Życie to KARA.

Hasiok.

Życie to KARA.

przez nieboszczyk 22 wrz 2013, 10:59
oglądaliście może film "mucha2"? odnosi się do tytułu wątku i ma coś wspólnego z działem okazów
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Życie to KARA.

przez zima 22 wrz 2013, 11:06
jedyna, to tak jak ja- tez wszystko zawdzięczam sobie, a daleko zaszłam pomimo mało sprzyjających warunków. a nie mogłabys dogadać się z Mamą żebyscie razem zamieszkały? pewnie i jej byłoby raźniej...

-- 22 wrz 2013, 10:07 --

nieboszczyk, niee, a dobry ten film? to horror chyba, czyż nie?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Życie to KARA.

przez jedyna 22 wrz 2013, 11:15
zima
bo my jestesmy fajne babki-ktore doszly do tego co maja wlasnymi silami
przykre to jak szuflatkuje sie kobiety-ze leca jedynie na kase to smutne-ale niektore maja w sobie duzo sily i godnosc i szacunek do samej siebie
jak bym miala siedziec z facetek ktory mnie obraza i wypomina mi ze on ma kase ze to co jest to jego to sory...wiec postanowilam inaczej i wszytsko co mam jest moje
choc zaplacilam za to zdrowiem-nerwica itp czeste zalamania i brak kontroli nad emocjami

jest ciezko ale w zyciu trzeba sobie pomagac-dlatego szuka sie tej drugiej osoby zeby problemy codzienne byly dzielone na te dwie osoby

a kasa to kasa nigdy jej nie chcialam jedynie co chce to zyc skromnie ale w milosci a kasa jest na ostatnim miejscu

dzielilam pokoj z synkiem a zalezalo mi zeby mial biurko swoj pokoj a u mamy bylo to nie mozliwe bo w pokoju ledwo co dwa lozka sie miescily;-)

a teraz mam 3 pokoje i wkoncu wolnosc i swobode;-)
zeby tylko ten kredyt byl mniejszy;)ale to tylko gdybanie;-)
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie to KARA.

przez zima 22 wrz 2013, 11:21
jedyna, ale niektóre kobity naprawde leca tylko na kasę. i jak facet spotka kilka takich to dochodzi do wniosku ,ze kazda taka jest, tylko po prostu musi zaistnieć sprzyjajaca sytuacja,zeby sie okazało ze to materialistka.
ale np. Mama mogłaby u Cb zamieszkać, a tamto mieszkanie wynająć...??
benzo one day dancer
live yourself.

Życie to KARA.

przez nieboszczyk 22 wrz 2013, 11:26
zima napisał(a):

tak to horror sf.
http://www.kinomaniak.tv/film/Mucha-2/36359
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Życie to KARA.

przez jedyna 22 wrz 2013, 11:27
wiem ze sporo jest takich kobiet
to tak jak z facetami kazdy zdradza?ale wiem jak to jest jak sie straci zaufanie i wiare w dobroc ludzi

wynajelabym jakbym mialam tragiczna sytuacje
od padziernika bede miec stala pacjentke do opieki i rehabilitacji wiec kolejna pensja bedzie wiec odbije sie
musze tez autko kupic i wiem ze tak bedzie zrobie wszytsko zeby odlozyc i bede mogla miec wiecej pacjentow po pracy bo bede mobilna;-)

ale czuje takie rozczarowanie z strony faceta ze podlamalam sie i wiem ze musze miec czas zeby sie pozbierac
a chce mieszkac w moim mieszkaniu chce o niego dbac i zrobic wszystko zeby bylo na oplaty i na zycie
samej jest ciezko juz 30 lat mam wszystko na glowie ale co mam zrobic,,,jest dziecko i nie moge sie poddac choc czasami jest bardzo zle

a czasu sie nie cofnie,,,,
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Życie to KARA.

przez zima 22 wrz 2013, 11:33
jedyna, mówisz tak jakby 30 lat to był starczy wiek i jakbyś wszystko co dobre juz przezyła.mówisz jak ja, gdy byłam chora...chyba ta suma doświadczeń doprowadziła do tego,że czujesz się staro. to fajnie ze masz dziecko, niektóre mogłyby Ci pozazdroscić. A co z ojcem dziecka?
benzo one day dancer
live yourself.

Życie to KARA.

przez jedyna 22 wrz 2013, 11:40
moim plusem jest to ze wygladam na 23lata
jestem filigranowa i bardzo zadbana kazdy nie wierzy jak mowie ze mam 30 lat i troche mnie to wkurza

ale czuje sie staro wewnetrznie
a z ojcem dziecka nie mam kontaktu ani z jego rodzicami to byl ich wybor
sam w sadzie na sparwie o alimenty stwierdzil ze nie czuje z dzieckiem wiezi emocjonalnej

jak kiedys bedzie chcial miec z synem kontak to oki nie bede wredna i zabraniala mu ale musi zrozumiec ze zrobil zle nie dla mnie ale dla dziecka
dlatego nie moge zaakceptowac ludzi ktorzy zlamia dane slowo i nie sa obowiazkowi ze poddaja sie tak latwo i z czasem to zrobilo sie moja obsesja
dla mnie to rzecz swieta byc obowiazkowa i zawsze dawac rade zawsze

Życie to KARA.

przez Rebelia 22 wrz 2013, 11:47
nieboszczyk napisał(a):
zima napisał(a):

tak to horror sf.
http://www.kinomaniak.tv/film/Mucha-2/36359

O losie, oglądałam to w czasach dzieciaka. Z tego, co pamiętam zapisał mi się w pamięci jako "straszny" :P

ale czuje sie staro wewnetrznie

Założę się, że to samo może powiedzieć wiele innych kobiet w Twoim wieku. Szczęśliwie masz szansę jeszcze rozkwitnąć na nowo, czego Tobie życzę.

a z ojcem dziecka nie mam kontaktu ani z jego rodzicami to byl ich wybor
sam w sadzie na sparwie o alimenty stwierdzil ze nie czuje z dzieckiem wiezi emocjonalnej

Takich spraw znam sporo z perspektywy moich znajomych. Nie mniej jednak w walce alimentacyjnej dziewczyny nie dawały za wygraną.

dla mnie to rzecz swieta byc obowiazkowa i zawsze dawac rade zawsze

To zabrzmiało trochę, jakbyś stawiała sobie niesamowicie wysokie poprzeczki. Jak sobie z tym radzisz?

Życie to KARA.

przez pan26xyz 22 wrz 2013, 11:49
Wiesz zrobię teraz tak jak zawsze ludzie mnie traktują.

I dobrze Ci tak, zasłużyłaś na takie życie, bo zawsze takiego chciałaś. A ok kasie wciąż wspominasz więc pewnie jesteś materialistką i egoistką. Bo o niczym więcej nie piszesz tylko "kasa, synek i ja".

zima
Ja takich kobiet spotkałem wiele i dla mnie każda jest taka sama. A też zauważyłem że te piękne nic więcej nie mają po za urodą. Dlatego ja już nie szukam partnerki.

-- 22 wrz 2013, 11:55 --

jedyna napisał(a):moim plusem jest to ze wygladam na 23lata...

I znów przechwałki "jaka to ja jestem superowa". TO JEST BEZNADZIEJNE.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kokojoko 22 wrz 2013, 12:22
pan26xyz to, że nienawidzisz kobiet (co podkreślasz w wielu postach na tym forum...) nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum, sugerowania komuś prostytucji czy pisania, że ktoś zasługuje na to, że cierpi. Opamiętaj się trochę...
Nie wiem jak bardzo nieszczęśliwym trzeba być, żeby wylewać swoje frustracje na obce osoby i oceniać ich życie g... za przeproszeniem wiedząc.
Kokojoko

Życie to KARA.

przez pan26xyz 22 wrz 2013, 12:54
Kokojoko napisał(a):...nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum...

Obrońco kobiet, nie obraziłem żadnego z użytkowników. Nie ty jesteś od oceniania. A to że ich bronisz to nie licz że będziesz wielki w oczach i dadzą ci dupska.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez nieboszczyk 22 wrz 2013, 12:58
życie jest karą tylko wtedy kiedy jesteś niezdolny do życia.w tym filmie jest wzmianka o jakości życia dawcy ludzkich genów na samym końcu filmu.to że ktoś jest niezdolny do życia wcale nie znaczy że umrze i nie będzie się męczyć.umrze tylko dla społeczeństwa(cywilnie) a w ukryciu będzie jadł z patyka X lat
Ostatnio edytowano 22 wrz 2013, 13:05 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Życie to KARA.

przez Kokojoko 22 wrz 2013, 13:03
pan26xyz napisał(a):
Kokojoko napisał(a):...nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum...

Obrońco kobiet, nie obraziłem żadnego z użytkowników. Nie ty jesteś od oceniania. A to że ich bronisz to nie licz że będziesz wielki w oczach i dadzą ci dupska.

Przeczytaj swoje posty i jeszcze raz przeanalizuj czy, aby przypadkiem kogoś nie obraziłeś... Pomijam już te prostackie, naładowane agresją wypowiedzi...

P.S. Jestem kobietą i nie liczę na jak to ty piszesz "danie mi dupska" przez kogokolwiek z korzystających z tego forum :D
Kokojoko

Sortuj wg