Ulubiony zwierzak

Hasiok.

Ulubiony zwierzak domowy

pies
18
25%

kot
22
30%

świnka morska
5
7%

szczurek
7
10%

myszki
3
4%

królik
3
4%

rybki
1
1%

płazy
2
3%

gady
3
4%

wszystkie
6
8%

nie lubię zwierząt
3
4%

Liczba głosów : 73

Ulubiony zwierzak

przez Candy14 13 paź 2013, 13:07
Mysle ze inaczej zachowuja sie koty ktore urodzily sie w domu i od malucha tam wychowywaly. Moja byla dzika, podworkowa i miala juz ze 4 miersiace jak pojawila u mnie w piwnicy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ulubiony zwierzak

przez true 13 paź 2013, 13:22
Hans napisał(a):
Josie_86 napisał(a):Hans jesteś chyba cymbałem, mam dwie kotki. Koty rozumieją większość co do nich mówisz, a jeśli nie wykonują polecenia, albo 'nie słyszą' to znaczy, że nie chcą tego zrobić i koniec. Nie wiem dlaczego tu pies jest uważany za mądrzejszego? Bo robi to co chcesz? Brawo, nie dla mnie takie podejście

True
koty wcale nie sa falszywe , to jakis zabobon ;) w czym w ogole moga byc falszywe?zwierzeta nie znaja uczuc takich jak falsz czy zemsta to nie ludzie !! one czuja milosc , bol , tesknote albo zlosc . moje koty przychodza nawet do mnie jak jestem smutna , rozloza sie na kolanach albo mordka sie przytula do twarzy

Dokładnie :) Uwielbiam jak moje kotki śpią mi na kolanach, w nocy pod kołdrą, albo koło twarzy:)

Slow motion moja babcia miała pierdolnietego koguta, który wszystkich atakował i trzeba było odganiać go kijem :D

Wiem, że prawda w oczy kole, a kupy na dywanie śmierdzą, ale choćbyś nie wiem jakich epitetów użyła i i nie wiem jak bardzo starała się zaklinać rzeczywistość, to prawdy nie zmienisz.

nie kole, bo taka prawda :D nawet ankieta pokazuje prawde :D

-- 13 paź 2013, 13:25 --

Candy14 napisał(a):
czyli chyba zestresowany byl troszku ?

Moje psy bardziej :D ona miala pazury ..one nie ;)

od poczatku psikalam wszystko preparatami dla kotow

Ja tez bo zasikiwala regularnie legowiska psow... potem przeniosla sie na lozka i kanapy. Wydalam kupe forsy na remont i wymiane sprzetow kiedy juz sie uspokoila. Za to teraz jest przekochanym kotem :D

no sikala na legowiska bo tym pokazywala czego sie obawia i gdzie znajduje sie jej strach , niestety kocie siuski jest trudno wywabic , jak raz narobi to pozniej juz bedzie uwazala , ze to jest jej oznaczone miejsce i moze to robic dalej , wiec wyobrazam sobie te koszty :/

Ulubiony zwierzak

przez Hans 13 paź 2013, 13:27
Josie_86 napisał(a):Hans nie będę wdawać się w dalszą kłótnię, ale mało które zwierzę jest głupie, a koty na pewno nie. Do psów nic nie mam, jakbym zresztą nawet miała to nie mam potrzeby wypisywać tu jakie to one nie są takie albo siakie. I nie wiem o co chodzi z tymi kupami:P Tyle na temat. Peace

Ja takie wnioski wyciągnąłem po ponad 20 latach obserwacji, po stawaniu między ch***mi, którzy rzucali w kota kamieniami, a kotem, po naoglądaniu się kotów bez nóg, oczu itd., bo moja matka była kocią matką i koty nie mogły być głodne, a ja tak, po tym, jak kot chudy jak sznurówka zmarł i ojciec do mnie, a miałem wtedy 8 lat, darł się, że to moja wina, bo nie dałem mu rano jeść z lenistwa. Jak byłem mały to płakałem po śmierci naszych kotów. Ciężko mi o tym mówić, dla mnie koty są głupie, a jednocześnie mi ich bardzo żal.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ulubiony zwierzak

przez Josie_86 13 paź 2013, 14:34
Tym bardziej nie rozumiem, czemu jesteś taki przeciw kotom, skoro masz takie doświadczenia.. Ale mniejsza już o to
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Ulubiony zwierzak

przez Autodestrukcja 13 paź 2013, 14:49
psy przynajmniej mozna szkolic do tropienia, dogoterapii, przewodniczenia niewidomym itp. bo wiekszosc psow lubi pracowac.
Autodestrukcja

Ulubiony zwierzak

przez Little Red Fox 13 paź 2013, 14:56
ja odkąd pamiętam zawsze miałam w domu zwierzęta, w obecnej chwili mam psa, kota i dwie koszatniczki, ale marzę o własnym koniu za jakiś czas :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Ulubiony zwierzak

przez Paprotka87 15 paź 2013, 22:47
Tak więc dla odmiany powiem Wam, że najlepszymi zwierzakami są fretki :)

Ulubiony zwierzak

przez Lolek20L 16 paź 2013, 17:38
Większość zwierząt lubię, ale jednak pieski najbardziej.

Ulubiony zwierzak

przez Josie_86 16 paź 2013, 17:58
Dlaczego fretki?
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Ulubiony zwierzak

przez EmInQu 16 paź 2013, 18:45
hania33 napisał(a):slow motion, Tak , jak byłam mala pomyliłam byka od krowy..ojjj kiepsko by się skończyło :D

:mrgreen: :mrgreen: Dobrze, że nie próbowałaś wydoić :mrgreen: ;)

Ja czuję respekt do krów, bo jako mała dziewczynka chciałam nakarmić krowę jabłkiem. Podeszłam do niej trzymając owoc w dłoni, a ta frania zagarnęła swym szorstkim jęzorem wszystko ( jabłko, moją rękę i kolorową bransoletkę). Beczałam potem chyba przez godzinę. :mrgreen: Od tamtej pory wolę byki :mrgreen:
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Sortuj wg