Poważny problem z synem

Hasiok.

Poważny problem z synem

przez Candy14 17 lip 2013, 08:53
*Wiola*, zgadza sie ale wyjatkowo mnie mierzi jezeli w tym temacie szukaja uwagi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Poważny problem z synem

przez nieboszczyk 17 lip 2013, 11:21
Candy14 napisał(a):
Ostatnio tu na forum jest coraz więcej nieprawdopodobnych historii,
aż mnie mdli

MNie mdli jak gowniary sciemniaja z gwaltem. Juz dwie takie wyczailam. Za powazny temat na robienie sobie jaj :?

i to jest gwozdz programu.żeby jeszcze to co napisały zgłosiły na policje i do prokuratury i kogoś fałszywie oskarżyły o gwałty.ktoś by poszedł niewinnie siedzieć a one by patrzyły z boku i miały radoche z widowiska i może by dostały odszkodowanie od państwa w zależności od odniesionych rzekomych obrażeń pochw i urazów psychicznych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Poważny problem z synem

przez parampama 17 lip 2013, 13:25
temat do zamknięcia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poważny problem z synem

przez *Wiola* 17 lip 2013, 13:41
parampama, Szkoda, mogłabyś jednak coś z tych wpisów wynieść, :?
Moderator

Poważny problem z synem

przez Candy14 17 lip 2013, 14:50
A no szkoda ze zadna refleksja sie autorce nie nasunela
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Poważny problem z synem

przez TAO 17 lip 2013, 17:50
Candy14, No bo zbyt ostro ludzie poszli po bandzie... nowa osoba i tylko ostre zjebki...
Też bym pewnie uciekł. :bezradny:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Poważny problem z synem

przez Candy14 17 lip 2013, 18:05
TAO, a co innego mozna napisac? Czasami ostra zjebka jest potrzebna zeby dotarlo

Poważny problem z synem

przez *Wiola* 17 lip 2013, 18:11
Nie dotarło niestety, autorka oczekiwała konkretnej porady, jak synowi wybić z głowy dziewczynę :?
Moderator

Poważny problem z synem

przez anaksymander 17 lip 2013, 18:25
Jeśli to jego pierwsze uczucie to może dlatego jest gwałtowne i silne, tym bardziej po takim czasie poszukiwania, samotności.
Pytanie czy wybranka odwzajemnia je tak samo, czy tylko znalazła sobie kogoś kto będzie na nią pracować..

Konkretna porada? Moim zdaniem jakoś mu ją obrzydzić, poznać z inną.. A może samo minie? Z czasem czar pryska, jak się człowiek przyzwyczai, pomieszka z kimś i wyjdą na jaw wady. Postraszyć że ona szuka 'zarobasa' albo że chce go 'wziąć na dziecko'. Może to nieetyczne ale cel uświęca środki. Swoją drogą inżynier powinien umieć realnie myśleć.. Ale w stanie afektu miłosnego ludzie robią BARDZO GŁUPIE rzeczy (przykładów dostarcza literatura i rejestr samobójstw). Jest ciekawa książka w temacie - "Chory na miłość", polecam.

Pozostaje kwestia nadopiekuńczości was jako rodziców. Jak mu dobrze to OK. Ale jak ewidetnie sie przy niej marnuje to interwencja, według mnie, jest na miejscu :D
Z czego coś wzięło początek, przez to koniecznie i zatrata jego się pocznie.

Poważny problem z synem

przez parampama 17 lip 2013, 20:32
no uciekam gdyż myslalam ze ktos podejdzie do problemu bardziej rozsadnie ... choc nie mowie ze odpowiedzi niektorych osob sa jak najbardziej dla mnie motywujace do dzialania

Jeśli to jego pierwsze uczucie to może dlatego jest gwałtowne i silne, tym bardziej po takim czasie poszukiwania, samotności.
Pytanie czy wybranka odwzajemnia je tak samo, czy tylko znalazła sobie kogoś kto będzie na nią pracować..

no wlasnie to nie pierwsza tylko 3 -4 . Nie pracuje , wcale nawet nie szuka. Chyba właśnie znalazla parobasa ktory w miare dobrze zarabia i oczekuje ze nie bedzie musiala pracowac:/ Szukam sposobu oszpecenia jej w jego oczach gdyz on jako jedyny tego nie widzi... nawet rodzina mowi mi co sie z nim dzieje. Młodszy nieco syn nie moze na to patrzec.Nie wie jak mozna tak oslepnac Sam probuje mu wybic ja z glowy lecz to nie wychodzi. Dodam ze jak przyjedzie z nia do nas to nie zachowuje sie tak jak powinien... Nawet nie chce z nia wiele wychodzic czy na spacer czy na nasze miasteczko... Mysle ze boi sie po prostu tego ze kolejnej nie znajdzie z racji wieku i dlatego tak podchodiz do sprawy . ja mowie mu ze ma jeszcze duzo czasu no ale ...

PS co do wczesniejszych wpisow o moim synu ktory myslicie ze jest jakis super modelem. Przykladem piekna. Nie jest brzydki , nie jest bardzo ladny. Po prostu normalny wyglad , dosc przystojny ale bez przesady . Nie mowie ze chcialabym dla niego piekna dziewczyna . Po prostu normalna przecietna szczupla , moze byc i nieco puszysta ale nie tak jak jest teraz. Oni po prostu nie pasuja do siebie
Ostatnio edytowano 17 lip 2013, 20:40 przez parampama, łącznie edytowano 1 raz

Poważny problem z synem

przez Candy14 17 lip 2013, 20:38
parampama, ale tak konkretnie co wam w tej dziewczynie przeszkadza? Jest niemila, pyskata, glupia, nie okazuje wam szacunku??? Bo nadal nie r4ozumiem gdzie jest problem? Na miejscu syna skoro tak dobrze zarabia to wyprowadzilabym sie na swoje i odciela nod toksycznej rodzinki

Poważny problem z synem

przez carlosbueno 17 lip 2013, 20:43
parampama Takich dziewczyn szukających parobasa jest sporo ale większość to raczej urodziwe i zgrabne dziewuchy muszą czymś facetowi zaimponować. Jedynym wytłumaczeniem dla zachowania syna jest strzała amora, może mu to minie.
. Mysle ze boi sie po prostu tego ze kolejnej nie znajdzie z racji wieku
26 lat to obecnie dla faceta b. młody wiek spokojnie po 30-ce czy 40-ce można kogoś poważnego znaleźć zwłaszcza jak się robi karierę.
A tak w ogóle nie usłyszeliśmy od pani czy ta dziewczyna jest miła, inteligentna, troskliwa czy inne przymioty charakteru tylko to że jest gruba, ma łuszczyce i nie pracuje.
No i może syn po prostu lubi puszyste parę procent facetów kręcą grube dziewczyny i dla nich są atrakcyjniejsze niż te superzgrabne modelki.
Ostatnio edytowano 17 lip 2013, 20:46 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz
Największy Forumowy Maruda

Poważny problem z synem

przez parampama 17 lip 2013, 20:45
po pierwsze sylwetka o ktorej w telewizji ostatnio slyszalam pod nazwa wiolonczela (bardzo duza u dolu wiolonczela)? wyobraz sobie. dodam ze ta dziewczyna ma dopiero 21 lat a tak wyglada. Po drugie jest nie dojrzała kompletnie , i ta choroba . Jesli moj mlodszy syn w jej wieku kompletnie z nia nie ma kontaktu to musi cos w tym byc.

jest mila

Poważny problem z synem

przez Candy14 17 lip 2013, 20:49
No tak sylwetka w ksztalcie wiolonczeli dyskwalifikuje kazda kobiete w oczach tesciowej :roll: Jezeli to nie marna prowokacja to bardzo wspolczuje i synowi i dziewczynie takiej rodzinki. Masakra

Sortuj wg