do MODERATORóW

Hasiok.

do MODERATORóW

przez monietta 15 lis 2006, 00:23
czegoś tu kochani nie rozumiem?!
kiedy wspominam o LEKACH na innych wątkach to jest afera,że istnieją od tego odpowiednie subfora...jednak kiedy napisałam watek na wyznaczonym do tego subforum o został zamkniety ponieważ jak stwierdził moderator Shadow watek powtarza sie wiele razy...czy to jakis problem,że szukam pomocy na tematleku który biore?!jesli przeszkadza Wam,że tu pisze to napiszcie mi to a nie tepcie na kazdym kroku...pozdrawiam...

przez wojtek_112 16 lis 2006, 00:57
Tego wątku nie pamiętam, więc nie mają prawa zamknąć :D

przez anonim 16 lis 2006, 01:05
Monietta
Nikomu nie przeszkadza to że szukasz pomocy. Wręcz przeciwnie to forum własnie do tego służy. Jednak zanim założysz jakiś temat warto zajrzeć do wyszukiwarki. Być może ktoś już poruszył wątek dotyczący twojego problemu i tam znajdziesz odpowiedzi.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 16 lis 2006, 02:06
monietko kochana ,spokojnie,bez nerwów...zobacz u góry,opcja "szukaj",wpisz to co Cię interesuje i znajdziesz napewno.
Niczym się nie denerwuj,mnie też niejeden temat kasowano ;)
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez atrucha 18 lis 2006, 11:29
Przede wszystkim nie traktuj tego tak osobiście. Skoro temat został usuniety tzn.,że faktycznie powtarzał się.. Takie są zasady na forum i akceptujesz je rejestrując się tu. Gdyby każdy chciał powtarzać wątki,mielibyśmy tu ogromny bałagan i nikt niczego nie doszukałby się. Wykorzystaj opcję "szukaj" i ewentualnie dodaj swoje spostrzeżenia do istniejącego już tematu. Pozdrawiam serdecznie.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 19 lis 2006, 17:46
Cel, a właściwie brak celu powtarzających się wątków jest taki, że dużo przejrzyściej jest wtedy, gdy w jednym temacie zebrane są wszystkie wiadomości nt. interesującego Cię tematu. Dublowane tematy zawsze były blokowane, i tak już zostanie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez atrucha 14 gru 2006, 14:17
Malcolm! Zasady są jasne i znasz je. Miałeś swoje pięć minut by wykazać się. Nie wykorzystałeś tego..Powiedziałabym nawet,ze niechętnie brałeś udział w wypowiadaniu się na organizacyjne tematy w subforum dla moderatorów i administratorów. Rozumiem,że czujesz się pokrzywdzony "dymisją"..ale stawianie teraz zarzutów jest idiotycznym posunięciem.

Zupełnie nie zgadzam się z Tobą w sprawie domniemanego "burdelu" na forum. Dawno nie było tak przejrzyście. Problem z nowymi użytkownikami polega na tym,że nie wykazują zainteresowania istniejącymi treściami. Nawet wiadomości wysyłane im na pw nie zawsze są czytane i niektóre do tej pory zalegają w skrzynkach. Uważam,że odrobina wysiłku to żadna cena za uzyskanie ważnych informacji. Szczególnie jeśli chodzi o zdrowie..

Pozdrawiam.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez snaefridur 14 gru 2006, 14:30
Kosz służy do przenoszenia tam tematów,które nie nadają się ani do zablokowania,ani do skasowania.

Myślę,że to już nie wymaga komentarza.Nie wszystkie zamknięte tematy przenosi się do kosza.

Też uważam,że nareszcie jest porządek,jakiego nie było tu od miesięcy.
To przykre,że zamykane są tematy nowych osób,ale powtórzony wątek założony przez nowego forumowicza,może się rozrosnąć tak jak każdy inny.Takie są zasady i ich przestrzeganie jest konieczne po to,by forum było funkcjonalne.

A co do Twojego tematu,to jesteś tu już trochę i wiesz doskonale,że był okres,kiedy ówczesny moderator odmówił współpracy i z tego okresu ten temat właśnie pochodzi.Odświeżyłeś go,więc zamknęłam coby nie robić syfu większego niż to konieczne.

P.S.Bardzo lubię nabijać sobie nowe posty,moim największym marzeniem jej pobicie rekordu Guinessa w tej materii,oczywiście nigdy nie miałam depresji,a jestem tu ,bo jesteście trendy.Howgh.
snaefridur

przez atrucha 14 gru 2006, 14:39
Odnośnie funkcji łączenia tematów...

W subforum dla moderatorów poruszaliśmy ten temat. O ile dobrze pamiętam - z Twojej strony nie było żadnej reakcji.. Dlaczego dopiero teraz stało się to dla Ciebie tak istotne..? Osobiście jasno wyraziłam swoje zdanie o łączeniu tematów. Uważałam,że to świetne rozwiązanie (aczkolwiek moderatorzy będą mieć wtedy więcej pracy).

Co do nabijania ilości postów - pobędziesz tu dłużej i sam dojdziesz do tego,ze z czasem nie ma to żadnego znaczenia..
Przyjaciel forum

przez atrucha 14 gru 2006, 14:49
Malcolm.. w sumie to rozśmieszyłeś mnie teraz.. Przepraszam Cię bardzo,ale nie będę odpowiadać na te zarzuty. Powiem tylko,ze do "banów" nie mam uprawnień..a manię prześladowczą też można leczyć.
Bardzo Cię proszę byś szanował swój i mój czas i więcej nie pisał do mnie na privie w tej sprawie.

Dla mnie temat jest zakończony.
Pozdrawiam serdecznie.
Przyjaciel forum

przez meskalina 14 gru 2006, 15:08
Pewnie was troche zaskocze, ale uwazam ze Malcolm ma odrobine racji.
Zamykanie zaraz watkow osob nowych i trafiajacych tutaj zapewne w momencie naprawde zlego samopoczucia moze byc odbierane przez nie jako krzywdzace. Moze rozwiazaniem byloby przeklejanie tresci do watkow istniejacych o podobnym temacie z wyraznym zaznaczeniem tego co zostalo przeklejone i kiedy, wowczas skorzystaja na tym wszyscy.
Pozamykane watki nie wygladaja najlepiej, troche strasza.

Pozdrawiam wszystkich. :D
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez shadow_no 14 gru 2006, 15:10
atrucha, napisałaś dokładnie to co chciałem przekazać.

Malcolm - więcej luzu...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg