Życie to KARA.

Hasiok.

Życie to KARA.

przez zima 26 wrz 2013, 22:15
wykończony, tzn jak mnie zrozumie?
Autodestrukcja, ja to w depresji zylam wspomnieniami, bylam zatopiona we wlasnym umysle, a raczej w jego odchodach i teraźniejszość była za szybą..
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Życie to KARA.

przez HansKlosz 26 wrz 2013, 22:15
pan26xyz :yeah: też tak mam :D u mnie bierze się to z bezsilności i poczucia niesprawiedliwości.
HansKlosz

Życie to KARA.

przez Ferdynand k 26 wrz 2013, 22:18
zima, bo leki nie zmieniają osobowości
a z twojego opisu można by to sugerować :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie to KARA.

przez Autodestrukcja 26 wrz 2013, 22:20
wykończony napisał(a):zima, bo leki nie zmieniają osobowości
a z twojego opisu można by to sugerować :mrgreen:

zrozumialam ze zmieniaja poczucie siebie, swojej jaxni czy cos tam.
puszczasz coś , zmieniasz sie. przestawiasz w inne miejsce. pytanie co nazywasz osobowością
Autodestrukcja

Życie to KARA.

przez pan26xyz 26 wrz 2013, 22:21
Jestem pierdolonym kretynem, mam siebie dosyć. Zaraz się zabije bo już mi puszcza wszystko, mam dosyć, /cenzura/ już wszystko, mam w dupie długi i wszystkich. /cenzura/ chce śmierci,
pan26xyz

Życie to KARA.

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 22:21
wykończony, widzialem jakies badania, jakoby dlugotrwale uzywanie dobrze dopasowanych lekow potrafilo trwale, pozytywnie wplynac na osobowosc. ale nie wiem, ile bylo w tym sposoringu koncernow, a ile rzeczowych badan.
zima, pewnie chodzi mu o Twoja ekscentryczna proze ;) a Ciebie wykonczony tez latwo sie nie cZyta, bo piszesz zdawkowo, lakonicznie, niczym wykonczony :mrgreen:
Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, 22:23 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

Życie to KARA.

przez Ferdynand k 26 wrz 2013, 22:22
Autodestrukcja, pewność siebie tak

jaźni nie
to nie ćpanie a leki :nono:
Naczelny Użyszkodnik

Życie to KARA.

przez pan26xyz 26 wrz 2013, 22:24
dobra postanowiłem, /cenzura/ debil kończy to życie i tak /cenzura/ chce żebyście wiedzieli o tym wszyscy idę się /cenzura/, koniec waszych męczarni, narazie
Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, 22:56 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin forum zabrania używania wulgaryzmów, a także grożenia samobójstwem.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Nameless 26 wrz 2013, 22:27
A jak zamierzasz to zrobić? Grozić to każdy potrafi.
Trust me, I'm an engineer.

Życie to KARA.

przez bedzielepiej 26 wrz 2013, 22:27
NATYCHMIAST PRZESTAŃ!!! Nie wolno ci tak o sobie mówić! To ta gorsza część siebie się rozbestwiła, a ty jej na to pozwalasz! ktoś ci wmówił, że jesteś taki, a się tym katujesz.
Nie zabijaj się, bo to tak jak byś chciał żebym ja się zabiła... wszyscy jesteśmy JA i się męczymy...

Życie to KARA.

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 22:28
pan26xyz, odloz to do jutra. zrobisz, co uwazasz za stosowne, ale przespij sie z tym.
NieznanySprawca

Życie to KARA.

przez Autodestrukcja 26 wrz 2013, 22:31
pan26xyz, nie siedź w domu.. idź po tlen, serio... nie duś sie i nie rob nic tak pochopnie
Autodestrukcja

Życie to KARA.

przez niosaca_radosc 26 wrz 2013, 23:05
pan26xyz, to nie jest forum samobójców, ale ludzi, którzy chcą wyjść z tego bagna, dlatego nie tolerujemy tutaj postów takich jak Twoje.
Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Życie to KARA.

przez pan26xyz 27 wrz 2013, 18:29
To wszystko i tak jest bez sensu. Kto o mnie wie. Kto o mnie pamięta??
pan26xyz

Sortuj wg