Filmy o nerwicowcach

Hasiok.

Filmy o nerwicowcach

przez Varabi 06 lis 2006, 20:40
Wczoraj, albo przedwczoraj w TVP1 o 20:00 z kawałkiem była komedia – „Bandits” („Włamanie na śniadanie”). Film był świetny! Pewnie moja ocena nie jest obiektywna, bo
1) Lubię Bruce’a Willis’a – tak mi zostało po „Szklanej pułapce” ;)
2) Drugi z bohaterów – Terry, którego grał Billy Bob Thornton – był conajmniej znerwicowany. :)
I ten drugi po prostu mnie rozwalił! Co chwilę coś mu dolegało… A to drętwiała mu warga, a to ręka, to znowu mdlał… Teksty też miał świetne. Dawno się tak nie uśmiałem. Pewnie dlatego, że był takim moim lusterkiem. ;)

- Co teraz będziesz robił?
- Zaszyję się gdzieś na dwa tygodnie, żeby odzyskać normalne tętno.

Ale po jednym, który Terry rzucił podczas napadu na bank, do jednego z zakładników, tarzałem się po podłodze:

- Czy mam równe źrenice?
- Jedna jest chyba trochę większa.
- Słyszałeś?! Powiedział, że jedną źrenicę mam większą! Na pewno mam guza mózgu!!!

LOL :) Ile razy ja miałem guza mózgu? ;)
Ale wracając do tematu:

„Analyze This” („Depresja gangstera”) też jest niezła. Zwłaszcza pierwsza część. Tam było więcej o objawach… Miałem ubaw, jak główny bohater dostał ataku lęku. :)

Nigdy nie przepadałem za komediami. Ale, z wiadomych powodów, te dwie mi się spodobały. :P Znacie jeszcze jakieś śmieszne filmy o takich wariatach, jak my? :)

przez Adaś2222 06 lis 2006, 23:50
Wiec tak z filmow to ja znam jeszcze
"Lepiej być nie może" z Jackiem Nicholsonem oraz jest serial co bije rekordy popularnosci "Detektyw Monk" oba filmy sa o facetach z nerwica natrectw :) Polecam.

przez korres1 10 lis 2006, 10:51
MOnk jest zajebisty zaiste. Ja polecam klasykę, czyli Allena, który ciągle się martwi, że ma raka. Tylko nie pamiętam który film, więc myślę, że musicie oglądnąć wszystkie po kolei.
Tak a propos to rozwalił mnie jego tekst ze swoją drogą kiepskiego filmu tytuł chyba 'Skorpion z jadeitu' czy zagadka skorpiona, coś takiego.
No więc Charlize Theron w długim peniuarze pali papierosa w wytwornej cygarniczce, a Allen do niej startuje. Charlizre: - Wiesz, zazwyczaj gustowałam w przystojnych i wysportowanych mężczyznach...
Allen: - Przed randka mogę zrobić kilka pompek...
hhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 21 lis 2006, 19:12
Temat o filmach istnieje.
snaefridur

Sortuj wg