Problem z chłopakiem

Hasiok.

Problem z chłopakiem

przez zmęczona_wszystkim 25 paź 2013, 21:34
Kestrel, nie wiem o co mu chodzi, ale chyba mu się nawet osoby pomyliły. Wmawia mi jakieś dziwne rzeczy, których nawet nie powiedziałam. Dziwny człowiek

Problem z chłopakiem

przez Candy14 25 paź 2013, 21:46
Dlaczego od razu skreslacie chlopaka? Nikomu nie zdarzylo sie nigdy zrobic cos glupiego z czego nie jest dumny? Mnie nawet kilka razy w zyciu. Bardziej bym sie martwila dziewczyna ktora nie potrafi sama myslec . W kazdej klotni sie bedziesz radzic na jakims forum? Przeprosil, obiecal ze sie nie powtorzy wiec daj druga szanse . Zlamie przyrzeczenie to wykop
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z chłopakiem

przez Variable 25 paź 2013, 21:59
Candy14, jak ona napisała, że jest chorobliwie zazdrosny to mi się czerwona lampka włączyła :P
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z chłopakiem

przez Candy14 25 paź 2013, 22:32
virgo21, aaa to mi jakos umknelo. Czym objawia sie ta jego chorobliwa zazdrosc? Pomijam awanture z kolesiami po pijaku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Problem z chłopakiem

przez Variable 25 paź 2013, 22:49
Candy14, hmm tego nie napisała, tylko tyle, ze jest chorobliwie zazdrosny :P
Variable

Problem z chłopakiem

przez madelajn 26 paź 2013, 13:46
Candy14 napisał(a):virgo21, aaa to mi jakos umknelo. Czym objawia sie ta jego chorobliwa zazdrosc? Pomijam awanture z kolesiami po pijaku

Nie moglam bez niego wychodzic na imprezy, jak pisalam z jakims kolegą to się wsciekał i pisał specjalnie do dziewczyn,zeby mi zrobic na zlosc. Po tej akcji opisanej w 1 poscie, postawilam sprawde jasno, albo da mi wiecej luzu albo koniec. On sie zgodzil, ale powiedzial,ze beze mnie nie bedzie na imprezy wychodzil, bo to jest nie fer w stosunku do mnie. Juz sama nie wiem co mam o tym myslec. Wiem,ze zaluje tego co zrobil, nawet ma isc ze mna do uczelni przeprosic tych chlopakow. No ale jednak mimo wszytsko, nie jestem go pewna, boje sie ,ze kiedys znowu straci nad soba kontrole i cos odwali, to nie jest normalne.

-- 26 paź 2013, 13:48 --

a najlepsze jest to,ze z tymi imprezami poparl go moj psycholog. Wcale sie mu nie dziwi,ze jest o mnie zazdrosny itp itd

Problem z chłopakiem

przez ala1983 26 paź 2013, 13:48
madelajn, Zmień z łaski swojej forum. Tutaj ludzie mają o wiele poważniejsze problemy.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Problem z chłopakiem

przez Candy14 26 paź 2013, 13:50
Nie moglam bez niego wychodzic na imprezy,

dlaczego chcialas wychodzic bez niego? Nie mogl w tym czasie co Ty czy jak?

Problem z chłopakiem

przez madelajn 26 paź 2013, 13:50
byl za granica

-- 26 paź 2013, 13:52 --

doprowadzil mnie do takiego stanu,ze nawet jak pojde do jakiejs kolezanki, mam wyrzuty sumienia i chce jak najszybciej do domu wrocic.

Problem z chłopakiem

przez khaleesi 26 paź 2013, 14:11
ala1983 napisał(a):madelajn, Zmień z łaski swojej forum. Tutaj ludzie mają o wiele poważniejsze problemy.

:shock:
madelajn a co to za psycholog który trzyma czyjąś stronę? To nie robi profesjonalny psycholog. To nie sędzia.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Problem z chłopakiem

przez madelajn 26 paź 2013, 14:21
Powiedzial cos takiego,ze się nie dziwi mojemu chłopakowi, że ma prawo być zły i on by tak samo na jego miejscu postępował.

Problem z chłopakiem

przez khaleesi 26 paź 2013, 14:22
madelajn, zmień psychologa. :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Problem z chłopakiem

przez madelajn 26 paź 2013, 15:31
Ale prosze powiedzcie mi, czy zachowanie mojego chłopaka jest normalne. Boje się ,ze to dopiero poczatek i potem okaze się psychopatą, ktory bedzie mnie tlukł. Ale to juz efekt mojej nerwicy i moich wkretow.

Problem z chłopakiem

przez Candy14 26 paź 2013, 16:37
cos mi sie zdaje ze ktos ma za duzo wolnego czasu i chce zaistniec na forum. Tak wiec wypadam z tego watku

Sortuj wg