Poważny problem z synem

Hasiok.

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 20:56
Też bym nie chciał paskudy dla swojego syna , ale skoro Bóg by go pokarał brakiem wyczucia estetyki i piękna ( symetrii) to niewiele mógłbym zrobić. Jak by mu nie było wstyd wyjsć z taka Lolą na ulicę to jego wajcha . Jego wajcha , jego życie. Pomysl ,że miała bys dopiero problem jakby Ci chłopaka drugiego przyprowadził i przedstawił go jako narrzeconego.
>> BÓG jest łaskawy dla swoich czcicieli >>>

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:00
Kalebx3, Wygląda na to że chłopak jest feedersem ;)
Nawet moja mama by chciała by moja dziewczyna była ładna a ja jestem przecież przeciętnej urody bezrobotnym pasożytem po 30-ce bez większych szans na jakąkolwiek. ;)
Największy Forumowy Maruda

Poważny problem z synem

przez essprit 17 lip 2013, 21:03
A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia", "rzecz" ... coś co trzeba wybić młodzieńcowi i broń boże uratować przed nią. Nie jest człowiekiem.

A jednocześnie GROS osób stąd z jakiś swoich niedoskonałości ma różne problemy psychiczne, emocjonalne i SZUKA TUTAJ ZROZUMIENIA, WSPARCIA.

Ktoś gdzieś wyżej zreflektował - co musi czuć rodzic takiego dziecka, a nie przyszło Wam do głowy co musi czuć taka dziewczyna ? I to wy jesteście taką dziewczyną - z chorobą, niedoskonałością, problemem ... a nic a nic wam nie przeszkadza, żeby tak o drugiej osobie pisać.
Abstrahuje od owych przymiotów, bo to MOŻNA ZMIENIĆ ! <schudnąć, znaleźć pracę, zaleczyć/podleczyć łuszczycę> ... jeśli już tak bardzo to komuś przeszkadza.
Ba, nawet jakiś ćwierć inteligent zapodał filmik z youtuba o wdzięcznym tytule "ratować wieloryby" <czy jakoś tak> ...

A rodzicielka, swoim działaniem powodujesz tylko, że twój syn ucieknie od Ciebie jeszcze dalej.
W sumie to współczuje twojemu dziecku, ale nie owej dziewczyny, a rodziny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:05
Wcale się Twojej mamie nie dziwię.
ja jestem

dzisiaj jestes , a jutro,,, za pięć lat możesz być już tatusiem, nawet w swoim osobnym lokum bez rodziców. Wtedy koniecznie praca , obowiązki domowe, ,,iiii żegnaj internetowa labo. ;) I bedziesz sobie wspominał, " kiedys to ja byłem szczęsliwy"

-- 17 lip 2013, 21:07 --

A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia"

nigdy nie powiedziałem ,że jest smieciem z powodu swoich ułomnosci.

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:08
Moim zdaniem cała to sprawa to efekt źle rozumianej opiekuńczości czyli nadopiekuńczość i to z powodów które są trochę śmieszne łuszczyca i nadwaga partnerki syna bo mało która 21 latka w Polsce pracuję, a studiowanie w większości przypadków nie ma sensu.

Poważny problem z synem

przez *Wiola* 17 lip 2013, 21:21
parampama napisał(a):po pierwsze sylwetka o ktorej w telewizji ostatnio slyszalam pod nazwa wiolonczela (bardzo duza u dolu wiolonczela)? wyobraz sobie. dodam ze ta dziewczyna ma dopiero 21 lat a tak wyglada. Po drugie jest nie dojrzała kompletnie , i ta choroba . Jesli moj mlodszy syn w jej wieku kompletnie z nia nie ma kontaktu to musi cos w tym byc.

jest mila

Co znaczy niedojrzała, na jakiej podstawie to oceniłaś?
Młodszy syn nie ma z nią dobrego kontaktu, może właśnie dlatego , że na starcie ją skreśliliście.,
Rozumiem , że chcesz dla syna jak najlepiej, ale to niekoniecznie jest tak , że Ty potrafisz ocenić co jest dla niego najlepsze. Tak jak ktoś napisała , może akurat taka figura jest w jego typie. Znam osobiście takiego faceta , dla którego im większe 4 litery - kobitka atrakcyjniejsza,. No i kwestia tego obrzydzania, zrozum , że im bardziej będziesz się starała to robić,. tym bardziej syn będzie stawał okoniem,. Chcesz go stracić?
Moderator

Poważny problem z synem

przez Lusesita Dolores 17 lip 2013, 21:39
co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

-- 17 lip 2013, 21:40 --

co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:45
czerwona-malina napisał(a):co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

-- 17 lip 2013, 21:40 --

Właśnie argument o tym że nie pracuję w tym wieku jest wręcz śmieszny, w dzisiejszych czasach mało kto w tym wieku pracuje a jak już to sezonowo.

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:48
a ja często słyszę jak jakies jełopy piszą ,że ktos robi "karierę", czy to czytam , "kariera 30 latków".Często własnie słowo kariera tu sie przewija , ale może to być równie dobrze "kariera zbieracza ogórków w sezonie"

Poważny problem z synem

przez parampama 17 lip 2013, 21:50
napisalam ze nawet nie szuka wiec skad ma ja miec?

Dziekuje za odpowiedzi i prosze o zamkniecie tematu.

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:56
Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum ;) Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

Poważny problem z synem

przez Hans 17 lip 2013, 21:59
To chyba faktycznie jest wypasacz i poszli na taki układ, że ona nie robi nic, a on ją pasie.

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:59
[code][/code][
Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

Dobre .
Proponuję Ci jak już ,szukaj starej ,. grubej , najlepiej z łuszczycą panny bezzębnej ,,,a będziesz miał fory u jej starych , gucio zięć ;)
Ostatnio edytowano 17 lip 2013, 22:05 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

Poważny problem z synem

przez deader 17 lip 2013, 22:03
carlosbueno napisał(a):Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

No, a forumowicze by ich skrzyczeli że to przecież normalne...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg