Poważny problem z synem

Hasiok.

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 20:56
Też bym nie chciał paskudy dla swojego syna , ale skoro Bóg by go pokarał brakiem wyczucia estetyki i piękna ( symetrii) to niewiele mógłbym zrobić. Jak by mu nie było wstyd wyjsć z taka Lolą na ulicę to jego wajcha . Jego wajcha , jego życie. Pomysl ,że miała bys dopiero problem jakby Ci chłopaka drugiego przyprowadził i przedstawił go jako narrzeconego.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:00
Kalebx3, Wygląda na to że chłopak jest feedersem ;)
Nawet moja mama by chciała by moja dziewczyna była ładna a ja jestem przecież przeciętnej urody bezrobotnym pasożytem po 30-ce bez większych szans na jakąkolwiek. ;)
Największy Forumowy Maruda

Poważny problem z synem

przez essprit 17 lip 2013, 21:03
A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia", "rzecz" ... coś co trzeba wybić młodzieńcowi i broń boże uratować przed nią. Nie jest człowiekiem.

A jednocześnie GROS osób stąd z jakiś swoich niedoskonałości ma różne problemy psychiczne, emocjonalne i SZUKA TUTAJ ZROZUMIENIA, WSPARCIA.

Ktoś gdzieś wyżej zreflektował - co musi czuć rodzic takiego dziecka, a nie przyszło Wam do głowy co musi czuć taka dziewczyna ? I to wy jesteście taką dziewczyną - z chorobą, niedoskonałością, problemem ... a nic a nic wam nie przeszkadza, żeby tak o drugiej osobie pisać.
Abstrahuje od owych przymiotów, bo to MOŻNA ZMIENIĆ ! <schudnąć, znaleźć pracę, zaleczyć/podleczyć łuszczycę> ... jeśli już tak bardzo to komuś przeszkadza.
Ba, nawet jakiś ćwierć inteligent zapodał filmik z youtuba o wdzięcznym tytule "ratować wieloryby" <czy jakoś tak> ...

A rodzicielka, swoim działaniem powodujesz tylko, że twój syn ucieknie od Ciebie jeszcze dalej.
W sumie to współczuje twojemu dziecku, ale nie owej dziewczyny, a rodziny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:05
Wcale się Twojej mamie nie dziwię.
ja jestem

dzisiaj jestes , a jutro,,, za pięć lat możesz być już tatusiem, nawet w swoim osobnym lokum bez rodziców. Wtedy koniecznie praca , obowiązki domowe, ,,iiii żegnaj internetowa labo. ;) I bedziesz sobie wspominał, " kiedys to ja byłem szczęsliwy"

-- 17 lip 2013, 21:07 --

A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia"

nigdy nie powiedziałem ,że jest smieciem z powodu swoich ułomnosci.

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:08
Moim zdaniem cała to sprawa to efekt źle rozumianej opiekuńczości czyli nadopiekuńczość i to z powodów które są trochę śmieszne łuszczyca i nadwaga partnerki syna bo mało która 21 latka w Polsce pracuję, a studiowanie w większości przypadków nie ma sensu.

Poważny problem z synem

przez *Wiola* 17 lip 2013, 21:21
parampama napisał(a):po pierwsze sylwetka o ktorej w telewizji ostatnio slyszalam pod nazwa wiolonczela (bardzo duza u dolu wiolonczela)? wyobraz sobie. dodam ze ta dziewczyna ma dopiero 21 lat a tak wyglada. Po drugie jest nie dojrzała kompletnie , i ta choroba . Jesli moj mlodszy syn w jej wieku kompletnie z nia nie ma kontaktu to musi cos w tym byc.

jest mila

Co znaczy niedojrzała, na jakiej podstawie to oceniłaś?
Młodszy syn nie ma z nią dobrego kontaktu, może właśnie dlatego , że na starcie ją skreśliliście.,
Rozumiem , że chcesz dla syna jak najlepiej, ale to niekoniecznie jest tak , że Ty potrafisz ocenić co jest dla niego najlepsze. Tak jak ktoś napisała , może akurat taka figura jest w jego typie. Znam osobiście takiego faceta , dla którego im większe 4 litery - kobitka atrakcyjniejsza,. No i kwestia tego obrzydzania, zrozum , że im bardziej będziesz się starała to robić,. tym bardziej syn będzie stawał okoniem,. Chcesz go stracić?
Moderator

Poważny problem z synem

przez Lusesita Dolores 17 lip 2013, 21:39
co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

-- 17 lip 2013, 21:40 --

co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:45
czerwona-malina napisał(a):co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

-- 17 lip 2013, 21:40 --

Właśnie argument o tym że nie pracuję w tym wieku jest wręcz śmieszny, w dzisiejszych czasach mało kto w tym wieku pracuje a jak już to sezonowo.

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:48
a ja często słyszę jak jakies jełopy piszą ,że ktos robi "karierę", czy to czytam , "kariera 30 latków".Często własnie słowo kariera tu sie przewija , ale może to być równie dobrze "kariera zbieracza ogórków w sezonie"

Poważny problem z synem

przez parampama 17 lip 2013, 21:50
napisalam ze nawet nie szuka wiec skad ma ja miec?

Dziekuje za odpowiedzi i prosze o zamkniecie tematu.

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:56
Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum ;) Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

Poważny problem z synem

przez Hans 17 lip 2013, 21:59
To chyba faktycznie jest wypasacz i poszli na taki układ, że ona nie robi nic, a on ją pasie.
Feed your head
Feed your head

Poważny problem z synem

przez Kalebx3 17 lip 2013, 21:59
[code][/code][
Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

Dobre .
Proponuję Ci jak już ,szukaj starej ,. grubej , najlepiej z łuszczycą panny bezzębnej ,,,a będziesz miał fory u jej starych , gucio zięć ;)
Ostatnio edytowano 17 lip 2013, 22:05 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

Poważny problem z synem

przez deader 17 lip 2013, 22:03
carlosbueno napisał(a):Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

No, a forumowicze by ich skrzyczeli że to przecież normalne...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg