamum . Mdli mnie , kręci mi się w głowie, czuje dzwonienie w uszach. Czy to jest normalne na początku brania tego leku. Masakra.
Offline
Posty
44
Dołączył(a)
30 cze 2006, 16:13

przez weronika 21 lis 2006, 20:57
Calkie możliwe, przeczytaj na ulotce, jaki są skutki uboczne, pierwszy tydzień jest zawsze ciężki, ja jak zaczynałam brać effectin miałam lęki tak potworne i tak mnie piekły wszystkie nerwy,że w nocy biegałam godzine po pokoju wokół stołu, bo nie mogłam już wytrzymać :smile:
Offline
Posty
254
Dołączył(a)
11 kwi 2006, 16:43

przez shadow_no 22 lis 2006, 01:03
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Offline
Założyciel / Administrator
Posty
4758
Dołączył(a)
13 lip 2005, 01:45
Lokalizacja
Częstochowa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do