Orientacja seksualna-ANKIETA Może być anonimowo!

Hasiok.

Jakiej jesteś orientacji seksualnej?

heteroseksualizm – pociąg do osób przeciwnej płci.
47
70%

homoseksualizm – pociąg do osób tej samej płci.
3
4%

biseksualizm – pociąg do osób obu płci.
12
18%

Aseksualizm-trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób. Od niedawna uznawany w części środowisk naukowych za jedną z orientacji seksualnych lub za brak orientacji seksualnej
5
7%

Liczba głosów : 67

przez jetodik 02 paź 2013, 22:47
anna.anakaia, to myślę jest taki archaizm, w zamierzchłych czasach, podanie sobie ręki, było gestem pokoju, że nie trzyma się w dłoni broni.
no a kobiety nie walczyły, chyba, że złym słowem, więc pocałunek w polik pokazywał, że pokojowo nastawione są ich usta.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Vian 02 paź 2013, 22:49
Akurat pocałunek się wziął stąd, że przed wynalezieniem Gerberków matki tak podawały już przeżute jedzenie swoim dzieciom. ;-) Wszędzie na świecie, dlatego wszędzie jest to coś intymnego i czułego.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez poem 02 paź 2013, 22:55
Jak tak pomyśleć to dawno nie całowałam nikogo w usta czy choćby policzek :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 02 paź 2013, 22:57
a jak traktować całowanie się w polik na przywitanie kolegi z koleżanką?
przecież z kolegą by się tak nie przywitał, więc powinno się koleżankom uścisnąć dloń tylko?
z drugiej strony mówi się, nie wyciągaj graby do baby.
czyli jak się wchodzi do grupy 10facetow i 1kobieta, to w dobrym zwyczaju jest uścisnąć dłoń, a kobiecie nie?
dziwne to wszystko, strasznie pomieszane.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez poem 02 paź 2013, 23:01
jetodik napisał(a):a jak traktować całowanie się w polik na przywitanie kolegi z koleżanką?
przecież z kolegą by się tak nie przywitał, więc powinno się koleżankom uścisnąć dloń tylko?
z drugiej strony mówi się, nie wyciągaj graby do baby.
czyli jak się wchodzi do grupy 10facetow i 1kobieta, to w dobrym zwyczaju jest uścisnąć dłoń, a kobiecie nie?
dziwne to wszystko, strasznie pomieszane.

z kolei często ostatnio znajomi (faceci) witali się ze mną podaniem dłoni, co było dla mnie co najmniej dziwne :bezradny:

przez anna.anakaia 02 paź 2013, 23:02
jetodik,
no a kobiety nie walczyły, chyba, że złym słowem, więc pocałunek w polik pokazywał, że pokojowo nastawione są ich usta.

Hehe jak złym słowem, to te usta niezbyt pokojowe :D
W każdym, razie po prostu nie lubię jak np. spotyka znajoma z podstawówki i leci mnie ściskać i cmokać. Denerwuje mnie to :D Może mnie cmoknąć w polika: któreś z rodziców, partner albo mój eks, no ewentualnie dobry kolega jeśli dawno się nie widzieliśmy. A tak to fanga w nos :D
anna.anakaia

przez jetodik 02 paź 2013, 23:03
poem, :shock: czemu dziwne, ja też tak robię nieraz. a jak powinno być w końcu?

-- 02 paź 2013, 23:05 --

anna.anakaia, no to byłby symbol, że w stosunku do nich są pokojowe ;) ale nie wiem czy tak jest.

przez poem 02 paź 2013, 23:06
jetodik napisał(a):poem, :shock: czemu dziwne, ja też tak robię nieraz. a jak powinno być w końcu?

Jakieś takie (dla mnie) oficjalne i z dystansem. Już wolę wyściskać osobę, którą spotykam drugi raz w życiu.

przez Adam Smith 02 paź 2013, 23:06

Facetom podaje rękę , a kobietę klepię po tyłku , żeby pokazać jej , że o niej nie zapomniałem i uważam ją za atrakcyjną .
Adam Smith

przez jetodik 02 paź 2013, 23:07
Może mnie cmoknąć w polika: któreś z rodziców, partner albo mój eks, no ewentualnie dobry kolega jeśli dawno się nie widzieliśmy. A tak to fanga w nos

hahaha, dlatego nie całowałem się nigdy w polik z koleżankami bo lepiej być odrobinę oschłym dla 99 niż od jednej dostać fangę:D

-- 02 paź 2013, 23:09 --

poem, no ale oni tego nie wiedzą może, że tak lubisz.

przez poem 02 paź 2013, 23:17
jetodik napisał(a):poem, no ale oni tego nie wiedzą może, że tak lubisz.

Możliwe. Kwestia przyzwyczajenia może...

przez mark123 03 paź 2013, 16:58
Dla mnie pocałunek to coś, co nie powinno mieć miejsca, bez względu na to, kto kogo.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez silence_sadness 03 paź 2013, 17:52
Ja tam czy to chłopak<kolega> czy dziewczyna <koleżanka>, zawsze podaję dłoń..

Jedynie z jedną przyjaciółką od lat witamy się i żegnamy buziakiem w policzek.
Ten jeden wyjątek nie uległ zmianom. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Desiderii 03 paź 2013, 18:20
mark123 napisał(a):Natomiast jeśli by patrzeć pod kątem tego, z kim mam fantazje podczas masturbacji, to jestem chyba bi.

Ciekawe to, co piszesz. Czy możliwe jest bycie np. homoseksualnym w fantazjach, a heteroseksualnym w realu? Czy można wmówić sobie orientację tak mocno, że samemu się w to uwierzy...?

Sortuj wg