Czy tylko ja tak mam???

Hasiok.

Czy tylko ja tak mam???

przez Lusesita Dolores 03 sie 2013, 16:46
Nie wiem co mam zrobic, ludzie na zewnatrz mnie obserwuja i gapia sie na mnie. Boje sie wychodzic. Mieszkam w bloku i mam wrazenie ze ludzie z przeciwnego bloku obserwuja co robie w pokoju, tez tak macie?
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 17:21 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu i zmniejszono napis.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy tylko ja tak mam???

przez Anna Maria 03 sie 2013, 16:53
czerwona-malina, obecnie nie. Kiedyś z okazji psychozy miałam wrażenie że ktoś mi założył podsłuch/kamerę. To są objawy psychotyczne. Na to pomaga 800 mg Solianu lub co innego co przepisze lekarz ;)
Anna Maria

Czy tylko ja tak mam???

przez deader 03 sie 2013, 17:00
czerwona-malina napisał(a):Nie wiem co mam zrobic, ludzie na zewnatrz mnie obserwuja i gapia sie na mnie. Boje sie wychodzic. Mieszkam w bloku i mam wrazenie ze ludzie z przeciwnego bloku obserwuja co robie w pokoju, tez tak macie?

Miałem tak jak ostro ćpałem amfę lata temu. Jeszcze mi się wydawało że ludzie pod blokiem w jakiejś grupce jak rozmawiali, ale byli na tyle daleko że nie słyszałem dokładnie rozmowy, tylko szmer plus raz na jakiś czas wybuch śmiechu - to miałem paranoję że gadają i śmieją się ze mnie. Niby mi to przeszło w końcu (po zakończeniu ćpania i na logikę - po co niby ludzie z naprzeciwka mieli by mnie podglądać/obserwować), ale do dziś mi zostało troszeczkę, w takiej formie że generalnie w domu mam zawsze opuszczone rolety we wszystkich oknach. Inna sprawa że te same okna mam zawsze pootwierane żeby mieć świeże powietrze, więc... Połowicznie mam nadal te nieracjonalne zachowanie a połowicznie mi to zwisa.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy tylko ja tak mam???

przez Lusesita Dolores 03 sie 2013, 17:25
czy da sie to zwalczyc jakos inaczej niz lekami?? W ogole jak leki maja wplynac na innych ludzi zeby przestali sie gapic
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy tylko ja tak mam???

przez khaleesi 03 sie 2013, 17:28
deader, czytałam o tym ale to nie jest chore po prostu nikt nie lubi jak ktoś narusza nasza prywatność
czerwona-malina, oni się nie patrzą na Ciebie to tylko Twoja choroba leki powinny pomóc a dlaczego ich nie zażywasz?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy tylko ja tak mam???

przez Anna Maria 03 sie 2013, 17:29
czerwona-malina, nie wpłynąć na ludzi bo oni się wcale na Ciebie nie gapią. Lekami zmienisz to że przestanie Ci się wydawać że się na Ciebie patrzą.
Anna Maria

Czy tylko ja tak mam???

przez slow motion 03 sie 2013, 17:36
ja schizofrenii nie mam, ale często jak jestem w kuchni to mam wrażenie, że sąsiedzi się patrzą prosto w okno.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Czy tylko ja tak mam???

przez khaleesi 03 sie 2013, 17:38
slow motion, bo czesto się patrzą szczególnie jak są żaluzje/rolety nie opuszczone ;) Ja to tak mam zaświecam światło w pokoju zasłaniam okno bo bym nerwowo nie wytrzymała.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy tylko ja tak mam???

przez slow motion 03 sie 2013, 17:41
psyche., ja mam firankę w oknie, ale podejrzewam, że tak pada światło, że wszystko widzą. Zresztą kiedyś mnie i moją siostrę sąsiad z lornetki podglądał :P

Nie wyobrażam sobie żyć bez firanek i zasłon. A często spotykam się z takimi domami gdzie w okach nie ma nic.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Czy tylko ja tak mam???

przez Lusesita Dolores 03 sie 2013, 18:08
no nie wiem czy to tak zadziala :/

-- 03 sie 2013, 18:13 --

chodzi o to ze mi sie nie wydaje oni naprawde sie gapia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy tylko ja tak mam???

przez leon1 03 sie 2013, 18:13
mam podobnie w przeszłości spłonoła stodoła i to przez to

Czy tylko ja tak mam???

przez deader 03 sie 2013, 18:15
psyche. napisał(a):deader, czytałam o tym ale to nie jest chore po prostu nikt nie lubi jak ktoś narusza nasza prywatność

O psychozie amfetaminowej? To było jak najbardziej chore, w moim mózgu się pojawiały urojenia że ludzie się na mnie gapią czy śmieją ze mnie...

Czy tylko ja tak mam???

przez Lord Kapucyn 03 sie 2013, 18:37
Dokładnie. Bo ludzie w rzeczywistości w ogóle nas nie obserwują, nie obgadują, nie śmieją się z nas tylko nam się tak WYDAJE, ba, jesteśmy o tym święcie przekonani pod wpływem urojeń w psychozie amfetaminowej. To psychoza indukowana ostrym nadużywaniem włodka.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Czy tylko ja tak mam???

przez deader 03 sie 2013, 18:42
Dark Passenger napisał(a):Dokładnie. Bo ludzie w rzeczywistości w ogóle nas nie obserwują, nie obgadują, nie śmieją się z nas tylko nam się tak WYDAJE, ba, jesteśmy o tym święcie przekonani pod wpływem urojeń w psychozie amfetaminowej. To psychoza indukowana ostrym nadużywaniem włodka.

Znaczy, nie wiem na ile ta wypowiedź jest sarkastyczna, w końcu nie każdy walił krechy jak ja. I wiem że znajdą się ludzie co faktycznie będą się na ulicy niemalże prosto w twarz śmiać bo jesteś gruby/a, jesteś na wózku itd... Ale jednak zdecydowana większość ludzi nie interesuje się nami, każdy ma swoje sprawy do załatwienia, mi jak idę do pracy to ostatnie co przychodzi do głowy żeby śmiać się z żuli których mijam pod okolicznym sklepem, choć nieraz mam ochotę...

Sortuj wg