Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

W jakim wojewodztwie powinien odbyc sie Zlot?

przez *Monika* 13 lip 2013, 00:23
tomakin, bez przesady. Wpadniesz, może nam jakąś terapię zaserwujesz ;)
Co robimy? Miło czas spędzamy-alkoholizujemy się, Ci co nie chcą to nie piją, pieczemy, gotujemy, tańczymy, uprawiamy sporty, żartujemy......poznajemy się, śpiewamy, robimy zakupy, pływamy, opalamy się :D
Obrazek
Główny Moderator

przez buka 13 lip 2013, 00:36
pogratulujcie mi, ja popiszczę "aaaaaa" i będzie super :P

a co to za studia?IMO tylko nieliczne kierunki nadają się do studiowania,reszta to strata czasu więc wstrzymam się z gratulowaniem;P

Mnie Łódź pasuje tymbardziej,jak nic nie wyskoczy to będe.Jakby deader potrzebował pomocy to kiedyś robiłem rysunki na t-shirty,pozatym może wezme coś extra ale jeszcze się zastanowie bo nie chce być zabardzo oblegany:P

przez Monar 13 lip 2013, 00:54
buka, ja mam już wielkie plany, wiem co będę robić, skończę szkołę w wieku 29 lat, super :lol:

-- 13 lip 2013, 00:54 --

dobra bo spamuję :oops:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 13 lip 2013, 01:08
Monar, gratuluję dostania się na studia :D
Co prawda tak samo jak buka nie wiem co to za kierunek, ale skoro się cieszysz, to znaczy że takie do których cię ciągnie..

przez slow motion 13 lip 2013, 07:20
*Monia*, chyba źle zrozumiałam. Myśląc o centrum Polski miałam na myśli Warszawę :P :uklon:
My z Madziem jeszcze się nie dopisujemy, ale również rozważamy tę opcję ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez *Monika* 13 lip 2013, 09:48
slow motion, no :nono:
;)
Obrazek
Główny Moderator

przez deader 13 lip 2013, 13:47
buka napisał(a):Jakby deader potrzebował pomocy to kiedyś robiłem rysunki na t-shirty,pozatym może wezme coś extra ale jeszcze się zastanowie bo nie chce być zabardzo oblegany:P

Małe "zgaszenie" dla zbytnio się napalających: żeby nie zanudzać was "branżowym bełkotem", w najprostszy sposób pokrótce przedstawię jak się sprawy z koszulkami ode mnie mają. Druk kolorowy - odpada! Wszelkie pomysły na koszulkę z kolorową grafiką z miejsca musicie z żalem czy bez odpuścić - technologia którą w pracy dysponuję, sprawia że koszulki z kolorowym nadrukiem są do wyrzucenia po pierwszym praniu. W grę wchodzą raczej koszulki z kategorii "wielki biały napis". Teraz muszę trochę poogarniać chałupę i zrobić pieprzony kurs BHP przez internet, ale za niedługo wrzucę fotkę jak wyglądają moje "dzieła" z tej dziedziny i na co możecie się nastawiać w związku z tym.

buka jeśli pracujesz w Corelu na wektorach to pomoc jak najbardziej przyjmę. Wytłumaczę tylko pokrótce wymagania odnośnie przygotowana pliku (i dlaczego właśnie tak a nie inaczej :P )

Ostatnia część posta mnie szczególnie ciekawi - co tym tam ciekawego trzymasz w zanadrzu? :P

Dobra, zmykam, oczekujcie wizualizacji koszulek niebawem.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Candy14 13 lip 2013, 14:11
Ale zescie sie rozpisali od wczoraj :shock: Gdzie znajde jakis konkret odnosnie zlotu? Miejsce czas itd
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez deader 13 lip 2013, 14:39
Candy14 napisał(a):Ale zescie sie rozpisali od wczoraj :shock: Gdzie znajde jakis konkret odnosnie zlotu? Miejsce czas itd

Czas to 15-18 sierpnia a miejsce to czekamy aż Monika nam zorganizuje ;)

przez *Monika* 13 lip 2013, 15:16
Biorę się za szukanie :D

-- 13 lip 2013, 15:28 --

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... /?id=2836/

Tu zadzwoniłam i sprawa ma się następująco. Trzeba zamówić 4 doby czyli od 14-18, wtedy koszt od osoby wynosi 45 zł/dobę. Pokoje dwuosobowe, ale nie w domkach tylko pawilonie bo już nie ma wolnych miejsc i jest to tylko na 12 osób, wc w pokoju, tv, kuchnia ogólnodostępna w pawilonie, do Zalewu Sulejowskiego 200 metrów.

Idę szukać dalej.
Obrazek
Główny Moderator

przez deader 13 lip 2013, 15:38
Dobra, pokrótki opis mojego "koszulkowego planu" praz wyjaśnienie niektórych kwestii.

Najpierw, mała pokazówka koszulek które sobie sam robiłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pytanie czemu druk kolorowy nie wchodzi w grę? Pokrótce i z terminami branżowymi - koszulki z nadrukami które kojarzycie ze sklepów są wykonywane techniką sitodrukową, ja w pracy mam możliwość jedynie zadruku specjalnej folii którą później "wgrzewa" się w koszulkę. Problemem jest to że ploter który posiadam w pracy zalicza się do tzw. solwentu miękkiego, opartego na tuszach wodnych. W odróżnieniu od solwentu "twardego" jest on więc "skazany" na interakcje z wodą i po praniu nadruk po prostu blaknie, a po drugim-trzecim prawie kompletnie znika.

Dlatego jedynym u mnie sensownym sposobem na robienie koszulek to wycięcie liter/grafiki na folii, bez zadrukowywania, i wgrzanie w koszulkę.

Zakładałbym wariant ekonomiczny - jako że koszulka ma być w sumie chyba raczej zabawną pamiątką niż ciuchem w którym potem będziemy lansować się po klubach. Dlatego planowałem zakupienie na Allegro od jednego dostawcy tanich koszulek w jednym rozmiarze, ewentualnie w dwóch - XXL dla Panów, M dla Pań, żeby z koszulek nie zrobiły im się sukienki :P Zakładałbym też jednolitą kolorystykę, przez kontrast do białej grafiki najlepsze są koszulki czarne, ewentualnie granatowe i osobiście za takimi bym optował (zwłaszcza że czerń wyszczupla :P ). Tym sposobem koszt jednej koszulki powinien zamknąć się w przedziale 15-20 pln, czyli kwota chyba do przyjęcia dla każdego. Jeśli chcecie bardziej wymyślne koszulki to niestety u mnie takich się nie zrobi, trzeba szukać innej firmy ;)

Powtarzam, że przypomnę się z pomysłem jak już będzie znane miejsce i finalna lista uczestników. Mój pomysł na treść koszulki - to hasło typu "Zlot wariatów" i data na plecach, nick na froncie koszulki - ale oczywiście nie ma problemu z umieszczeniem innego tekstu bądź prostej grafiki. Wszystko do ugadania.

przez *Monika* 13 lip 2013, 15:47
http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... m;lodzkie/

Stawy Jana, wygląda to tak:
Termin 15-18 sierpnia.
Są to campingi.
Byłoby 8 miejsc za 30 zł/dobę za osobę z natryskiem w pokoju i pozostałe miejsca po 25 zł. za dobę bez natrysku , ale z umywalką.

Idę szukać dalej.

W poniedziałek muszę dać znać bo wszystko rezerwuję dla 20 osób. Będę potwierdzała lub odmawiała.
Obrazek
Główny Moderator

przez deader 13 lip 2013, 15:54
*Monika*, świetna robota, kudos! :great:

przez *Monika* 13 lip 2013, 16:15
Sluchajcie, jeszcze będę szukała, ale teraz przerwę mam, tatę pogotowie zabrało i musimy dalej działać.
Odezwę się.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg