Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

W jakim wojewodztwie powinien odbyc sie Zlot?

przez Anna Maria 11 lip 2013, 16:35
*Wiola* napisał(a):byłam tam, ale jakieś 100 lat temu :oops:

to Ty wiekowa jesteś :shock:
Anna Maria

przez *Wiola* 11 lip 2013, 17:32
rotten soul, Jeśli to ten sam ośrodek, to jak na nasze potrzeby miał dużą wadę, zbyt bliskie rozmieszczenie domków ;) ale chyba nie .

Jeśli to są pokoje gościnne w pawilonie , to mim zdaniem się nie nadaje.

kasiątko, :mhm:
Moderator

przez rotten soul 11 lip 2013, 17:37
*Wiola* napisał(a):Jeśli to ten sam ośrodek, to jak na nasze potrzeby miał dużą wadę, zbyt bliskie rozmieszczenie domków ;)

Rozumiem nie będzie można po pijaku głośno śpiewać, ani uprawiać dzikiego seksu :D Szukamy dalej.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 11 lip 2013, 17:38
rotten soul, Mniej więcej :mrgreen: Wiesz , w zeszłym roku pan nadzorca nam się kazał kilka razy pakować, więc sam rozumiesz :mrgreen:
Moderator

przez zmienny 11 lip 2013, 17:51
no niech wam bedzie, ze kujawsko-pomorskie, ja jestem z podkarpacia i z poczatku mi sie ten pomysl nie podobal, jednak biorac pod uwage wszystkich, przyznaje, ze to najbardziej optymalne miejsce. co zrobic, demokracja.
zmienny

przez rotten soul 11 lip 2013, 17:54
*Wiola*,
Kumam, ale dzisiaj trochę poprzeglądałem różne lokalizacje "okołotoruńskie" i szczerze mówiąc dużego wyboru to nie widziałem. "Cele" w mieście od razu skreśliłem, a te inne poza miejskie to nadawały się raczej na jakieś pikniki rodzinne, albo konferencje biznesowe. Także na razie tylko ta miejscówka wpadła mi w oko. Może, ktoś dokładniej poszuka ode mnie i znajdzie coś z grubszymi ścianami lub większymi odstępami :D ?
rotten soul

przez deader 11 lip 2013, 18:51
*Wiola* napisał(a):rotten soul, Mniej więcej :mrgreen: Wiesz , w zeszłym roku pan nadzorca nam się kazał kilka razy pakować, więc sam rozumiesz :mrgreen:

Kurde, brzmi jak autentyczny zlot wariatów :lol: No ale na stronce tego ośrodka mają napisane że 100 m od nich jest jezioro, czyli idealne okoliczności na wszelkie (s)ekscesy pod chmurką typu ognisko wóda i gitara, domki traktowałbym raczej jako "środki ostateczne" gdy się ktoś zmęczy :) Ale nie wiem, może to tylko ja taką wizję mam zlotu..? :bezradny:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez *Wiola* 11 lip 2013, 18:55
deader, Hm, a jak nie dopisze pogoda? zresztą z tym paleniem ognisk też różnie bywa, zazwyczaj są wyznaczone miejsca inaczej kara ;)

Generalnie był wesoło , część ośrodka chciała się do nas przyłączyć, ale część skarżyła , że spać nie dajemy i była chryja :lol:
Moderator

przez Davin 11 lip 2013, 19:01
Trzeba po prostu zakomunikować że jest zlot wariatów i wszyscy cierpią na bezsenność. :P A jak chcą spać to do domu lub dać komuś coś na spanie. :D
Davin

przez deader 11 lip 2013, 19:06
*Wiola* napisał(a):deader, Hm, a jak nie dopisze pogoda? zresztą z tym paleniem ognisk też różnie bywa, zazwyczaj są wyznaczone miejsca inaczej kara ;)

Generalnie był wesoło , część ośrodka chciała się do nas przyłączyć, ale część skarżyła , że spać nie dajemy i była chryja :lol:

No tak, pogoda faktycznie bywa nieprzewidywalna. Ale znaleźć jakiś ośrodek który przyjmie 20-30 osobową grupę nastawioną na ustawiczne darcie japy to w ogóle raczej ciężko będzie znaleźć :P A kara za ognisko? Łeee, ile tam taki mandat może kosztować, tysiaka? Się zrzucimy i nie będzie problemu. Jeszcze tak zbajerujemy policjantów że się do nas przyłączą ;) Choć z drugiej strony - mogą speniać przed bandą gdzie co druga osoba jedzie na psychotropach :P
davin napisał(a):A jak chcą spać to (...) dać komuś coś na spanie. :D

Dżizas, zwizualizowałem to sobie i padłem wewnętrznie ze śmiechu. Przychodzi ktoś narzekać że nie dajemy mu spać po czym zostaje obsypany pigułami z komentarzem "wybierz pan se coś i spadaj spać" :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez *Monika* 11 lip 2013, 21:38
Kochani, termin wybrany, powołałam się na ankietę: zlot-ankieta-z-mo-liwymi-terminami-t43975.html

Termin 15, 16, 17, 18 sierpnia 2013 r. (3 noclegi)

Teraz szukamy lokalizacji w okolicach Torunia.
Myślę, że na łonie natury, z dostępem do lasu, wody, nie hotel i pokoje gościnne bo to bez sensu.
Obok swojego nicku wpisujemy ilość dni, które nas interesują i kopiujemy listę.

Lista zainteresowanych zlotem:

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 lipca
Obrazek
Główny Moderator

przez Anna Maria 11 lip 2013, 21:41
1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia
2. kasiątko 16 po południu,17,18 sierpnia :D
Anna Maria

przez Monar 11 lip 2013, 21:41
To ja tylko mogę na 15 bądź 18 sierpnia - bo pewnie wolnego w piątek i sobotę mieć nie będę... Ale i tak planowałam tylko na jeden dzień przyjechać, więc w sumie nic złego się nie stanie. :)

Jo i ja 18 sierpnia tylko przyjadę ta? I wszyscy znać się będą, a ja taka... :P Nie wiem, czy trafię :P

przez *Monika* 11 lip 2013, 21:44
Lista zainteresowanych zlotem:

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia
2. kasiątko 17, 18 sierpnia
3. Monar bez noclegu

-- 11 lip 2013, 21:47 --

Monar jestem rozczarowana bo tyle się opisałaś, a finalnie jest tak, ze Ty dojedziesz nie zostając na nocleg.
No nic, tak zadecydowałaś.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg