uczucie ścisku a żołądku

Hasiok.

uczucie ścisku a żołądku

przez wiolator 12 lis 2006, 20:40
Cześć cierpię na nerwicę lękową już parę lat opocz napadów lęku cierpię na straszne problemy żołądkowe czasami jest tak że nie mogę oddychać jakbym miała jakiś pas żelazny na żołądku który mnie ściska i nie pomagają mi żadne nospy itp. rzeczy czasami jest to nie do wytrzymania. Czy ktoś z was ma podobny problem

przez nikla 12 lis 2006, 21:05
A robilas badania?Bo ja przez te ciagle sciski w zoladku nabawilam sie zapalenia sluzowki zaladka i dwunastnicy nie moglam wytrzymac z bolu i od tego czasu zawsze jak mam przez dluzszy czas stres to pozniej odczuwam ten bol i nie zawsze nospa pomaga czasem laduje u lekarza po cos mocniejszego.

przez justynacz80 15 gru 2006, 11:36
A czy ci jest Ci również słabo przy tym scisnietym zołądku? ja od trzech dni mam ścisnięty zołądek a przy tym jest mi bardzo słabo. Czy u ciebie tez to potrafi trwac kilka dni, czy to są atakie napady? Pozdrawiam Cie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 15 gru 2006, 11:45
Bardzo proszę skorzystać z naszej wyszukiwarki wpisująć np.słowa: żołądek,gastroskopia,jelito wrażliwe..etc. Ewentualnie tam dopisać swoje spostrzeżenia.
Temat zdublowany.Zamykam.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg