Orientacja seksualna-ANKIETA Może być anonimowo!

Hasiok.

Jakiej jesteś orientacji seksualnej?

heteroseksualizm – pociąg do osób przeciwnej płci.
47
70%

homoseksualizm – pociąg do osób tej samej płci.
3
4%

biseksualizm – pociąg do osób obu płci.
12
18%

Aseksualizm-trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób. Od niedawna uznawany w części środowisk naukowych za jedną z orientacji seksualnych lub za brak orientacji seksualnej
5
7%

Liczba głosów : 67

przez L.E. 03 paź 2013, 18:25
Ja się jakoś specjalnie nie wyróżnię jako babka, będąca bi.

Ja akurat znam sporo facetów bi albo takich, którzy są hetero, a mają fantazje o innych facetach.
Czyli albo ja mam dziwnych znajomych albo jestem osobą, przy której nie wstydzą się z takimi rzeczami otworzyć.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez mark123 03 paź 2013, 19:33
Desiderii napisał(a):Czy możliwe jest bycie np. homoseksualnym w fantazjach, a heteroseksualnym w realu? Czy można wmówić sobie orientację tak mocno, że samemu się w to uwierzy...?

Oglądałem jakiś czas temu filmik, w którym psycholog mówiła, że to, z kim ma się fantazje np. podczas masturbacji może nie mieć nic wspólnego z orientacją, a może oznaczać jedynie potrzebę bliższej relacji z tym kimś. Ale czy ta teoria jest słuszna, to tego nie wiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez anna.anakaia 03 paź 2013, 19:45
jetodik napisał(a):
Może mnie cmoknąć w polika: któreś z rodziców, partner albo mój eks, no ewentualnie dobry kolega jeśli dawno się nie widzieliśmy. A tak to fanga w nos

hahaha, dlatego nie całowałem się nigdy w polik z koleżankami bo lepiej być odrobinę oschłym dla 99 niż od jednej dostać fangę :D

Ano wiesz, czasem lepiej uważać :D Ale ja to bym Tobie fangi nie dała :mrgreen:
anna.anakaia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 03 paź 2013, 19:46
mark123, jak dla mnie to fantazje wcale nie odzwierciedlają tego, czego się rzeczywiście chce.
90% moich fantazji dotyczy rzeczy, których nie chciałabym zrobić ;)

przez carlosbueno 03 paź 2013, 21:46
25% forumowiczów bi lub homo, a niby w społeczeństwie od 4 do 10%( te 10% to szacunki homopropagandystów) ma takie skłonności ale z tego co mi się zdaje wiele osób bi jest tu tylko deklaratywnie.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 03 paź 2013, 21:58
L.E. napisał(a):mark123, jak dla mnie to fantazje wcale nie odzwierciedlają tego, czego się rzeczywiście chce.
90% moich fantazji dotyczy rzeczy, których nie chciałabym zrobić ;)

U mnie 100% fantazji dotyczy rzecz, których nie odważyłbym się zrobić w realu, a czy chciałbym, czy nie, to sam nie wiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Vian 04 paź 2013, 00:09
carlosbueno napisał(a):25% forumowiczów bi lub homo, a niby w społeczeństwie od 4 do 10%( te 10% to szacunki homopropagandystów) ma takie skłonności ale z tego co mi się zdaje wiele osób bi jest tu tylko deklaratywnie.

W temacie obok zwracałeś uwagę na całe stado dziewic i prawiczków, ergo spora część heteroseksualistów też jest jak na razie tylko deklaratywnie. :P
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez zmęczona_wszystkim 04 paź 2013, 04:44
ja z grupy "czyste homo" :mrgreen: I żadne eksperymenty z mężczyznami z czasów młodości "bi" ze mnie nie robią :D
A ta niby duża grupa bi w tej ankiecie, to chyba z 2 głównych powodów: 1) grupa nie jest reprezentatywna dla społeczeństwa :smile: , 2) być może czasami myli sią orientacja z aktywnością seksualną i większą otwartością w tej sferze.

przez L.E. 04 paź 2013, 08:52
myli sią orientacja z aktywnością seksualną i większą otwartością w tej sferze

Tego nie rozumiem...
Czyli jeśli pociągają mnie kobiety i... no powiedzmy, że na pociąganiu się nie kończy to znaczy, że mogę nie być bi tylko aktywna i otwarta?
Całkiem serio pytam ;)

przez Vian 04 paź 2013, 11:52
zmęczona_wszystkim napisał(a):2) być może czasami myli sią orientacja z aktywnością seksualną i większą otwartością w tej sferze.

To jak kogoś nie pociąga jego/jej własna płeć, to z automatu, jest seksualnie zamknięty i mało aktywny? :mrgreen:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez zmęczona_wszystkim 04 paź 2013, 12:49
Vian napisał(a):To jak kogoś nie pociąga jego/jej własna płeć, to z automatu, jest seksualnie zamknięty i mało aktywny? :mrgreen:

A czemu wszystko musiałoby być albo tylko czarne albo tylko białe? :D Zakładam, że jeśli kobieta lubi np. eksperymentować, to kontakty homoseksualne mogą być częścią jej eksperymentowania, chęci do przeżycia czegoś innego, co nie oznacza automatycznie, że jest bi. I nie zakładam, że ograniczanie się do swojej płci miałoby oznaczać zamknięcie. Czemu dziś większość ludzi postrzega wszystko tak zero-jedynkowo? :D

-- 04 paź 2013, 12:53 --

L.E. napisał(a):
myli sią orientacja z aktywnością seksualną i większą otwartością w tej sferze

Tego nie rozumiem...
Czyli jeśli pociągają mnie kobiety i... no powiedzmy, że na pociąganiu się nie kończy to znaczy, że mogę nie być bi tylko aktywna i otwarta?
Całkiem serio pytam ;)

Nabijaj się :D Jeśli jesteś bi, to sama wiesz doskonale, co mam na myśli. Zresztą kwestia orientacji to bardzo płynna rzecz i chyba tylko dana osoba może naprawdę stwierdzić, kim jest. chociaż patrząc się na dziewczyny w wieku 15-25lat, to obecnie jest jakiś wysyp biseksów lub lesbijek, tak dla mody.

przez Vian 04 paź 2013, 13:21
zmęczona_wszystkim, no bo to jest dla mnie mega proste - pociąga Cię tylko własna płeć - jesteś homo, pociąga Cię tylko przeciwna - jesteś hetero, pociągają Cię obie (w tym jedna z reguły bardziej) jesteś bi. Eot. Po co komplikować! :D

Ja jestem ogólnie raczej otwartą na seksualne eksperymenty osobą, ale jeśli nie pociągają mnie np. zwierzęta, to nie sprawdzę, jak to jest z psem albo koniem, a jeśli pociągają, to nawet jeśli jak nie trzymam w sypialni KONIA, to i tak jestem zoofilem, tak? :) Proste.
Lisbeth Salander

przez zmęczona_wszystkim 04 paź 2013, 13:31
Tak, wszystko się może wydawać takie proste, ale co z tymi, którzy swoją orientację "odkryli" po latach? Wcześniej jej nie odczuwali czy ukrywali, wypierali? Albo te osoby, które uważały się za bi, a potem jakoś stwierdziły, ze jednak nie i płeć przeciwna ich nie pociąga. A już zupełnie czymś innym jest "pociąganie", dla jednych oznacza to możliwość osiągnięcia z kimś seksualnej satysfakcji, uznanie tej osoby za atrakcyjną, dla innej osoby coś jeszcze innego. Teraz chyba wszystko jest płynne :D
Z punktu widzenia innych zostałabym pewnie uznana za bi, ja uznaję się za les, a ktoś inny jeszcze powie, ze hetero z nieśmiałością do męzczyzn :D Opinie i definicje moga być różne

przez Vian 04 paź 2013, 14:00
zmęczona_wszystkim napisał(a):Tak, wszystko się może wydawać takie proste, ale co z tymi, którzy swoją orientację "odkryli" po latach?

No nic, co ma być? Ja poniekąd odkryłam swoją orientację dość późno, bo w wieku dwudziestu kilku lat, wcześniej wydawało mi się, że jestem "otwartą na eksperymenty hetero" :P Nieprawda, byłam bi, tylko nie spotkałam właściwej kobiety. :)

PS.
Natomiast nigdy nie spotkałam nikogo, kogo by pociągała jakaś płeć X lat czy dziesięcioleci i nagle tak puff!, bez powodu ani żadnej traumy, przestała... Są takie osoby w ogóle? Serio pytam.
Lisbeth Salander

Sortuj wg