mój narzeczony jest chory, ma dwie osobowości?

Hasiok.

przez sznszyla 14 lip 2013, 14:45
Denial napisał(a):
sznszyla napisał(a):ja juz momentami jestem zdecydowana na samobójstwo...gdyby tylko on chcial walczyc razem ze mna... bylo by łatwiej, inaczej, a tak.. zostałam z tym sama...

Aż mnie ciarki przeszły. Dobrze, że się umówiłaś do lekarza i psychologa. Dziewczyno... Ty musisz zabrać się najpierw za pomoc sobie samej. Nikomu nie pomożesz - jemu tez nie - jeśli sama nie będziesz stabilna.

nie potrafię sie podnieść, zabija mnie brak kontaktu z nim... on mojej pomocy juz nie chce. Nawet nie wiem czy nadal mnie kocha...czy juz jest może kim innym

przez Denial 14 lip 2013, 14:52
sznszyla napisał(a):
Denial napisał(a):
sznszyla napisał(a):ja juz momentami jestem zdecydowana na samobójstwo...gdyby tylko on chcial walczyc razem ze mna... bylo by łatwiej, inaczej, a tak.. zostałam z tym sama...

Aż mnie ciarki przeszły. Dobrze, że się umówiłaś do lekarza i psychologa. Dziewczyno... Ty musisz zabrać się najpierw za pomoc sobie samej. Nikomu nie pomożesz - jemu tez nie - jeśli sama nie będziesz stabilna.

nie potrafię sie podnieść, zabija mnie brak kontaktu z nim... on mojej pomocy juz nie chce. Nawet nie wiem czy nadal mnie kocha...czy juz jest może kim innym

Żadna miłość nie jest warta Twojego zdrowia i życia. Nie musisz się podnosić, nikt Ci nie każe być bohaterem, ani ignorować bólu, który pewnie czujesz - ale poproś o pomoc. Szukaj pomocy i wsparcia. Daj szansę sobie. Idź do psychologa, czy do psychiatry.

Nie jesteś odpowiedzialna za tego faceta. Jestem przekonana, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, żeby mu pomóc. Reszta należy do niego i do Boga, czy losu - zależnie w co wierzysz, lub nie.

Sznszyla, proszę Cię. Wiem o czym mówię. Sama się wpieprzyłam w związek z osobą z problemami i poświęcałam się, żeby ją ratować. Skończyło się bardzo źle. Oczywiście, że nikogo nie uratowałam - tylko samą siebie pogrążyłam. Wszyscy wokół mi powtarzali, żebym się zatroszczyła o siebie, bo się zniszczę, ale nie byłam w stanie słuchać. Byłam przekonana, że jeśli przestanę pomagać tej osobie, to jakby znaczyło, że mi w ogóle nie zależy, że nie kocham. Nieprawda. Można kochać i może zależeć. Czasami nie da się pomóc. Bo druga strona musi tej pomocy chcieć...
I sing the body electric...

przez sznszyla 14 lip 2013, 15:11
on nie jest świadom.. on jest juz chyba kims innym, ok pujde jutro do lekarza, bede chodzic do psychologa, ale kocham go, nie chce zyc bez niego. Nie chce go zostawiac....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vifi 14 lip 2013, 16:39
A czy on sam nie chce iść do psychiatry? Być może kiedy będzie w stanie "normalnym" to powinien udać się na oddział zamknięty.
Masz może kontakt z tamtą drugą dziewczyną? Trzeba go jakoś nakłonić do leczenia. Sprawami związku zajmiesz się później.

przez sznszyla 14 lip 2013, 17:07
vifi napisał(a):A czy on sam nie chce iść do psychiatry? Być może kiedy będzie w stanie "normalnym" to powinien udać się na oddział zamknięty.
Masz może kontakt z tamtą drugą dziewczyną? Trzeba go jakoś nakłonić do leczenia. Sprawami związku zajmiesz się później.

Z tamta dziewczyna nie ma juz kontaktu, nie chce miec. Wypisuje takie rzeczy, że od razu myśle o samobójstwie. Wtedy gdy pierwszy raz zaginal, gdy wrocil, od niej, nie pamietal nic, dal mi jej numer abym sie dowiedziała czegoś wiecej. wiec zadzwonilam potwierdziła , że był. Pozniej wypisywała do mnie strszne rzeczy. Z nią sie nie dogadam, on dla niej,przyniej jest caly czas tym innym. Gdy byl soba panicznie bał sie kontaktu z nią.Błagal mnie zebym nie kazała mu z nia rozmawiac. Popelnilam błąd. Gdy byl tym innym mowil tez cos o ego i alter ego, ale nie wiem kompletnie o co chodzi.... do psychiatry? nie chce juz isc. na poczatku chciał. teraz nie mam z nim kontaktu od piatku, co mnie zabija powoli...

przez MalaMi1001 14 lip 2013, 19:56
Dziewczyno co Ty za farmazony wypisujesz? Dwie osobowości? Może gość chce wrócić do byłej i odstawia cyrk, zebyś się przestraszyła i od niego uciekła? Dla mnie brzmi to jak scenariusz kiepskiego thrillera za 1000zł. A Ty wypruwasz z siebie flaki i chcesz się zabić? A co on mieszka lata świetlne od ciebie że nie mozesz do niego jechać? Nie ma kumpli, znajomych gdzie byś mogła go szukać? Dla mnie to naciągane jak skarpetka na sztachetę w płocie.

przez sznszyla 14 lip 2013, 20:07
MalaMi1001 napisał(a):Dziewczyno co Ty za farmazony wypisujesz? Dwie osobowości? Może gość chce wrócić do byłej i odstawia cyrk, zebyś się przestraszyła i od niego uciekła? Dla mnie brzmi to jak scenariusz kiepskiego thrillera za 1000zł. A Ty wypruwasz z siebie flaki i chcesz się zabić? A co on mieszka lata świetlne od ciebie że nie mozesz do niego jechać? Nie ma kumpli, znajomych gdzie byś mogła go szukać? Dla mnie to naciągane jak skarpetka na sztachetę w płocie.

tak? powiedzialam mu, zeby nie udawal, zeby mnie po prostu zostawil i powiedzial prawde.I co powiedzial? nie, nie zostawiaj mnie, błagam, cos sie ze mna dzieje, pomóż mi. Farmazony? Twoim zdaniem ,wierzyc mi nie musisz.

przez Candy14 14 lip 2013, 20:08
MalaMi1001, tez mam takie wrazenie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kasz 14 lip 2013, 20:52
tez tak mi sie wydaje ze to jakas sciema ...

przez agusiaww 14 lip 2013, 22:20
Na to jest proste wyjscie, jak przyjdzie do Ciebie i zacznie znowu tak sie zachowywac to dzown do pogotowia pod 112, psychiatryk go zabierze. Jak pobedzie kilka dni w szpitalu to albo a) odechce mu sie bajerzyc albo b) wyjdzie ze jest chory/zaburzony i bedzie leczony.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ania_taka 14 lip 2013, 22:29
agusiaww, hmmm dobra rada, popieram

przez vifi 14 lip 2013, 23:04
Mogą być problemy z przymusowym leczeniem, jeśli on nie chce ani nie zagraża sobie i nikomu innemu (chociaż jest jeszcze jeden paragraf w takich sytuacjach, to nie zawsze chcą go zastosować). Sama jak najbardziej możesz iść do lekarza, a jego też spróbuj nakłonić, zwłaszcza jak będzie "sobą".
Udawanie rozdwojenia osobowości żeby zerwać z dziewczyną to dla mnie zbyt kosmiczna teoria.

przez Kalebx3 14 lip 2013, 23:08
A Ty wypruwasz z siebie flaki i chcesz się zabić? A co on mieszka lata świetlne od ciebie że nie mozesz do niego jechać? Nie ma kumpli, znajomych gdzie byś mogła go szukać? Dla mnie to naciągane jak skarpetka na sztachetę w płocie.

Dokładnie , jak skarpeta na bereta,,,od początku pachniało mi to czymś takim.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez buka 14 lip 2013, 23:09
Na to jest proste wyjscie, jak przyjdzie do Ciebie i zacznie znowu tak sie zachowywac to dzown do pogotowia pod 112, psychiatryk go zabierze. Jak pobedzie kilka dni w szpitalu to albo a) odechce mu sie bajerzyc albo b) wyjdzie ze jest chory/zaburzony i bedzie leczony

c)zostanie tam na zawsze

Sortuj wg