Jakie są szanse na to aby z tego się wyleczyć???

Hasiok.

Jakie są szanse na to aby z tego się wyleczyć???

przez samotny 20 lis 2006, 02:41
Jakie są szanse na to aby z tego się wyleczyć??? Bo ja powoli już tracę nadzieję, marnuję swoje młode życie, ciągle jestem zmęczony, i jeszcze dodatkowo męczony przez cholerne natręctwa które się mnożą szybciej niż króliki....czy naprawdę można żyć normalnie , nie bać się życia i realizować własne marzenia??? Bo ja powoli tracę nadzieję....że cokolwiek można z tym zrobić :cry:

przez gusia 20 lis 2006, 02:49
samotny,ja myslę że kazdy z Nas miewa chwile zwątpienia.Każdy pamieta przeciez doskonale jak było "przed"
Nie wolno Nam jednak tracic nadziei.
Poczytaj "kroki do wolności"-przekonasz się ilu ludziom udało sie pokonac nerwicę,depresję,itp.
To jest możliwe. :!: :P
Mnie jeszcze się nie udało osobiście ale nie tracę wiary.
Tobie też tego życzę.
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez weronika 20 lis 2006, 10:03
A byłeś u lekarza? leczysz się? Moje natręctwa sprawiły,że w ogóle przestałam wstawać z łóżka a teraz już w ogóle nie mam znimi problamu(lek anafranil)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotny 20 lis 2006, 12:01
W ten piątek mój lekarz podejmie jakie leki mi dać...
Ja przez moje natręctwa rzadko wychodzę z domu...
Kiedyś pisałem o koncentracji w czasie gdy się studiuje i ma NN ...mnie to nie przeszkadzało aż tak bardzo...ale pamiętam że kryje się za tym takie lenistwo....brak motywacji żeby się pouczyć...ja tak miałem przed maturą...a teraz gdy studiuję jest nawet w porządku, studiuję na zaocznych i w sumie zajęcia mam co 2 tygodnie....a narazie nie pracuję....mam zamiar się podleczyć z tego choróbstwa i gdzieś tak pod koniec stycznia pójść do pracy...czasami łapią mnie takie doły że totalnie tracę nadzieję we wszystko...nawet w swoje marzenia

przez lawyer 20 lis 2006, 12:07
samotny napisał(a):W ten piątek mój lekarz podejmie jakie leki mi dać...
Ja przez moje natręctwa rzadko wychodzę z domu...
Kiedyś pisałem o koncentracji w czasie gdy się studiuje i ma NN ...mnie to nie przeszkadzało aż tak bardzo...ale pamiętam że kryje się za tym takie lenistwo....brak motywacji żeby się pouczyć...ja tak miałem przed maturą...a teraz gdy studiuję jest nawet w porządku, studiuję na zaocznych i w sumie zajęcia mam co 2 tygodnie....a narazie nie pracuję....mam zamiar się podleczyć z tego choróbstwa i gdzieś tak pod koniec stycznia pójść do pracy...czasami łapią mnie takie doły że totalnie tracę nadzieję we wszystko...nawet w swoje marzenia

Kazdy z nas tak ma. Zanim zaczalem sie leczyc, to jak mnie jakies natrectwo dopadlo, to rzeczywiscie przestawalo mi sie chciec cokolwiek. :/

przez DarkAngel 21 lis 2006, 20:46
Powiem tak, wątek powtarzał sie wielokrotnie.....Zamykam!!!!
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg