Czy tylko ja tak mam???

Hasiok.

Czy tylko ja tak mam???

przez Lord Kapucyn 03 sie 2013, 18:45
deader, Nie była w ogóle sarkastyczna. Serio. Chodziło mi o to, że jak ktoś już ma psychozę po amfie to pani Krysia spod warzywniaka może go w ogóle nie obgadywać i nie śmiać się z niego, a jemu na 100% będzie się wydawało, że obrabia mu dupę i toczy z niego bekę.

To było do psyche- zeby pokazac różnicę pomiędzy naruszaniem prywatności a urojeniem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Czy tylko ja tak mam???

przez deader 03 sie 2013, 18:53
Dark Passenger, a, ok. Zmyliło mnie bo myślałem że do maliny się zwracasz. Nvm.

Tak czy inaczej to najczęściej urojenia i trzeba sobie z nimi radzić, znaleźć sposób.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Czy tylko ja tak mam???

przez khaleesi 03 sie 2013, 22:16
deader, Chodziło mi o końcowe zdania nie tam gdzie pisałeś o jaraniu amfy.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy tylko ja tak mam???

przez rotten soul 03 sie 2013, 22:26
deader
Miałem tak jak ostro ćpałem amfę lata temu. Jeszcze mi się wydawało że ludzie pod blokiem w jakiejś grupce jak rozmawiali, ale byli na tyle daleko że nie słyszałem dokładnie rozmowy, tylko szmer plus raz na jakiś czas wybuch śmiechu - to miałem paranoję że gadają i śmieją się ze mnie

Ile razy się z tym gównem męczyłem, na własne życzenie. W ekstremalnych stanach, szczególnie w nocy i po paru nieprzespanych nockach, to mi latarkami po oknie świecili i darli ryja wyzywając od najgorszych. A później po takiej miłej nocy, jeszcze bardziej naćpany i zeschizowany szedłem do roboty gdzie pracowało 1000 osób. Nie polecam nikomu.

psyche.,
Fetę się głównie wciąga albo zjada po prostu. Kiedyś z kumplem próbowaliśmy palić z ciekawości. Nic z tego nie wyszło. Co niektórzy (osobiście nie znałem) też dawali sobie szpekiem po kablach.
rotten soul

Czy tylko ja tak mam???

przez monk.2000 03 sie 2013, 22:34
Mam ochotę napisać wiersz o upadku hipisów, którzy przesadzili z dragami.
Mój tata był hipisem, samozwańczym chemikiem i protoplastą "podróży".
Teraz pali papierosy, zapomniany.
Ale ja o nim pamiętam i i tak lubię jego opowieści, bo nigdy nie był nudziarzem i jechał po bandzie. Kiedy wszyscy służyli reżimowi i konwencjonalnemu społeczeństwu to żył jak nomad (często zmieniał pracę) pisał poezję, zdarzyło mu się pracować w teatrze. Jak widziałem zdjęcie z przedstawienia to byłem dumny. Potem skończył na zamkniętym, czy to wina narkotyków, czy świata w którym trudno żyć. Nie wiem. Ja ćpałem tylko gry komputerowe, żyłem jak kazali rodzice a i tak skończyłem jak on. :)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Czy tylko ja tak mam???

przez Ferdynand k 03 sie 2013, 22:48
monk jednym dopamina skoczy od fety innym naturalnie coś w genach i omamy gotowe :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Czy tylko ja tak mam???

przez deader 03 sie 2013, 22:59
rotten soul napisał(a):W ekstremalnych stanach, szczególnie w nocy i po paru nieprzespanych nockach, to mi latarkami po oknie świecili i darli ryja wyzywając od najgorszych.

Tzn - rozumiem że to w ramach "jazdy" miałeś, nie faktycznie..? Przejebana sprawa.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Czy tylko ja tak mam???

przez rotten soul 04 sie 2013, 00:24
deader,
Oczywiście. Pisałem o "zaletach" długotrwałego zażywania amfetaminy i braku snu z tym związanego. Dobrze, że to już daleka przeszłość. Jak dobrze. Choć paradoksalnie wtedy byłem mniej nieszczęśliwym człowiekiem niż teraz.

Wracając do tematu, to na trzeźwego nie mam takich akcji. Chociaż parę (chyba ze 2) razem zdarzyło mi się coś podobnego, acz bardzo krótkotrwałego i naprawdę musiała wystąpić bardzo specyficzna sytuacja, pozwalająca na niewłaściwą ocenę tego co widziałem, spowodowana rzekomą dwuznacznością (chodzi o ten śmiech jakiejś grupki, że niby ze mnie się śmieją). Jednakże racjonalizacja pozwalała na szybkie ogarnięcie pseudoschiza i po paru sekundach mylne wrażenie znikało.
rotten soul

Czy tylko ja tak mam???

przez khaleesi 04 sie 2013, 00:29
rotten soul, ale z braku snu samego też można mieć niezłe jazdy nie potrzeba nic brać. Dark Passenger, tak ja doskonale widzę różnicę tylko autorka tematu ma ewidentne schorzenie a to, ze ludzie obgadują tak ale nie osoby które stoją na ulicy kiedy autorka tematu siedzi akurat w domu i tez nie gapią się w jej kierunku. Leki tylko jej pomogą,
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy tylko ja tak mam???

przez rotten soul 04 sie 2013, 00:44
psyche.,
ale z braku snu samego też można mieć niezłe jazdy nie potrzeba nic brać

No tak, ale taki jazdy są już spowodowane chorobą, a nie ubzduraniem (wspomagany, niską samooceną) sobie czegoś. To duża różnica.
rotten soul

Czy tylko ja tak mam???

przez ladywind 04 sie 2013, 00:46
slow motion napisał(a):ja schizofrenii nie mam, ale często jak jestem w kuchni to mam wrażenie, że sąsiedzi się patrzą prosto w okno.

Też to mam plus to jak idę na przystanek autobusowy mam wrażenie że wszyscy się gapia na mnie dostrzegaja we mnie to co ja w sobie nie lubie .
Jak się ma zaburzenia osobowości to lubią się przypaletac i mieszać różne schizy a to jest element osobowości paranoidalnej .

-- 03 sie 2013, 23:48 --

A jeszcze mam też tak że jak ide do sklepu wydaje mi się że sąsiedzi obserwują mnie przez okna .
Tu niech się wypowiedzą osoby z osób. Unikajaca czy macie coś w ten desek???
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Czy tylko ja tak mam???

przez Lusesita Dolores 04 sie 2013, 02:22
mam jeszcze problem ze spaniem, a lekarz nie chce mi nic przepisać
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy tylko ja tak mam???

przez Lord Kapucyn 04 sie 2013, 08:36
psyche., Nie no, to wiadoma sprawa. ;) Po prostu czerwona-malina musisz zacząć brać Solian w dawce 800mg tak jak zalecił lekarz, bo dawka 400mg może nie wystarczać w schizofrenii.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Czy tylko ja tak mam???

przez Lusesita Dolores 04 sie 2013, 10:13
Dark Passenger, boje sie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg