Neurolog.

Hasiok.

przez EWUCHA 17 lis 2006, 15:41
Witam .Tak Janeczko neurolog naciągał mi kręi i wzioł za to kase ,całe szczeście jakoś to przezyłam,nawet zapraszał mnie ponownie ,ale nie -Ja dziekuje,jakos sobie radze jestem tu z wami i mysle ze to jest najlepsza terapia dla mojej duszy.
POZDROWIONKA PA
ewucha

przez Villeman 18 lis 2006, 10:45
tomekkk24, ja zaczynałem od pani doktor, internistki, która powiedziała, że jak mam coś (jakieś paskudztwo = choroba) to najwyżej powącham kwiatki od dołu! no i zaczęło się: lęk = depresja + nerwica. wymusiłem skierowanie do neurologa, ten dał skierowanie do szpitala, tam wszystkie możliwe badania począwszy od EEG skończywszy na TK, wszystkie w normie, do badania MR nie było podstaw, stwierdzono: zespół depresyjny na tle nerwicy, psychiatra orzekł: nerwica lękowo - depresyjna, czy to to samo :?:
tomekkk24, miewam tak samo, a najgorsze jest to, że w pracy czuję się jak nakręcony, myśli milion na skeundę, lub odwrotnie. Ale pomyślałem, jak polecił psychiatra, aby w takich chwilach funkcjonować normalnie. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Ale to działa. Raz jest lepiej raz gorzej ale działa. Wiem, że te dziwne zawroty głowy, spowolnienie lub pobudzenie myślowe to właśnie moja nerwica, wówczas mam chwilowe załamki ale trwają one dosłownie kilka minut, zbieram się w sobie i działam. A na pocieszenie dodam, że na początku nie mogłem podnieś rąk, nóg, nawet widziałem jak mi mięśnie puchły. Ściągali mnie z łóżka i na siłe wypychali do pracy! Dzięki kolezance z pracy poszedłem do psychiatry, u którego ona się leczy. Już na pierwszym spotkaniu śmiałem się, a on rzekł: "o widzę, że będzie dobrze". Trzymaj się, jakbyś chciał pogadać na GG to pisz [8604842].

przez Oliwka333 03 gru 2006, 14:09
pierwsze kroki skierowalam wlasnie do neurologa i zle wspominam ta wizyte,babka poprostu olala sprawe, byl mloteczek i dotkniecie czubka nosa ale nic poza tym,nawet sie o nic nie zapytala, dala mi jakis atarax i to wszystko,ani razu go nie wzielam,pewnie pomyslala ze mlody organizm sam to przezwyciezy ale sie kobieta pomylila bo z czasem wyszly wszystkie objawy nerwicy,wiecej do niej nie pojde,niby starsza babka a zero wyobrazni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Al 03 gru 2006, 14:18
Jezeli ktos chce isc do fajnego i profesjonalnego neurologa i jest z warszawy to polecam Lux Med Al. Jerozolimskie tel. 22 33 22 888. Dr Piotr niestety nie pamietam nazwiska.
Al

przez janeczka84 03 gru 2006, 14:25
radze wyciagnac skierowanie na rezonans magneyczny glowy, to najczulsze badanie jakie jest teraz dostepne.

przez Al 03 gru 2006, 14:27
Popieram Janeczke. Ja miałam i całe szczescie nic tam sie ze mną złego nie dzieje. Ciezko to badanie jest przejsc ludziom z klaustrofobią ale są tam rozne "koła ratunkowe" podczas badania, wiec smiało.
Al

przez janeczka84 03 gru 2006, 16:58
Ja tez je mialam i mialam czysciutkie wyniki. To na prwade nic strasznego.A osoby z klaustofbia maja to badanie pod pelna narkoza i w obenosci anestezjologa.

neurolog

przez tomekkk24 20 gru 2007, 20:46
Własnie wróciłem od neurologa.poszedłem tam ponownie bo byłem rok temu bo skonczył sie xanax ktory niedawno dal mi kardiolog no i dlatego tez bo mam dziwne bóle głowy takie jednostrone promieniujace do czubka glowy taki dziwny ucisk.no pani neurolog wysłuchała wszystkiego było badanie młoteczkiem i palec-nos cisnienie 140/95 :shock: .no mówie jej o tych bólach głowy ana tylko tyle ze to od nerwów tez moze byc albo od pogody.zero skierowan na rezonans czy cus innego...przepisała xanax sr i cilon jakis a co to jest ten cital :?: :?: :?: no o głowa jak kula i bolała tak boli :(

Sortuj wg