Życie to KARA.

Hasiok.

Życie to KARA.

przez Kalebx3 27 wrz 2013, 20:52
mam w dupie długi

tylko one Ciebie nie mają.I tu wyczuwam najbardziej Cie boli.Rozumiem.
najgorsze co robią te bankowe lichwy , to że poprzez dostep do łatwych kredytów potrafią ukręcić niejedno porządne życie. Odkąd w 99r. wziałem 6000zł( naręke oczywiśie 5 500zł , bo 500 zł prowizje czy H8j ich wie co) ,a oddac musiałem ponad 11 000. Poza tym za niesplacenie jednej raty w czasie Bank z miejsce sprzedał mój dlug smiesznej firmie "Portfel " od sciągania długów , ale dlugów juz i z takim procentem ,że gacie spadają . Prawo jest tak skonstruowane ,że w każdej chwili mogli zrobić mi sprawę . Wręcz błagałem Prezesa "Portfelu",żeby mi nie robili sprawy hu=j=ojebcy , bo jeszcze Sąd bez skrupułów by mi dojeb+ał.
Dzis jednej zlotówki nie wezmę na debet . Zreszta z debetem 1300zł to miałem w 98 inną historię i bank mi zrobił sprawe , choc poświadczyłem żwe wszystko oddam . A Sąd jeszcze dowalił 900zlkary albo 90 dni do odsiadki . załapilem HUmjco!
DZIS NIE WEZMĘ NAWET MŁYNKA DO KAWY NA RATY ! Mam zasadę ,że jak mnie nie stać to nie kupuję.

-- 27 wrz 2013, 20:53 --

Kalebx3 napisał(a):
mam w dupie długi

tylko one Ciebie nie mają.I tu wyczuwam najbardziej Cie boli.Rozumiem.
najgorsze co robią te bankowe lichwy , to że poprzez dostep do łatwych kredytów potrafią ukręcić niejedno porządne życie. Odkąd w 99r. wziałem 6000zł( naręke oczywiśie 5 500zł , bo 500 zł prowizje czy H8j ich wie co) ,a oddac musiałem ponad 11 000. Poza tym za niesplacenie jednej raty w czasie Bank z miejsce sprzedał mój dlug smiesznej firmie "Portfel " od sciągania długów , ale dlugów juz i z takim procentem ,że gacie spadają . Prawo jest tak skonstruowane ,że w każdej chwili mogli zrobić mi sprawę . Wręcz błagałem Prezesa "Portfelu",żeby mi nie robili sprawy hu=j=ojebcy , bo jeszcze Sąd bez skrupułów by mi dojeb+ał.
Dzis jednej zlotówki nie wezmę na debet . Zreszta z debetem 1300zł to miałem w 98 inną historię i bank mi zrobił sprawe , choc poświadczyłem żwe wszystko oddam . A Sąd jeszcze dowalił 900zlkary albo 90 dni do odsiadki . załapilem HUmjco!
DZIS NIE WEZMĘ NAWET MŁYNKA DO KAWY NA RATY ! Mam zasadę ,że jak mnie nie stać to nie kupuję.

UWAŻAJCIE LUDZISKA!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Życie to KARA.

przez pan26xyz 27 wrz 2013, 23:41
teraz taki mądry i ja jestem szkoda ze wcześniej tego nie powiedziałeś
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kalebx3 28 wrz 2013, 16:58
teraz taki mądry i ja jestem szkoda ze wcześniej tego nie powiedziałeś

nawet i gdybym Ci wcześniej powiedział ,to też byś wziął. Pokusie łatwych, szeleszczących pieniążków prosto do łapki bez żadnego wysiłku niewielu może sie oprzeć. Za błędy trzeba płacić i nie masz wyjścia,,,ważne żeby na przyszłość to doświadczenie czegoś mądrego Cie nauczyło. Mnie w każdym bądż razie nauczyło , bo chyba tylko to co boli naprawdę uczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie to KARA.

przez nieboszczyk 28 wrz 2013, 20:20
obrazowo mówiąc odnośnie życie jednostek niezdolnych do życia będące karą polega na tym
http://www.youtube.com/watch?v=VJX2ex_6m_k
http://www.youtube.com/watch?v=K11Zm8ne ... re=mh_lolz
to że ktos jest niezdolny do zycia wcale nie znaczy że szybko umrze.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Życie to KARA.

przez pan26xyz 28 wrz 2013, 23:12
Czuję się taki głupi. Żadna wiedza nie wchodzi mi do głowy.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Niktita 28 wrz 2013, 23:16
To pewnie po lekach. Mam to samo. Kiedyś potrafiłem się w jedną nockę na 2 sprawdziany i 2 pytania nauczyć w szkole, czyli 4 przedmioty, a dziś... Szkoda gadać...
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Życie to KARA.

przez pan26xyz 28 wrz 2013, 23:30
Nie biorę leków. Jestem po prostu głupkiem.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Powietrzny Kowal 28 wrz 2013, 23:35
To Ci wyjaśni już Pan Czas Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Życie to KARA.

przez pan26xyz 29 wrz 2013, 13:10
Czym sobie zasłużyłem na taką karę. Mi się już nawet żyć nie chce. Nie wiem co mam robić dalej.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez zima 29 wrz 2013, 13:26
mam dla Ciebie jedną z opcji: (tylko wysłuchaj do końca)

http://www.youtube.com/watch?v=5nom5iD9tpo
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Życie to KARA.

przez pan26xyz 29 wrz 2013, 13:45
Mam dosyć.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez Kalebx3 29 wrz 2013, 13:49
Czym sobie zasłużyłem na taką karę. Mi się już nawet żyć nie chce. Nie wiem co mam robić dalej.

Nie spodziewaj sie ,że usłyszysz Tu gotową superfajną odpowiedż, która sprawi ,że jutro zacznie sie dla Ciebie życie o którym marzysz. Pytania , "czym sobie zasłuzyłem na taka karę" możesz zadać swojemu kotu( jak masz ) i tyle samo Ci powie jak każdy z nas tutaj .
Ogarnij się , po prostu . Spróbuj tam gdzie "narozrabiałeś" wykazać pokorę i szczerą chęć naprawy tego co skonociłeś. Proś , może tak pójdą Ci na układ.
Jakie to ma teraz znaczenie , czy nazwiesz sie głupkiem , czy ,,, Wszyscy popełniamy błędy , inni robią nas w hu+ja ,,, podnieś głowę i przestań już jęczeć. Masz hu+jnię ogólnie, zrób cos z tym , bo jak będziesz zwlekał Oni zrobia z Tobą, i będzie za pózno na poprawę z własnej woli.

Życie to KARA.

przez pan26xyz 29 wrz 2013, 13:58
Wychodzę bo zaraz mnie coś rozpierdoli.
pan26xyz

Życie to KARA.

przez zima 29 wrz 2013, 13:59
idź po leki do cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg