Wykształcenie forumowiczów- ankieta

Hasiok.

Wykształcenie forumowiczów

podstawowe i niepełne podstawowe
1
2%

gimnazjalne
1
2%

zasadnicze zawodowe
0
Brak głosów

średnie ogólnokształcące
10
20%

średnie techniczne
7
14%

policealne
5
10%

wyższe- licencjat, inżynier
14
27%

wyższe- magister
12
24%

wyższe- doktorat i wyższe
1
2%

Liczba głosów : 51

przez Kiya 11 paź 2013, 00:45
Tomcio Nerwica, nie :P Ale zawsze możesz próbować kupić moją sympatię :twisted:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 00:45
Tomcio Nerwica,
jestem prezesem banku ... lubisz mnie ? :P

Uciekaj stąd burżuju!
To pewnie Ty wpadasz do mnie do sklepu, rzucasz czypięćdziesiąt z tekstem "tylko nie przetrać wszystkiego".
anna.anakaia

przez Kiya 11 paź 2013, 00:47
anna.anakaia, czypięćdziesiąt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 00:48
Kiya napisał(a):anna.anakaia, czypięćdziesiąt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Byłam fanką cd action :oops:
anna.anakaia

przez Kiya 11 paź 2013, 00:49
anna.anakaia, bardziej skojarzyło mi się z South Parkiem :P

przez Adam Smith 11 paź 2013, 00:52
Kiya, to może kredyt ... zaufania dla pana prezesa ? to pierwsza sytuacja , gdy sam proszę o jakiś kredyt :P
anna.anakaia, Tak to ja :mrgreen: i zawsze zastanawiam się po rzuceniu tego tekstu , czy bierze moje rady do serca :P
Adam Smith

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 00:57
Kiya napisał(a):anna.anakaia, bardziej skojarzyło mi się z South Parkiem :P

A widzisz :D
Ja automatycznie kojarzę "czypiędziesiąt" z działem Action Redaction (chyba tak to się nazywało) :D

Tomcio Nerwica,
anna.anakaia, Tak to ja :mrgreen: i zawsze zastanawiam się po rzuceniu tego tekstu , czy bierze moje rady do serca :P

Jasne, taka kasa starcza mi na 3 dni (po jednym żuberku z promocji na dzień :D).
anna.anakaia

przez Adam Smith 11 paź 2013, 00:58
anna.anakaia, To dobrze , w końcu grosz do grosza , a będzie ... :D
Adam Smith

przez carlosbueno 11 paź 2013, 09:02
Na razie mamy 48% z wyższym a pewnie parę osób jest na drodze do jego uzyskania i zostania wykształconym bezrobotnym lub wykształconym pracownikiem biedronki. ;) Moje żądania aby przywrócić masowe kształcenie zawodowe zamiast masowego ogólnego i studiów widać nie są bezpodstawne bo ludzi po zawodówce wciąż brak bo widać nie mają problemów psychicznych bądź są tak zawaleni robotą że nie mają czasu na takie bzdury.
Największy Forumowy Maruda

przez hania33 11 paź 2013, 09:22
carlosbueno, Poniewaz po zawodowce teraz latwiej dostac prace...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Sorrow 11 paź 2013, 17:49
carlosbueno napisał(a):Na razie mamy 48% z wyższym a pewnie parę osób jest na drodze do jego uzyskania i zostania wykształconym bezrobotnym lub wykształconym pracownikiem biedronki. ;) Moje żądania aby przywrócić masowe kształcenie zawodowe zamiast masowego ogólnego i studiów widać nie są bezpodstawne bo ludzi po zawodówce wciąż brak bo widać nie mają problemów psychicznych bądź są tak zawaleni robotą że nie mają czasu na takie bzdury.

Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

przez deader 11 paź 2013, 23:25
Sorrow napisał(a):Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

Jest coś takiego, nazywa się ASP :P

No ale mimo mojego zgryźliwego komentarza, to ba, pewnie że byłoby miło gdyby było coś takiego. Tak samo miło by było gdyby były jednostki wojskowe zbierające osoby o ilorazie inteligencji powyżej 80 z instruktorami nie w stylu "Full Metal Jacket". Bo choć wojo mnie szczęśliwie ominęło, to nie powiem, jakieś podstawy obrony na wypadek wojny to bym chętnie poznał. Tylko że po wielu zasłyszanych historiach o "fali" i podobnych "przyjemnościach" to myślało się tylko nad tym jak wykombinować zwolnienie/odroczenie służby wojskowej. Dziś może temat mniej aktualny bo z tego co kojarzę armia jest ochotnicza. Nadal jednak - znam dwóch wojaków, obaj prezentują kulturę osobistą godną cegły. Pustaka wręcz.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Autodestrukcja 11 paź 2013, 23:28
Na ASP to razcej nie latte jak chodzi o napoje ( domysły )
Autodestrukcja

przez carlosbueno 11 paź 2013, 23:37
deader napisał(a):
Sorrow napisał(a):Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

Jest coś takiego, nazywa się ASP :P

No ale mimo mojego zgryźliwego komentarza, to ba, pewnie że byłoby miło gdyby było coś takiego. Tak samo miło by było gdyby były jednostki wojskowe zbierające osoby o ilorazie inteligencji powyżej 80 z instruktorami nie w stylu "Full Metal Jacket". Bo choć wojo mnie szczęśliwie ominęło, to nie powiem, jakieś podstawy obrony na wypadek wojny to bym chętnie poznał. Tylko że po wielu zasłyszanych historiach o "fali" i podobnych "przyjemnościach" to myślało się tylko nad tym jak wykombinować zwolnienie/odroczenie służby wojskowej. Dziś może temat mniej aktualny bo z tego co kojarzę armia jest ochotnicza. Nadal jednak - znam dwóch wojaków, obaj prezentują kulturę osobistą godną cegły. Pustaka wręcz.

Teraz z tego co wiem to wojacy to jedni z najlepiej wykształconych osobników, większość porobiła studia zaoczne, często nawet kilka rodzai czy podyplomówki, no ale oni za to kasę dostają czy liczy się to przy awansach a nie dla potrzeb wiedzy. Oczywiście to były kierunki typu resocjalizacja, socjologia i pokrewne czyli takie który każdy głupek potrafi skończyć.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg